Open voetbaldag voor bij De Foresters Hardloopcursus beginnenden gevorderden Brons trampolinespringer Pascal Wiebering Geen promotie HZV het Vennewater 2 Seniorenteam Dojo 't Loo handhaaft in eerste klasse 't Vennewater Open vol spanning en gezelligheid 20 INGEZONDEN MEDEDELING 15 MEI 2013 UITKIJKPOST HEILOO - Ben je tussen de 11 en 25 jaar en lijkt het jou super tof om mee te doen met een (gratis) dames-/meiden voetbaldag? Kom dan op 20 mei van 10.30 tot 13.30 naar De Foresters. Aanvang is om 10.30 uur in de kantine van De Foresters met de uitleg en een algemeen praatje, onder het genot van een kopje koffie, thee of frisdrank. De rest van de tijd worden jullie bezig gehouden met allerlei verschillende voetbalactiviteiten. De afsluiting is om 13.00 uur in de kantine met een patatje en drinken. Na afloop van de dag is het mogelijk om je in te schrijven voor de dames-/ meisjesteams. Mocht je besluiten om je direct in te schrijven, dan krijg je van De Foresters een gratis voetbaltenue. Dus neem je vriendinnen/klasge nootjes/nichtjes mee en kom naar de open dames-/meisjes voetbaldag! Wil je al eerder een indruk krijgen van het voetbal bij De Foresters? Kom dan op Eerste Pinksterdag kijken bij het toernooi voor MB en El teams. Zie www.deforesters.nl voor meer informatie. TRAMPOLINESPRINGEN HEILOO - Het Hemelvaart- weekend stond voor vijf springers van trampolinevereniging Triffls Alkmaar in het teken van de Frivoltencup. Voor dit toernooi moesten de sprin gers en hun begeleiders voor een paai' dagen naai' Zweden vliegen. Uit Heiloo deden Niamh Slattery en Pascal Wiebering mee. Niamh, uikomend in de klasse girls U13-14 jaar ging als vier de springster de finale in. In de finale, waai' alle punten weer op nul staan, sprong Niamh een mooie oefening maai' zij moest haai' meerdere erken nen in drie Russische springsters. Niamh eindigde op een vierde plaat s. Pascal, uitkomend in de klasse Dames A, stond na de voorrondes op een eerste plek met een PR van 92,785. In de finale moest zij haai' oefening aanpassen en eindigde hierdoor op een derde plek. Voor haai' moest zij een Pascal stond na de voorrondes op een eerste plek. In de finale moest zij Russische en een Deense springster haar oefening aanpassen en eindigde op een derde plek. Aangeleverde foto dulden. ZAALVOETBAL HEILOO - Het tweede team van zaalvoetbal vereniging HZV het Vennewater heeft het in de tweede promotieronde het niet gered tegen Salao uit Schagen. Er waren zeker mogelijkheden gezien het wedstrijdverloop van de met 5-7 verloren thuiswedstrijd en het team trad dan ook vol goede moed en op volle oorlogssterkte naar Schagen. In de eerste helft was HZV onder aanvoering van Niels Mossel de betere ploeg en wist deze met een prima, door Niels Haring en Niels Mossel uit gevoerde aanval met een 1-0 voor sprong af te sluiten. De vele gecre- eerde kansen in deze eerste helft gaven de mee gereisde supporters de indruk dat winst tot de moge lijkheden behoorde. Alleen dat ver liep anders. De tweede helft werd HZV door Salao onder druk gezet en wist na tien minuten gelijk te maken. HZV moest minimaal met twee doel punten verschil deze wedstrijd winnend afsluiten en ging daarom een kwartier voor tijd met een 'vliegende keep' spelen. Dat pakte niet goed uit. Salao profiteerde hier goed van en liep uit naar een 4-1 voorsprong. HZV wist de stand uiteindelijk nog op 4-3 te brengen door Paul van der Eng maar wist zich met deze stand uitgeschakeld voor verdere promotiekansen. Voor de aansluiting met het eerste team dat in de Topklasse uitkomt, zou het voor de vereniging beter zijn geweest als promotie w'el werd bewerkstelligd aangezien twee klassen verschil eigenlijk net iets te groot is. HEILOO - AV Trias, Dorssports en Oosterbaan Alkmaar slaan de han den inéén om beginnende lopers optimaal te begeleiden naar de Dam tot Damloop 22 september. Dit is geen doel op zich, maar er zijn wel dertig startbewijzen voor degenen die deze uitdaging aan willen gaan vastgelegd! Emiel Admiraal van AV Trias: „Onlangs zijn wij in gesprek gegaan met beide andere partijen en zo is het idee ontstaan, om het beste van alle par tijen in een cursus te laten samensmelten. Zo verzorgt een ervaren loop trai ner van AV Trias de looptrainingen. Is Dorssports verantwoordelijk voor de sportspecifieke krachttrainingen en fysiobegeleiding bij klachten. Daarnaast zorgt Oosterbaan Alkmaar met zijn jarenlange ervaring met startende lopers voor de juiste coaching en gratis sportschoenadviezen. Ook Orthodietist Ria Penders heeft zich aangesloten en zij geeft in een workshop tips en adviezen over de juiste voeding". Donderdagavond 23 mei is de kick-off van de cur sus en krijgen de deelnemers de eerste informatie tot zich dat nodig is om goed voorbereid aan de cursus te beginnen. Niets wordt aan het toeval over gelaten en het doel is om 100 procent van de deelnemers te laten slagen. Wil jij ook buiten trainen in de mooiste periode van het jaar en deelnemen aan deze cursus of wil jij graag meer informatie? Ga dan naar www.dorssports. nl of neem contact op met tel. 072-5321106. Het West Friese team van Dojo 't Loo komt volgend jaar ook weer uit in de eerste klasse. Foto: Menno Lesterhuis BADMINTON HEILOO - In het weekend van 18 en 19 mei gaat 't Vennewater Open badmintontoernooi weer van start. Het betreft een sterk bezet toernooi met spelers uit het hele land. Het weekend staat weer garant voor veel spannende wedstrijden. Er komen zelfs een paar eredi visiespelers hun talent laten zien. Maar het toernooi staat vooral bekend om zijn gezelligheid, waar bij men ook 's avonds nog een lek ker hapje en drankje nuttigt. Net zoals elk jaar wordt er ook een tombola gehouden en dit jaar zal een gedeelte van de opbrengst beschikbaar worden gesteld aan CliniClowns. Een enthousiaste deel nemer van het toernooi gaat de loop voor CliniClowns doen om zoveel mogelijk geld voor dit goede doel op te halen, 't Vennewater Badminton wil hier graag een bijdrage aan leve ren. Ook zal hij tegen 15 euro op het parkeerterrein auto's gaan was sen. Benieuwd naar de wedstrijden en de sfeer? Komt langs op 18 of 19 mei bij 't Vennewater Badminton aan Het Zevenhuizen 46 te Heiloo. JUDO HEILOO - Het eerste jaar na de promotie is het senioren team van judovereniging Dojo 't Loo er tijdens de slotavond in Beverwijk nipt in geslaagd om ook volgend jaar weer in de eerste klasse uit te komen. Van de tien benodigde opeenvol gende gewichten misten er bij Dojo 't Loo in lagere regionen vaak drie. Dan moeten er van de resterende zeven partijen al zes gewonnen wor den voor de totale winst. Dat lukte vaak net niet. Toch bleef het team voor iedere punt knokken met dit positieve resultaat. Volgend jaar vervallen de drie lichtste gewichten in de West Friese Judo Competitie, zodat de kansen voor Dojo 't Loo om goed mee te draaien aanzienlijk verbeteren. In Den Helder stonden tijdens het Vuurtorentoemooi broers Bas en Stan de Laleine en Otto Bosch op de mat. Alle drie wisten ze een gouden medaille in de wacht te slepen. Tets verder weg' in Lyon kwam Karen Stevenson, jeugdtrain- ster van Dojo 't Loo, in actie op een Europacupwedstrijd voor junioren. Na verlies in de tweede ronde in de golden score zette Karen in de herkansing eerst de Franse Gill en daarna de Italiaanse Meucci met ippon aan de kant. Bij de strijd om het brons tegen landgenote Van Aggelen was Karen overtuigdend de sterkste. Na het recente brons in St Petersburg opnieuwe een fraaie bronzen plak voor Karen. Hiermee heeft ze een goede uitgangspositie voor uitverkiezing voor het EK of WK onder 21 jaar later dit jaar ver worven. Ook maakte de Judobond deze week bekend dat Jasmijn Lesterhuis is uitverkozen om Nederland te vertegenwoordigen op het Europees Jeugd Olympisch Festival dat in juli in Utrecht wordt gehouden. Gaby de By is geselec teerd om in juni deel te gaan nemen aan het EK onder 18 jaar in Talinn, Estland. CL®5E2REAL ive color the urorld with silk 6 more

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 20