Judogoud voor Iris Lemmen uit Heiloo Dames DiVA Terriërs kampioen Basketballers Flashing Heiloo naar Berlijn MTB'er Verwijk verrast in Limmen sport 19 HSV C3 kampioen Amak start groep voor beginnende hardloper Titel zaalvoetbaljeugd Heiloo en Limmen w" 15 MEI 2013 BUI Dames DiVA van hockeyclub de Terriërs is op Hemelvaartsdag kampioen ge-worden in de eerste klasse. Aangeleverde foto v.l.n.r: Linda Boers, Iris Lemmen, Martine Demkes en Marjorie Ulrich. Aangeleverde foto HOCKEY HEILOO - Dames DiVA van hockeyclub de Terriërs is op Hemelvaartsdag kampioen ge worden in de eerste klasse. Dit betekent dat het team vol gend jaar naar de overgangsklasse gaat, het op een na hoogste lande lijke niveau in haar categorie. Met nog twee wedstrijden te gaan en een uitslag van gemiddeld 5-1 winst was het niveauverschil overduide lijk. De mix van oudere speelsters met soms tientallen jaren hockey- ervaring en de jongere garde met snelheid en prachtige techniek is een unieke combinatie die een promotie naar dit niveau mogelijk maakte. JUDO HEILOO - Na lange tijd stond afgelopen zondag, 12 mei, de in Heiloo wonende Iris Lemmen weer op de wedstrijdmat. In de eerste ronde trof zij de Engelse Caroline Kinnane. Deze judoka staat op de tweede plaats van de Europese ranglijst. Iris mocht dus gelijk flink aan de bak. Ze begon haar partij sterk en wist meteen haar tegenstandster te domineren. Halverwege de partij wist Lemmen de Engelse te werpen met een sumi gaeshi voor waza-ari en wist haar stevig vast te pakken in een houdgreep. In de tweede ronde trof Lemmen de Engelse Lois Brown. Deze partij was snel afgelopen door een mooie yoko tomoe nage en nogmaals een stevige houdgreep. De halve finale was tegen een oude bekende van Iris, de Franqaise Marjorie Ulrich. Dit werd een partij waarbij beide judoka's niet tot scoren kwamen. De partij werd uiteindelijke beslist op straffen. De Franqaise had twee straffen gekregen voor passiviteit en hierdoor plaatste Lemmen zich voor de finale tegen Linda Boers uit Nederland. Deze judoka's kennen elkaar van MOUNTAINBIKE LIMMEN - Egmonder Erwin Verwijk is donderdagavond ver rassend winnaar geworden van de zesde rit in de Alp d' HuZes reeks op het mountainbike- parcours aan de Pagelaan in Limmen. Na de pikstart van Henk Louwe uit Alkmaar konden alleen de Egmonders Dirk Dekker en Chris Kemp zijn wiel houden. Vanuit de achterhoede reed de latere win- BASKETBAL HEILOO - Diverse jeugd- en seniorenteams van Flashing Heiloo doen in het Pinksterweekend mee aan het grootste internationale basket ball toernooi van Duitsland. Het is voor de achtste opvolgende keer dat de jeugd van Flashing Heiloo zich op een internatio naal toernooi presenteert. Dit jaar zal Flashing met zes teams actief zijn. Het internationale bas ketball ligt op een hoger niveau dan dat in Nederland. De Heilooër jeugd heeft hieraan moeten wennen. In de eerste jaren kwamen de Flashing teams niet verder dan de B-poule. Vorig jaar wist echter een aantal teams de A-poule te bereiken. de wekelijkse kemploegtrainingen, dus is het moeilijk om tot scoren te komen. Lemmen was de meest aan vallende judoka, waardoor Boers naar Erwin Verwijk zich naar voren en kreeg in de derde ronde aansluiting bij de leiders Louwe en Kemp. Dirk Dekker had inmiddels het contact met de kop verloren. Vlak nadat Verwijk aansloot viel Henk Louwe op onverklaar bare wijze op het meest techni sche gedeelte en raakte daardoor op achterstand. In de vijfde ronde, half koers, ontdeed Verwijk zich van Chris Kemp, zodat Kemp als lokaas fungeerde voor Louwe die zijn ritme weer terugvond. In De opgaande lijn was ook in de Nederlandse competitie zichtbaar. In bijna alle leeftijdscategorieën speelt Flashing momenteel in de hoogste regionale competitie en de jongens UI6 werd daar zelfs onge slagen kampioen. Voor dat team en de eveneens talentvolle U18 is de doelstelling in Berlijn dan ook om na de voorrondes in de hoogste poule uit te komen. In Berlijn is er natuurlijk veel aan dacht voor het basketballtoemooi, maar er is ook tijd ingeruimd voor ontspanning. Op de eerste dag is er een vossenjacht, waarbij op belang rijke en beroemde locaties in Berlijn naar vossen moet worden gezocht. Zo wordt op een ontspannen manier een belangrijk deel van de historie van Berlijn beleefd. straf op straf kreeg. Met goud om haar nek kon Iris Lemmen tevre den naar huis om haar verjaardag te vieren. de laatste ronde wist Louwe zijn prooi Kemp te verschalken en gedecideerd te verwijzen naar een derde plek. Erwin Verwijk was ver volgens onbereikbaar voor Louwe, die dus een mooie tweede plek verdiende. Uitslag: 1. Erwin Verwijk, Egmond aan Zee 2.Henk Louwe, Alkmaar 3. Chris Kemp, Egmond aan Zee 4. Dirk Dekker, Egmond aan Zee 5. Danny Bizot, Akersloot 6. Dick Wester, Alkmaar 7. Daniël Sikking, Heerhugowaard. HEILOO - De Akersloter Marathon Klub AMAK start vanaf zondag 6 jimi om 19 uur op haar eigen schel- penban met een beginners- groep. Dit ter voorbereiding op de vijf kilometerwed strijd op zondag 29 septem ber. Die dag houdt de hard loopvereniging weer haar jaarlijkse AMAKloop op de afstanden 5, 10 en 15 kilo meter voor de senioren en een halve en hele mijl voor de jeugd. Wie belangstelling heeft en wil beginnen met hardlopen en een extra zetje nodig heeft kan zich opge ven bij Gerda Smit via jsw. vastenouw@quicknet.nl. HEILOO - Op Hemelvaartsdag waren de Nederlandse Zaalvoetbalkampioenschappen voor spelers onder de 15 jaar van de KNVB in Amsterdam. In dit team spelen drie jongens uit Heiloo, Lars de Vre, Jaymie Sadjid en Joerie Warmenhoven van HZV de Witburger en twee jongens uit Limmen, Sem Winter en Lasse Karelse, spelend in de competitie bij Whitestones. In het begin van het seizoen zijn deze spelers uitgenodigd door de KNVB. Iedere donderdag was er een training in Amsterdam, met als uiteindelijk doel een toernooi tegen de andere districtsteams van het land. Er werd aardig wat strijd geleverd, maar zij kwa men uiteindelijk als ongeslagen winnaar uit de bus, wat een bij zonder knappe prestatie genoemd mag worden! Aangeleverde foto KNVB KNVB LOTTERY FUNDED LOTTERY

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 19