10 Feest voor Isis Buis Geslaagden Jac P Thijsse College Drie geslaagde zusjes Geslaagden Clusius College Castricum Geslaagden Bonhoeffercollege 19 JUNI 2013 UITKIJKPOST HEILOO - Woensdag 12 juni zou Isis Buis, die VMBO-examen deed aan het Jac. P. Thijsse College, horen of ze geslaagd was. De vlag kon pas uit op donderdag 13 juni; ze had economie in haar examenpakket. In het begin van het schooljaar stond Isis er niet goed voor. De meeste leraren gingen uit van zakken. Dat maakte dat Isis hard aan het werk ging, met als resultaat dat zij maar met één onvoldoende het examen in ging. Spannend was het wel voor Isis. Ze had geen idee wat het eindresultaat zou zijn. „Ik had veel leesvaardigheid toetsen, waarbij moeilijk is in te schatten hoe je het gemaakt hebt", vertelt Isis. Maar het resultaat mag er zijn: ze is geslaagd! Haar vervolgopleiding gaat ze doen in Haarlem; MBO Schoonheidsspecialist. Foto: Judith van Aken Geslaagden eerste tijdvak HAVO Akersloot Loïs Stam, Michiel Klaver, Tom Adrichem, Tessa van Ooijen, Ben Klunder, Mary Swart, Sammy de Rijke, Niels Buur, Levi Nieuwveen, Sem Leijen ,Rens van der Eng, Sanne Klinkhamer, Cecilia Nolden Egmond Binnen Suzan Admiraal, Jorus Bart, Elisa Janssen, Debbie Tervoort, Daisy Zwart, Nick de Jongh, Johan Beukers Heiloo Ian Nieuwland, Sophia Schwagermann, Lianne Barnhoorn, Evi Boekei, Gaby van Schaijck, Tos van Diepen, John Burger, Bas de Vries, Max de Groot, Stan Scholte, Mark Verhorst, Evelien Wanders, Sjoerd Smit, Ljalja Andronova, Laura de Witte, Loc Nguyen, Stef Braam, Silvester Bertels, Wouter Lamme, Mathijs Ruiter, Jesse Jim van Geldorp, Dave Griessler, Thijs Kampstra, Remco Langedijk, Tim Noorlander, Tom Sibma, Guus de Backker, Lisan Kok, Lotte Abbas, Jessica Scholten, Bente Eelman, Bianca Kareis, Noortje Dijkstra, Joris Sunnotel, Menno Bakker, Susan Duivenvoorden, Stefan Smit, Eva de Koning, Wietske Postma, Kai Sindhunata, Floor de Haan, Leonie Natte, Thimo Dekker, Bas Visser, Suzanne Kok, Eva Nolting, Dianta van Wijk, Sterre de Haan, Bibi Volger Limmen Jip de Kort, Debbie Neelen, Luke Pouw, Arthur Dekker, Kay Pronk, Niels Zwertbroek, Emma van de Geer, Sander Veter, Isabelle Veter, Iris Verschuur, Anita Nijman, Roos Scholten, Roxanne Kerssens, Femke Baltus, Lieke Droog, Karei Voorwalt, Sean Knol, Joost Bakker, Sjoerd Beentjes, Noud Nolting, Jeroen de Kwaadsteniet, Sietske Risseeuw, Ruby Borst Geslaagden eerste tijdvak MAVO Akersloot Tim Gast, Mike Olgers, Nicky Klemann, Roel Tijssen, Roy de Bruijn. Egmond Binnen: Kaylee de Waard, Sanne Groen, Mats de Groote Heiloo Jesse Boerlage, Max Jongerius, Jasper Zandbergen, Daniël Vergnes, Jelmer Tuijn, Sam Groot, Rick Buter, Megan Haazelager, Fabi Dons, Britt Scholte, David Jadoul, Nicole Berenbroek, Teun Bergsma, Boas Wijker, Leroy Manshande, Kai Strobbe, Ruben Vogel, Mick van der Wal, Max Dekker, Claudia de Nijs, Thijs Geerars, Rik Kroef, Isis Buis, Cynthia Mohedano Murillo, Sjors van der Steen, Femke Ooms, Chris Hudson, Beau Czeyki, Roos Ooijevaar, Taco Morsch, Melissa Bruin Limmen Chiel Winter, Job Bos, Barbara Neelen, Marcella Neelen, Kris van der Steen, Vincent Terluin, Jesse Arendse, Mats Admiraal, Sanne Bochem, Boy Dingerdis, Thijs Groot, Rox Houtenbos, Mandy de Jong, Stan Donker, Cennet Kumas, Jim Liefting, Yerson Wester, Mitchel van der Valk, Steven Boon, Stijn Hollander Geslaagden VWO Akersloot Lieke Mossinkoff, Jasper Klomp, Niek van der Eng, Remco Grootjen, Eva Struijf, Robin Deijlen, Manou Ruijter, Soraya Tak, Vera Donia Egmond aan den Hoef Denise Groot, Laura Theijsmeijer, Isabelle Dorhout, Zenzi Ciliacus, Suzanne Robertson. Egmond Binnen Jesse Eradus, Arlene Baart, Tim Baltus, Marit Lute, Jöm Oud Heiloo: Frank van Ingen, Alissa Panis, Carine Hajema, Anouk van Gijsen, Elise Nolting, Karen Guit, Menthe Bergmans, Bas Oudejans, David Meijer, Anouk ter Linde, Tom Gudde, Rob Koedijk, Dennis Spaan, Bodhi Le Belle, Fleur Elsman, Barry Kraakman, Andrew Leek, Nadine Blankert, Inge Gimbel, Niels Harlaar, Steef Kaandorp, Astrid ten Bosch, Youri Wolse, Victor Laan, Eric Mintjes, Quinten Zuurbier, Arnoud Meines, Lisa Morsch, Birgit Stevenson, Robin van De Nesse, Claire van der Riet, Max Ruigewaard, Charlotte Knegt, Aviva Bing. Limmen Nadine Liefting, Bob Burgering, Michelle Schut, Eva van Bergen Henegouw, Rick Kaptein, Aileen Boersen, Sanella Gardiner, Franke de Haan, Amy Kerssens, Lisa Madder, Thijs Talsma. MAVO Romy Alders, Harris Alhaj Saleh, Yousha Beentjes, Ward Betjes, Annebauk de Boer, Marijn Boonstra, Melanie Bouhof, Jaap Brandes, Cas de Buijzer, Robin Chialastri, Lars Cnossen, Tim Dekker, Denise Dengerink, Marcel Dijkstra, Lisa Drenth, Huub Duinmeijer, Tomas Duyn, Maaike Eeltink, Tjird van Eijken, Mathijs Fictoor, Floor Glorie, Melanie Gul, Rick Hageman, Lester Half, Bob Hegeman, Daan van Hooff, Sharona Hoorn, Irene ter Horst, Lindy Huiberts, Max van der Hulle, Nick Jansen, Mats de Jong, Gijs Keesman, Dean Klijbroek, Mila Kloos, Maarten Konijn, Danielle Kortekaas, Maaike de Laat, Marlu van der Linden, Mees Meijer, Joeri Metselaar, Lisa Middel, Lars Mientjes, Jari de Moor, Babette Mulder, Harm Nieboer, Lois Niekel, Lars Pruim, Maaike Remijnse, Nathan Reuvekamp, Hans de Ridder, Frenk van Rijn, Ismay de Ruiter, Lotte Smit, Paul Smit, Tamara Soek, Ruben Tang, Femke Teeling, Mike Teilekamp Booland, Djerano Thijn, Stephen Tigchelaar, Irene Tromp, Julie Twisk, Richard Valkering, Teun Vreeburg, Sophie Watertor, Lars van der Werff, Michelle Westdorp, Lisanne van Westerop, Kaiya Wijte, Daphne Winder, Annika Woud, Hidde Zijp HAVO Roos van Arenthals, Lean van Baarle, Pascal Bakkum, Danielle van Balen, Eve van Berkum, Erwin Biere, Michael Biesot, Louise Blom, Corné Borst, Marit Bosma, Amber Breetveld, Hidde Brinkman, Iris Brinkman, Julie ten Broek, Jennifer Bruin, Stef Bruins, Rosanne Burghardt, Natasja den Butter, Bob Claus, Erwin van Crasbeek, Nivard Créton, Julius Drubers, Jordy Duijn, Isabella Flierman, Savannah Gaarthuis, Lisanne Goeman, Shari de Graaf, Laura Groen, Jeanine Groot, Luuk de Groot, Monique Groot, Maaike Haasbroek,Vincent Hazeleger, Martijn Hof, Erik Jak, Dana Jansen, Isabel Janssen, Maurits Jansz, Mika Jongejan Escar, Wietske Joon, Sara Kaandorp, Silvie Kaandorp, Danique Kamphuis, Lisa Kamphuis, Jamie Kater, Melissa Keijsper, Merel Klaarmond, Sietske Kooiman, Rowan Kool, Demi Kortekaas, Ivanka Kramer, Noah Krijger, Steffi de Kroon, Arnoud Kuperus, Esther de Leeuw, Rianne van Linden, Michiel Lubbes, Jasmin Luijckx, Lian Maalman, Stefano Manese, Eva Mark, Sten van der Meer, Matty Meijer, Sander Mijnen, Bennet Mous, Aram Nap, Mieke van Ommeren, Franc- Jan de Pie, Roman Rahimi, Sanne van Randeraat, Lot Reekers, Pascal Remmers, Job Res, Lonneke Riegen, Ardo Rirash, Stan Rombach, Rienke van Rooijen, Laura Rozemeijer, Leanne Rozemeijer, Mick Ruinard, Jochem Schaap, Frederique Schots, Cheyenne Schouws, Eva Smit, Jorn Snail, Lieke Snijder, Vivian Sromofsky, Alyssa van Steenis, Foske Storm, Sandra Toby, Sanne Vanacker, Twan Verduin, Bodhi Verhoogt, Lieke Vreeburg, Jet de Vries, Sylvia Vrijburg, Anne op de Weegh, Esli van Westerop, Richard Wijker, Natascha Zwalua Atheneum Thies Baijards, Dennis Beemsterboer, Jorn Besteman, Margot Bleeker, Nicky Bruin, Rick Buur, Timo Dijkstra, Annemijn van Driel, Nikki de Goede, Anouk Groen, Tim Hesselmans, Jens Idema, Savannah Ikelaar, Mathilde de Jeu, Manon de Jong, Tessa Jongejans, Maurice Kingma, Bodine Kuin, Victor Lap, Iris de Leeuw, Anthea van Leeuwen, Tessa Liefting, Jet Luijten, Jonas Maartens, Frank Meijer, Suzanne Mencke, Esmee van der Meulen, Lobke Min, Marcel Min, Milan de Moor, Marjan Ploegaert, Floris Raasveld, Irene Roemer, Ilja Schelvis, Emily Schnog, Willem-Jan Singer, Giannina Smit, Rick Snijder, Marijn Sno, Robin Staa, Andrea Tijhuis, Mai Han Truong, Joep Tummers, Marijke Turner, Nina Vaerewijck, Thijmen van der Basisberoepsgerichte leerweg Akersloot: Joël Arends, Sarah den Hartog, Sidney Terluin, Daan Vrolijk Egmond-Binnen: Sidney Conijn Heiloo: Kathy Agasi, Julia Berkman, Cato van der Kruk, Jet Stam Limmen: Evin Djamil, Wouter van der Eng, Dennis Zwart Kaderberoepsgerichte leerweg Akersloot: Bart den Dunnen, Malvika Eriks, Wouter Feller, Dominique Goossens, Daisy Olgers Egmond-Binnen: Thijs Sentveld Veen, Beer de Visser, Jelle Visser, Sharon Walsmit, Nienke Wassenaar, Maaike van Westerop, Bram Wiggers, Kenny de Wildt, Mees Zonneveld Gymnasium Liselotte van Balen, Sterre Blok, Jos Boetzkes, Carlijn van Esch, Dionne Geerdes, Anna van Gelder, Rebecca Jong, Iris Kempers, Lentine Klaassen, Rosanne Kok, Leonie van der Kolk, Brenda Kroeze, Dagmar Punter, Ayesha Romeijn, Matthijs Roobeek, Sybren Welling Heiloo: Cheyenne Huisman, Martha Timmerman, Ferry Wolse Limmen: Rico Kleef Gemengde Leerweg Akersloot: Sanne den Dunnen, Bibianne Jonker, Mike Veldt, Daisy Zwart Egmond aan den Hoef: Marieke Orij Egmond-Binnen: Tjeu Tervoort Heiloo: Tessa Duin, Esmee Güler, Charlotte Hopman, Inge Kouwen, Amy Leering, Lindy Pieters, Bram van Steenis, Demi Zwerver Limmen: Marijke Castricum, Kaylee Voos LIMMEN - Alledrie de dochters Barbara, Debbie en Marcella Neelen zijn geslaagd voor hun eindexamen. Barbara en Marcella hebben de Mavo gedaan, Debbie de Havo, allen op het Jac. P. Thijssecollege, en ze zijn alledrie geslaagd! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 10