Luilakfeest voor bij Bolten Verf Wand Rijden voor een ander Pinksterwandeling in het Heilooër Bos Jubileum geraniummarkt Aalsmeerse op Looplein Truda Prinse 25 jaar bij Rozing Wonen Dromen Hanswijckers spelen Hairspray H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING Bijdrage komt ten goede aan het Kanjanji Orphan Project in Zambia Open dag Knaagdierencentrum UITKIJKPOST 15 MEI 2013 HEILOO - Vroege vogels kimnen op Luilak bij Bolten Verf Wand weer flink profiteren van leuke acties. Op zaterdagochtend 18 mei van zes tot acht uur is het weer Luilakfeest bij Bolten Verf Wand! De eerste tien klanten, die op deze Luilakzaterdag uit het brede assortiment aan verfproducten en schildermaterialen, behang, zonwering, raamdeeoratie en vloeren bij Bolten Verf Wand voor minimaal 250,- besteden, ontvangen een cadeaubon ter waarde van maar liefst 100,-! Eigenaar Chris Asma maakt er, net als voor gaande jaren, weer een gezellige ochtend van en onthaalt alle bezoekers met een overheerlijk ontbijt. Dus bent u door het kabaal van Luilak toch al vroeg uit uw bed gerammeld, maak er dan gewoon iets moois van. Begeef u naar Bolten Verf Wand en maak kans op zo'n gigantische waardebon van 100,-. Bolten Verf Wand, Westeiweg 259, www.boltenverfenwand.nl. Zij hebben vijf hectare land toege wezen gekregen om een nieuwe ves- Vierde Kustrally van Rotaryclub Heiloo Aangeleverde foto tiging te stichten voor de medische HEILOO - Op zaterdag 1 juni as. zal de VanderSteen Kustrally plaatsvinden, georganiseerd door Rotaryclub Heiloo. Een toertocht met opvallende auto's en motoren boven het IJ voor het Goede Doel, namelijk het Kanjanji Orphan Project. Voor het inschrijvingsbedrag (inclusief koffie, lunch, borrel en barbecuebuffet) rijdt u met uw auto mobiel of motor van dertig jaar of ouder een prachtig mooi parcours in het kustgebied van Noord-Holland Noord. Als uw motorvoertuig jonger is dan 30 jaar, maar wel het bekij ken waard is, nodigt Rotaryclub Heiloo u ook graag uit om deel te nemen. Uw geldelijke bijdrage komt ten goede aan het Kanjanji Orphan Project in Zambia, een project van Operation Mobilisation. verzorging en dagelijkse zorg van wees- en half weeskinderen. Iedere donatie wordt voor 100 procent gebruikt in het project dat wordt gedragen door eigen mensen en een Engels echtpaar uit Croydon, zus- terclub van Rotaryclub Heiloo. Deze activiteit heeft dus een internatio naal karakter, waardoor de uitein delijke opbrengst van de rally door Rotaiy International verdubbeld zal worden. Een geweldig vooruitzicht en een mooie stimulans om deze fundrai- sing actie te doen slagen. Voor meer informatie en aan melding: www.kustrally.nl. Naast de hoofdsponsor Van der Steen Autobedrijf Heiloo wordt de Kustrally 2013 ook gesponsord door Rozing Wonen Dromen, Kuyper Blom Makelaars, Trots Hypotheken Verzekeringen, Stationseentrum Heiloo en Brasserie HEILOO - Vrijdag 17 en zaterdag 18 mei is het plein bij winkelcentrum 't Loo, waar de jaarlijkse geraniummarkt van de Aalsmeerse Plantenhal dit jaar al weer voor de vijfde maal neerstrijkt, omgetoverd in een fleurig veld vol zomerbloeiers. Met volop rood, zachtroze, oranje, lila, zachtgeel, licht paars, groen en alles voor de tuin is de geraniummarkt bij 't Loo een para dijs, waar iedere tuin- en balkonbezitter naar uitkijkt. Naast de fleurige bloe menpracht en twee dagen lang allerlei scheipe aanbiedingen zijn er allerlei leuke activiteiten, zoals de autoshow van Van der Steen Autobedrijf Heiloo, waar weer tien schitterende auto's zijn te bewonderen en waar 'gestrooid' wordt met gratis APK keuringen. Voor de kinderen staat er een springkus sen. Kom langs en profiteer van scheipe aanbiedingen op de geraniummarkt van de Aalsmeerse Plantenhal op het plein bij winkelcentrum 't Loo! HEILOO - Donderdag 9 mei was Truda Prinse 25 jaar werkzaam bij Rozing Wonen Dromen, de woonwinkel aan de Westeiweg 261 in Heiloo. Zij werkt daar als verkoopadviseur en heeft door de jaren heen met veel vaste klanten een hechte band opgebouwd. Een bekend gezicht dus! Truda heeft al behoorlijk wat ontwikkelingen meegemaakt bij Rozing Wonen Dromen. Zo nu ook weer een verbouwing. Truda kennende zal zij zich hier weer voor meer dan 100% voor inzetten. Eugène en Lian Rozing en hun team, hopen nog lang met Truda te mogen samenwerken. HEILOO - Na een te lang koud gebleven voorjaar is het nu volop lente; wat een groen over al! En zo veel vogels die luid keels vertellen dat ze er (weer) zijn: fitissen, tjiftjafs, zwartkop pen, nachtegalen; het is mei! Zoals elke maand houdt het IVN, Vereniging voor Natuur- en Milieueducatie ook nu op de derde zondag, dus 19 mei, Eerste Pinksterdag, een natuurwande ling in het Heilooër Bos. De bomen staan in blad en waar het zonlicht tot de bodem doordringt en langs de bermen is er een weelderige ondergroei van struiken en kruiden. Meidoorn, dagkoekoeksbloem, flui- tenkruid, daslook en lelietjes-der- dalen staan hopelijk in bloei. Al dat jonge groen is voedsel voor insec ten, en die vormen op hun beurt het ideale babyvoer voor jonge vogel tjes, als die uit het ei kruipen. Him (aanstaande) vaders zingen alvast uitbundig in het bos. Kom genieten van al dat moois! We verzamelen om 10.00 uur bij de Kattenberg aan de Kennemerstraatweg. De wandeling duurt ongeveer twee uur. Altijd goed om een kijker mee te nemen als u die heeft. Een donatie (richtlijn 2,50 euro) wordt op prijs gesteld. Opgave vooraf is niet nodig. Voor nadere inlichtingen kimt u mailen naar IVN-Heiloo@ hccnet.nl of bellen: 072-5325110. Kijk ook op: www.ivnnkl.nety voor meer activiteiten. HEILOO - Zondag 26 mei is er weer een open dag bij het Knaagdierencentrum Heiloo. Vanaf 12.00 uur zijn er allerlei activiteiten te doen voor jong en oud. Versgebakken pannenkoe ken, puzzeltoeht, schminken en nog veel meer. Maar natuurlijk draait deze dag om de dieren in de opvang. Konijnen, cavia's hamsters en noem het maar op in alle kleuren en maten. De een nog liever en leuker dan de ander. Iedereen is van harte welkom en de vrijwilligers van de opvang vertellen u graag alles over de aanwezige dieren dieren. Zij hopen op een drukke en vooral zonnige dag. HEILOO - Op 31 mei en 1 juni brengen de Hanswijckers als eerste amateur musicalvereni ging in Nederland 'Hairspray' op de planken. Een spette rende jaren zestigmusical die in 2009 bekendheid kreeg door theaterproducent Albert Verlinde én door oud -lid van de Hanswijckers, Jim Bakkum die met verve één van de hoofdrol len op zich nam. Hairspray speelt zich begin jaren zestig af. Iedere tiener droomt eivan om te dansen op TV in The Comy Collins Show en de gezette Tracy Tumblad wil dat nog het liefst van iedereen. Ze laat zich niet stoppen, want zij is een geboren danseres. Met haar tomeloze enthousiasme en hippe danspasjes weet ze een plaatsje in de show te bemachtigen, tot grote ergernis van de huidige 'dance queen' Amber von Tussle. Als Ambers vriendje Link Larkin ook nog eens een oogje op Tracy krijgt, is de maat pas echt vol. De twee meiden gaan een bittere en muzika le strijd aan om de kroon van Miss Tiener Hairspray te mogen dragen. Ze zetten alles op het spel, met als credo: 'zo lang het haar maar goed blijft zitten'. Ook deze productie staat weer onder regie van Lotte Weighell. Al meer dan tien jaar maakt Lotte choreografieën, mise-en-seènes en regieën voor verschillende vereni gingen en koren in Noord-Holland. Zij wordt bijgestaan door choreo graaf Remeo Duinmeyer die zijn eer ste schreden op de toneelvloer zette bij de Hanswijckers. Jeannine La Rose, een reeds gevestigde naam in de musicalwereld, neemt het vocale gedeelte voor haar rekening. Samen met de leden, allemaal afkomstig uit gemeenten Bergen, Heiloo, Castieum en zelfs daar bui ten, in de leeftijd 12 tot 18 jaar, zet ten zij op dit moment de pimtjes op de 'i' om op 31 mei en 1 jimi de sterren van de hemel te spelen. Deze spetterende musical, inclusief suikerspin-kapsels en jaren zestig out-fits, is te zien op vrijdag 31 mei om 20.00 uur en op zater dag 1 jimi om 15.00 en 20.00 uur in theater De Beim, Willibrordusweg 2, Heiloo. Kaarten a 10,- euro zijn verkrijgbaar via de voorverkoop adressen: Theater de Beim, Heiloo - Apeldoorn eleetra, Egmond-Binnen - Boekhandel Dekker Dekker, Egmond aan Zee, Boekhandel Bnma, Heiloo en beide vestigin gen van Boekhandel De Schrijverij. Uiteraard kimt u ook reserveren via info@hanswijekers.nl. Alles uit de kast voor 'Hairspray', de nationale première voor een amateurvereniging! Foto: A. de Graaf

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 7