Oppositie neemt afscheid van bestuursleden De Foresters deelt tik uit aanDWV Zilver voor Bruno van Beek en Maaike Stevenson in Antwerpen Clinic G-Bowlen Heiloo krijgt vervolg SPORT 17 De Foresters C4 kampioen 22 MEI 2013 UITKIJKPOST De nog in functie zijnde, maar vertrekkende Oppositie-voorzitter Herman Limmen bedankt de vertrekkende jeugdleider Bouke Woudstra. Aangeleverde foto SCHAKEN HEILOO - Herman Limmen draagt na ruim negen jaar voor zitterschap de hamer over aan Fred Smith. Herman had zijn functie aanvaard in de weten schap dat het slechts om ander half jaar ging. Het werden er negen. Herman was een voortreffelijke voorzitter die de vereniging met veel tact en vaste hand door die periode heen loodste. Zijn opvol ger Fred Smith was sinds twee jaar de wedstrijdleider voor de Externe Competitie. Die functie moet de komende periode nog ingevuld wor- den.Ook Bouke Woudstra, de ener gieke jeugdleider van Oppositie, neemt afscheid. De koop van een woning elders en de bijpassende verhuizing maken het voor hem niet makkelijk om dit werk te blij ven doen. Hij wordt opgevolgd door Bastiaan van Dam, die zelf twee dochters heeft in de jeugdafdeling. Clubkampioen over de 27 ronden van de interne competitie is Albert Bouma, voor de derde keer op rij. Hij legt dus definitief beslag op de wisselbeker. Op plaats twee is geëindigd Bouke Woudstra en op plaats drie de kersverse Nederlands Kampioene meisjes B (tot en met 16 jaar) Timardi Verhoeff. De vereni ging is apetrots met zo'n kanjer in him midden. HEILOO - DWV begon zeer fel aan de wedstrijd en wilde dui delijk snel zaken doen. In de meeste gevallen wist de verde diging van De Foresters over eind te blijven, maar toch had DWV bijna de gewenste vroege voorsprong, door een verdedi gende fout. In het veivolg van de eerste helft wist De Foresters steeds beter uit de verf te komen en waren er moge lijkheden op de 1-0. Een vrije trap van Jeffrey Klijbroek spatte uiteen op de lat. Aan de andere kant was er opnieuw een foutje in de verdedi ging, maar ook deze keer wist DWV de eenvoudig verkregen vrije gang naar het doel niet om te zetten in een doelpunt. In de tweede helft werd de thuisploeg sterker en sterker. DWV kon de bal niet meer goed rond laten gaan en zag De Foresters bij balverlies zo veel strijd leveren, dat de bal vaak snel weer terug was bij de Egels. In de 70ste minuuut kwam de beloning voor De Foresters, toen een fraaie aanval prima werd afge rond door Bert Inecia: 1-0. Daarna waren er mogelijkheden op meer, maar was er zeker ook opluchting toen DWV zich diep in blessuretijd geen raad wist met een vrije trap op de rand van het strafschopgebied. De Foresters reizen zondag met veel vertrouwen af naar Amsterdam Noord, waar een gelijkspel dus al genoeg is om door te gaan naar de volgende ronde. Nog meer goed nacompetitienieuws kwam van het vierde (winst tegen Meervogels) en de Al (winst tegen SO Soest); beide teams gaan door. Judo HEILOO - Zilver voor Bruno van Beek een Maaike Stevenson in Antwerpen Op het internatio nale Ippon Trophy judotoernooi in Antwerpen hebben Maaike Stevenson en Bruno van Beek allebei een verdienstelijke een zilveren medaille behaald. Bruno van Beek kwam uit in de klasse -42 kilogram bij de jongens -15 kilogram. In de voorronde wist hij de eerste twee partijen tegen een Deense en Belgische tegenstander vlot te winnen door beide keren een ippon te scoren met een o-uchi-gari. De derde partij tegen de Belgische kampioen ging op twee straffen ver loren. In de kruisfinales werd door drie knappe winstpartijen de finale bereikt. Hier trof Bruno opnieuw de Belgisch kampioen. Daar speelde de arbitrage hem parten. Na een onduidelijke straf voor Bruno kwam hij uiteindelijk in een houdgreep waarbij hij het been van de tegenstander nog omklemde. Desondanks liet de scheidrechter dit erg lang doorgaan waardoor Bruno gen kans mee kreeg de par tij alsnog naar zich toe te trekken. Maaike Stevenson kwam uit in de klasse -18 jaar tot 70 kilogram. In de voorrondes begon ze met een verliespartij doordat ze tegen de latere winnares in een houdgreep belandde. Daarna wist ze de res terende partijen in haar poule met aanvallend en afwisselend judo te winnen tegen haar Belgische en Engelse tegenstandsters. Met twee gewonnen partijen op ippon en eenmaal met een yuko ging Maaike Een fraaie tweede plaats voor Maaike Stevenson op het Ippon Trophy judotoernooi in Antwerpen. Foto: Fred Stevenson Bert Inecia heeft zojuist de 1-0 voor De foresters gescoord in de play-off wedstrijd voor promotiie. Foto: Wout Jager als tweede uit haar poule door naar de kruisfinales. Daar won ze vervolgens eerst met ippon van de Engelse Hannah Pitt door een fraaie o-uchi-gari. In de finale trof ze wederom de Belgische Christiaens. Bij een inzet van de tegenstandster werd door Maaike wat risico geno men om deze over te nemen. Dat lukte helaas niet waarna Maaike in een houdgreep terecht kwam en het onderspit moest delven in deze partij. Desondanks konden beide judoka's van Dojo 't Loo terugkijken op een geslaagd toernooi. In Bielsko Biala in Polen kwamen Gaby de By en Jasmijn Lesterhuis in actie op een Europacup onder de 18 jaar. Jasmijn werd na winst op de Poolse Tymann in de tweede ronde de doorgang versperd door de Zwitserse Langweiler. Gaby won achtereenvolgens van de Russische Dotchenko, de Poolse Milej en de Slowaakse Bizilj voordat haar opmars werd gestuit door de rege rend Europees kampioene Dobre. In de herkansing werd opnieuw gewonnen van de Servische Kanatova en Poolse Gajdek. Het gevecht om het brons moest Gaby helaas aan de Duitse Vogel laten. Gaby wist een yugo achterstand niet meer goed te maken. G-bowlen HEILOO - Een groeiend aan tal mensen met een beperking vanuit een zich uitbreidende regio weten hun weg naar het Bowling Centrum Heiloo, te vinden. Op zaterdag 11 mei hadden maar liefst 29 mensen het centrum opge zocht om deel te nemen aan de vier- declinic G-bowlen. De Bacco, een ondersteunend rekje voor mensen die de bal niet zelf aan het rollen kunnen brengen werd voor het eerst gebruikt en tot grote verbazing van de deelneemster gooide ze nog een spare ook. Van enthousiasme ver gat ze even haar rollator maar het liep allemaal goed af mede door het attent opletten van de begeleider Fred Zut. Het was voor alle deelne mers en de grote groep begeleiders weer een hele leuke en waardevolle ervaring. Mede daardoor heeft de organisatie kunnen besluiten en ook wel belangrijk mede door de bereidwillige medewerking van het bowling centrum, om de clinics uit te breiden met nog een extra zater dag. Dit betekent dat met 1 jimi nu ook 15 jimi in de agenda gezet kan worden. Dit houdt tevens in dat de afsluitingsdag van deze cli nic, 15 juni is geworden. Het aan meld adres blijft hetzelfde name lijk g.bowlenheiloo@gmail.com. Meer informatie kimt u vinden op www.sportraadheiloo@live.nl. HEILOO - Bob Ooms, Daan Visscher, Jelle Scholten, Jip Manson, Lars Plaum, Luc Coffeng, Lucas Oomen, Marijn van den Boogaard, Max Kareis, Ruben Kaandorp, Stijn de Beijer, Storm Stavenuiter, Thijs Nanne,Tobias Osinga en de leiders Harry van den Boogaard en Eric Nanne hebben het na 25 wedstrijden (competitie en beker) voor elkaar gekregen. Kampioen worden in het seizoen 2012 2013 waarin maar liefst 23 wedstrijden werden omgezet in een overwinning, eenmaal (Kolpingboys uit) werden de punten gedeeld met de tegenstander en eenmaal (kwart finale beker) verdwenen de drie punten in de tas van de tegenstander. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 16