Zusjes De Witte lopen limiet voor EK SPORT mm. tót i8 Jeugdkamp De Foresters weer zeer geslaagd Foresters D4 kampioen! Fietsen voor kamp COOL HSV Di wint toernooi bij vv Blokkers VV Limmen MC 1 kampioen na een prachtig seizoen 12 JUNI 2013 U ITKIJ KPOST HEILOO - Ook dit jaar werd het Zilte Zoen Jeugdkamp van De Foresters weer gehouden in Heiloo. Na veel leuke activiteiten en twee korte nachten gingen de kinderen moe maar voldaan weer naar huis. Foto: Ricardo Marcker LIMMEN - Na een prachtig seizoen is de MCI van W Limmen kampioen geworden. Daarnaast werd er nog een toernooi in Amsterdam gewonnen en zijn de meiden met twee bekers (waaronder voor fair play) teruggekomen van een internationaal toernooi in Maastricht. Vlnr: Rita Houweling (trai ner/coach), Doris Sassen, Roxanne Koopmans, Femke Groot, Rosanne Borstjes, Demi de Wildt, Hilde Glorie, Demi v.d. Looij, Maartje Glorie, Simona Gaarthuis (trainer/coach), Sanne Houweling, Meike Timmerman, Gaby Hageman, Kaylee Broedersz, Marit Limmen, Kim Groot. Aangeleverde foto HEILOO - Tolis, Rick, Jan Willem, Y'akuub, Sander, Mick, Pieter, Koen, Hidde, Tabitha, Roel, Matthijs, Imalo en Tim hebben een geweldig sportief seizoen gespeeld, waaraan iedereen zijn steen tje heeft bijgedragen. Met als mooi resultaat kampioen in de poel. En als afsluiting van het seizoen wisten ze ook nog eens het toernooi bij Vitesse 22 te winnen! Aangeleverde foto HEILOO - Afgelopen zaterdag ging Gabion Vrede, nierpatiënt, trainer, ringspeaker, en rechterhand van Team Boat, vroeg rich ting Alkmaar om te fietsen voor Kamp C.O.O.L. Dit is een kamp waar jongeren met nierproblemen bij elkaar komen om hun ervaringen met elkaar kunnen delen en onder professionele begeleiding te leren met hun ziekte om te gaan. Aangezien de Nierstichting het niet meer financiert, bedenken de jongeren zelf acties om het kamp in leven te houden, met succes. De tocht van afgelopen zaterdag heeft 350,- opgeleverd. Maar ze zijn er nog niet! Zie www.teamboat.nl voor de andere acties voor dit goede doel. Aangeleverde foto HEILOO - HSV Dl heeft een goed georganiseerd toernooi van de W Blokkers gewonnen. De tegenstanders, W Blokkers Dl, W Schagen en Legmeervogels Dl werden allemaal verslagen. De vorm van het hele seizoen werd prima tot het eind aan toe vast gehouden. Achter werd de nul werd voor de zoveelste keer gehouden. Het seizoen is 2012/2013 is voorbij. Complimenten voor het hele team voor de inzet, trainingsopkomst, teamgevoel en de fantastische wil om elke wedstrijd winnend af te sluiten. Op de foto vlnr: Marnix de Vries, Dave Herts, Idse van der Horst, Martijn Challa, Lucas van der Horst, Scott Metzelaar, Jens van der Flier, Diek van der Sluis, Pim Koopman, Jort Pel en Thomas Sikkens. Aangeleverde foto ATLETIEK HEILOO - In het Belgische Kessel-Lo hebben de zusjes De Witte uitstekende prestaties geleverd. De Trias atlete's liepen beide onder goeie omstandighe den op de snelle baan van Kessel naar top tijden. TDR atlete Lisanne De Witte won de 400 meter met overmacht in een razend snelle 53.67 secon den. Deze tijd betekende een ver pulvering van het persoonlijk en clubrecord. Tevens is deze tijd ruim sneller dan de kwalificatie eis van 54.05 seconden voor de Europese Kampioenschappen onder de 23 jaar wat gaat plaatsvinden in het Finse Tampere. Zus Laura liep eveneens naar een geweldige prestatie. De 17-jarige juniore liep de internatio nale wedstrijd bij de dames. Met een licht windje mee liep Laura in het sprintgeweld keurig naar een derde plaats achter de Belgische Hanne Claes en de Nieuw Zeelandse Monique Williams. De klok stond stil voor Laura op 24.18 seconden. Ruim onder de limiet voor de EK junioren van 24.45 seconden en een dikke ver- betring van het peroonlijk en clubre cord. In juli zal de juniore afreizen naar Rieti Italië. In Alphen aan de Rijn bij wedstrijden om de Gouden Spike was Vincent Hazeleger succes vol. De junior liep op de 800 meter naar een tijd van 1.52.81 seconden Deze tijd betekende voor de pupil van Peter Appelman een verpul vering van drie seconden van zijn clubrecord. In Hoom kwam ten slot te Britt Ooijevaar in actie. De eerste jaars jaars C junior was nog nooit zo snel op de 80 meter 10.80 seconden en op de horde 13.33 seconden. De zusjes de Witte net na hun behaalde Limieten in het Belgische Kessel-Lo. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 18