Shanty en smartlappen festival in Akersloot Sfeervol concert bij Limmer Stet ZONDAG VROEG AH Ropmboter 16 juni Van 10.00 tot 12.00 uur 5 stuks i/»sftf*An#ig£ Woensdagavond inschrijving Timmerdorp Egmond Zond aas van 10.00 tot 20.00 uur. Overige dagen 8.00 tot 21.00 uur open Inschrijving Timmerdorp Egmond St. Jozefschool ontvangt 4000 euro vooreen nieuw speeltoestel Ondanks de ietwat tegenvallende weersomstandigheden heeft de muziekvereniging Excelsior een sfeervol concert verzorgd bij het Limmer Stet. Foto: Ricardo Marcker De Skulpers uit Bakkum geven ook acte de présence op het shan ty smartlappenfestival in Akersloot. Aangeleverde foto EGMOND - Ook dit jaar is er in de eerste week van de zomerva kantie, dus maandag 8 tot en met donderdag 11 juli weer een tim merdorp in Egmond aan de Hoef. En traditioneel wordt het tim merdorp op donderdagavond 11 juli afgesloten met een vrij markt. Het thema is dit jaar 'Stad van de toekomst'. De Timmerdorp'werkgroep van Jeugdbelangen is er klaar voor en een aantal sponsors heeft zich al financieel of in natura garant gesteld. Op woensdag 12 juni kunnen alle kinderen vanaf 6 jaar tot en met groep 8 van de basis school zich van 19.00 tot 20.00 uur inschrijven in dorpshuis De Hanswijk. De deelnemersbijdrage is 10,- en minimaal één ouderhulpdag per kind. Verdere informatie zoals het programma, tijden, voorwaarden et cetera is te zien op www.timmerdorpegmondaan- denhoef.nl. Er kunnen maximaal 180 kin deren meedoen. Vol helaas vol! Voor diegenen die het aan meldingsformulier niet kunnen downloaden en voor verdere vragen: Jakob Pronk, tel. 072- 5065432 of 06-10020460. AKERSLOOT - Zondag 16 juni zal in Akersloot op het Wilhelminaplein een shanty- smartlappen festival georgani seerd worden met verschillende koren. Vanaf 14.00 uur treden onder andere de Lakesingers die een thuis wedstrijd hebben, de Zaalneelden die Egmond aan Zee als thuishaven hebben, de Skulpers uit Bakkum en het befaamde Smartlappenkoor uit Beveiwijk. Shanty festivals zijn op dit moment erg in en vooral de com binatie met Smartlappen is voor het publiek een trekker. Natuurlijk is de entree geheel gratis. EGMOND - Basisschool St. Jozef uit Egmond aan den Hoef heeft voor een nieuw speeltoestel financiële ondersteuning gekregen uit het Coöperatiefonds van Rabobank Noord-Kennemerland. Op maandag 3 juni werd hiervoor een cheque uitgereikt aan de school tijdens een bijeenkomst van de bank in Schoorl. Door de bijdrage van 4000 euro kan de school een deel van het speel toestel, waarvoor komend schooljaar nog een inzamelingsactie wordt georganiseerd, bekostigen. Aangeleverde foto LIMMEN - Ondanks de ietwat tegenvallende weersomstan digheden heeft de muziekver eniging Excelsior een sfeervol concert verzorgd bij het Limmer Stet. De muzikanten hadden zich opgesteld op het havenhoofd van het Stet en vanaf daar wer den de klanken verspreid. Natuurlijk was het een lichte teleurstelling dat de weergoden niet helemaal meewerkten. De wind was fris en de zon was achter de wolken verdwenen. De muziekver eniging liet zich er echter niet van weerhouden om dit concert vorm te geven. Met een knipoog naar het Prinsengracht concert waren ook bij dit concert een aantal bezitters van boten die vanaf het water het concert konden beleven. De bootjes in het water kwamen de sfeer ten goede en vanaf de beide zijkanten van het Stet luisterde het publiek toe. Een fantastisch plaatje. Bootjes in het water, het publiek langs de kant onder de prachtige treurwil gen die het water raken en het orkest op het havenhoofd. Door het afwisselende optreden van de har monie onder leiding van Liesbeth Zonneveld en de slagwerkgroep onder leiding van Floris va Tol werd het een genot om dit concert te beleven. Limmen kan trots zijn op zijn muziekvereniging. Vooral toen ook de leden van het opleidingsor kest hadden plaatsgenomen in het orkest konden alle aanwezigen er getuige van zijn dat de muziekver eniging in Limmen bloeit. (£j) Limmen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 15