Foresters B3 Kampioen Open jeugdviswedstrijd mmy ,-^a in Het Stet HSV in nacompetitie Oppositie schaaktitels Van Etten en Bouma Bootj es wedstrij d HSV Limmen SPORT 21 Kampioenschap rugbytalent Melle Haanstra HSV C3 kampioen HSV Dy meisjes kampioen Dat zoeken we op Sprite «.ast. fnaam UITKIJKPOST 15 MEI 2013 Door de overwinning op Kolping Boys werd de B3 van de Foresters afgelopen zaterdag kampioen van de voorjaarscompe titie. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Via een 2-1 overwin ning op Kolping Boys werd de B3 van de Foresters afgelo pen zaterdag kampioen van de voorjaarscompetitie (zes beste teams van hun klasse) Eerder waren zij ook kampioen gewor den van de najaarscompetitie. Een resultaat om trots op te zijn. Daarnaast behaalden zij ook de halve fmale van de KNVB-beker. Dit seizoen stond bol van de hoogtepun ten. Wedstrijden zoals tegen Jong Holland waarin het befaamde 3-4-3 systeem van stal werd gehaald en de wedstrijden tegen AFC'34, waarbij de strijdlust en scoringsdrift van dit team naar boven kwam. Ook beker wedstrijden tegen DEM, de Valken en Uitgeest blijven in de herinnering bewaard met daarin doelpunten van grote schoonheid. Teamspirit, dat is waarop de coa ches Benno en Willem voortdurend hamerden. Zij zijn door him aanpak van grote waarde geweest voor het team, dat vaak degelijk speelde en bovendien bijzonder gemakkelijk scoorde. In het hele seizoen is er maar eenmaal verlies geleden, dat wil veel zeggen. In de laatste weds- tijd scoorde Wijnand uiteindelijk de winnende treffer, nadat Mark eerder via een afstandsschot voor de 1-0 had gezorgd. Kolping Boys bleek een taaie tegenstander, waardoor het lang spannend bleef. Uiteindelijk kon de champagne toch ontkurkt worden. REGIO - Zondag 12 mei vond in Oisteiwijk weer het rugbytoer- nooi voor Benjamins (9-10 jarigen) plaats. Dit moederdag- toernooi geldt ook wel als het officieuze Nederlands kampioen schap. Na een gelijkspel tegen Den Haag en overwinningen op 't Gooi en Octopus in de poulefase, werd er in de kwart en halve fmale afgerekend met Rotterdam en Tilburg. Cas RC, met onder andere Melle Haanstra uit Heiloo in de gelederen, kwam hierin weer tegen 't Gooi uit. Voor een paar honderd toeschou wers werd het de meest span nende pot van de dag, waarin Castricum pas in de verlenging via een tiy de 2-1 op het score bord kreeg. Na de tweede plek van vorig jaar natuurlijk weer een prima prestatie op bezette toernooi. SCHAKEN HEILOO - Op de voorlaatste speelavond werd bij schaakclub Oppositie de derde en laatste ronde afgewerkt in de strijd om het rapid-kampioenschap. Rapidschaak houdt het midden tussen het schaken in het klassieke tempo en het echte snelschaken. De rapidschaker steimt op een gedegen theoretische basis en moet daar naast heel intuitief met allerlei tac tische wendingen kunnen omgaan. Vanwege deze twee aspecten van dat speltype staat het kampioen schap rapidschaak in hoog aanzien. Na drie rondes van elk drie partij en bleek Cor van Etten de sterkste. Hij scoorde uit negen partijen maar liefst 7.5 punt en werd daarmee op eervolle wijze de nieuwe rapid- kampioen. Hij liet Peter Folkertsma, VISSEN LIMMEN - Zaterdagavond 25 mei (Nationale Hengeldag) houdt Handy Fish uit Heiloo ter gelegenheid van zijn der tigste verjaardag een open jeugdviswedstrijd in het Stet te Limmen. Dit gebeurt samen met de plaatselijke jeugdvisclub Samen Beet. Deelnemers (tot en met 15 jaar) kunnen zich opgeven bij Handy Fish, Kennemerstraatweg 129 in Heiloo. Jeugdleden van Samen Beet kunnen direct bij de visclub aanmel den, tel. 072-5051056. De inschrij ving sluit vrijdagavond 24 mei. Er is plaats voor maximaal vijftig deel- VOETBAL HEILOO - Het afgelopen seizoen is voor HSV heel positief verlo pen. Het eerste team eindigde op een derde plaats in de com petitie met twee punten achter stand op de koplopers Westzaan en Fortuna/Wormerveer. Deze twee teams gaan komende donderdag uitmaken wie de kampi oen van de Vierde klasse C wordt. Omdat HSV de tweede periode ver overde, mag het in twee duels met Spaamwoude uitmaken wie naar de VISSEN LIMMEN - Vrijdagavond 17 mei houdt hengelsportvereniging Limmen de eerste van vier boot jeswedstrijden. Per boot vissen twee vissers samen voor de dag prijzen. Er wordt gevist op het Overdie. De telling is per wedstrijd verschil lend en kan op aantal, gewicht, soor- Joop Kerst en Albert Bouma achter zich. Zij bezetten op een veld van 34 deelnemers respectievelijk de plaat sen 2 tot en met 4. Ook op de laatste speelavond voor het interne algemeen kampi oenschap was er van freewheelen bij Oppositie geen sprake. Tot het einde werd er op het scherpst van de snede gestreden. Allereerst was daar de kampioenswedstrijd tussen de nummers 1 en 2 op de ranglijst. Hoewel Albert Bouma al 21 ronden op de eerste plaats stond, kon hij van die positie nog verdrongen wor den door Bouke Woudstra. Diens achterstand op de ranglijst was the oretisch overbrugbaar en dat hij van Bouma kan winnen, had hij al eer der dit jaar laten zien. Koning Albert ging er eens goed voor zitten en wist de verwoede aanvallen van Woudstra bekwaam nemers en vol is vol. Deelname is gratis! Stekloting is op 25 mei om 18.30 uur op de haven aan de Achterweg te Limmen. Vanaf 19.00 uur mag er- gevoerd en gevist worden. De tel ling is op aantal, er zijn twee leef tijdsklassen (tot en met 10 jaar en 11 tot en met 15 jaar). Om 20.15 uur- uur is de wedstrijd afgelopen. De prijsuitreiking na afloop is op het terrein van het Limmer zwembad Dampegeest, alwaar alle deelne mers en begeleiding een consumptie krijgen aangeboden door de visclub. Voor alle deelnemers is er een prijs, graag tot ziens op 25 mei voor een superleuke viswedstrijd in Limmen! Voor meer info: www.samenbeet.nl. volgende ronde gaat. Tweede Pinksterdag, 20 mei, speelt HSV een thuiswedstrijd om 14.00 uur. Op zondag 26 mei wordt de return in Spaarnwoude gespeeld. De winnaar van deze twee wedstrij den speelt vervolgens op donderdag 30 mei eerst een uitwedstrijd tegen de winnaar van FC Velsenoord- DSOV en vervolgens de laatste wedstrijd thuis tegen diezelfde tegenstander op zondag 2 jimi. De wedstrijden beginnen om 14.00 uur. De club hoopt op steun van veel supporters. ten of lengte gaan, of een combina tie hiervan. Om 19.00 uur vindt bij de steiger van het pannenkoeken- land de stekloting plaats. Na afloop wordt de prijsuitreiking gehouden op het pannenkoekenlandje van de watersportvereniging. Opgeven bij Ron Droog, tel. 072-5054009 of Dennis van der Ven, tel. 072-5055744 tot woensdagavond. Deelname is 3,- per persoon. te pareren. Vervolgens nam hij het initiatief over en besliste de partij in zijn voordeel. Hij behaalde daar mee de derde kampioenstitel op rij. Bouke Woudstra bleef tweede en Timardi Verhoeff, niet aanwe zig om uit te rusten van het door- haar pas behaalde Nederlands Kampioenschap voor B-spelers (tot en met 16 jaar) in Sneek, bleef op de derde plaats staan. Uitslagen ronde 27: 1. Albert Bouma - Bouke Woudstra 1-0, 2. Joop Kerst - Aart van den Brink V2-V2, 3. André van der Ark - Kees Jongkind 0-1, 4. Cor van Etten - Luca Gandossi 1-0, 5. Peter Folkertsma - Richard Sauer V2-V2, 6. Eric Huffrragel - Frits van der Werff 1-0, 7. Jan Jonkheer - Indriaas Booij 0-1,8. Herman Maas - Simon Smit V2-V2, 9. Joop van Nes - Harry de Jager 1-0, 10. Tjerk Voskuil - Gerard Rump 1-0. HEILOO - Ook HSV C3 is dit seizoen kampioen geworden in zijn klasse, met de spelers John, Bodhi, Wout, Matthijs, Mart, Dennis, Frank, Pjotr, Josse en Harm. En daarvoor Casper, Siem, Youri en Daan. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 11 mei voetbalden de meisjes van HSV D7 uit tegen Limmen om het kampioenschap. Na een spannende eer ste helft (1-1) werd het na de rust 1-2 en vervolgens 2-2. In de laatste tien minuten maakten ze het af door nog eens twee keer te scoren. Met een eindstand van 2-4 werd de wedstrijd gewon nen en kon het kampioenschap gevierd worden. Staand: Maaike, Fleur, Amber, trainer/coach: Pierre, Ilonka, Melissa en trainer/ coach Bert. Hurkend: coach: Els, Maartje, Debbie, Kimberly, Merle, Billie en afwezig: Shanti. Aangeleverde foto it sterk WWW. H mm 11. /.'{Mijiifyjfi! !}1

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 21