m contact Onderhoud bruggen HEILOO 11 GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Bezwaar maken Bouwen en wonen Burgerzaken Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 19 JUNI 2013 Vanaf eind juni tot eind juli laat de gemeente Heiloo levensduurverlengend onderhoud uitvoeren bij een groot aantal bruggen In Ypesteln. Tijdens de werkzaamheden zijn de bruggen deels of geheel afgesloten. Houdt u reke ning met een omleiding vla de Ypestelnerlaan. Aannemer Oosterhof Holman herstelt de gebreken aan de bruggen. Ze herstellen de constructie van de brug, vervan gen rotte dekdelen en leuningen, schilderen de leuningen en brengen nieuwe slijtlagen aan op enkele brugdekken. Ook verwijderen ze de vlonder achter de Paulusschool. Meer Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. Scheffer van de afdeling Ingenieursbureau, telefoonnummer 072 535 66 66 of email info@heiloo.nl GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo, t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: burgemees ter of burgemeester en wethouders, Postbus 11850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Hiervoor betaalt u griffierecht. De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Opheffen gehandicapten parkeerplaatsen Burgemeester en wethouders van Heiloo hebben besloten tot het opheffen van: een gehandicaptenparkeerplaats op kenteken nabij Hoog en Laag 115; een algemene gehandicapten parkeerplaats gelegen aan de Hildebrandhof. Ter inzage De besluiten liggen vanaf 20 juni zes weken ter inzage bij de informatiebalie in het gemeentehuis. Bezwaar U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst "Bezwaar maken". Ontvangen aanvragen omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvraag om een omgevingsvergunning is ontvangen. De Brink 20, zaaknr. 13 05391 plaatsen dakkapel op achterdakvlak woning, ontvangen: 6 juni 2013 Omgevingsvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende omgevingsvergunningen verleend. Heerenweg 198, zaaknr. 13 05266 bouwen veranda verzonden 10 juni 2013 Kennemerstraatweg 179, zaaknr. 13 04914, bouwen schuur verzonden 10 juni 2013 U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. De volgende omgevingsvergunning is buiten behandeling gelaten. Heerenweg 203-205, zaaknr. 12 03648 bouwen winkel-/woongebouw verzonden 10 juni 2013 Voorontwerpbestemmingsplan Nieuw Varne Vanaf donderdag 20 juni tot en met woensdag 4 september ligt het voor ontwerpbestemmingsplan Nieuw Varne ter inzage in het gemeentehuis en in de bibliotheek Heiloo. U kunt het voorontwerp in die periode ook digitaal raadplegen. In deze periode kunnen naar aanleiding van het voorontwerp bestemmingsplan inspraakreacties worden ingediend. Op dinsdag 2 juli wordt een inloopavond georganiseerd in het gemeentehuis. Inhoud van het voorontwerpbestem mingsplan Het plangebied omvat de twee voorma lige campingterreinen aan De Omloop en grenst aan het buitengebied in het noordwesten van Heiloo. Aan de zuid zijde van de locatie loopt de Zeeweg en aan de westzijde en doorlopend aan de noordzijde De Omloop. Het voorontwerpbestemmingsplan beoogt een gebiedsontwikkeling van de twee voormalige campingterreinen mogelijk te maken naar een woningbouwlocatie. Het plangebied omvat maximaal 221 woningen (grondgebonden woningen, appartementen en zorgwoningen). De bestemming 'Woongebied', waarin de hoofdlijnen van de planontwikkeling zijn vastgelegd, is de meest voorko mende bestemming in het plangebied. Inspraak Vanaf donderdag 20 juni tot en met woensdag 4 september kunnen inspraakreacties worden ingediend bij het college van burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Ter inzage Vanaf donderdag 20 juni ligt het voor ontwerpbestemmingsplan Nieuw Varne gedurende elf weken ter inzage bij: de informatiebalie in het gemeentehuis; de bibliotheek Heiloo, Westerweg 250, gedurende de openingstijden; Inzien op internet U kunt het voorontwerpbestemmings plan Nieuw Varne ook raadplegen op de gemeentelijke website www.heiloo. nl/Buurt bij 'ruimtelijke ordening', onder 'bestemmingsplannen'. Ook is het voorontwerp in te zien op de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl (NL.IMR0.0399.bpNieuwVarne-0201). Inloopavond Op dinsdag 2 juli om 19.00 uur is er een inloopavond over het vooront werpbestemmingsplan Nieuw Varne. Op deze avond kunt u op informele wijze kennis te nemen van het plan. Ook zijn er medewerkers van de gemeente aanwezig om vragen te beantwoorden. Deze inloopavond vindt plaats tussen 19.00 en 20.30 uur in de kantine van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Volkshuisvesting Ruimtelijke Ordening en Milieu, telefoonnummer (072) 535 67 46 of van de afdeling Projecten, telefoonnummer (072) 535 67 77. Burgerlijke stand tot en met 14 juni Geboren Felien Jongkind d.v. J.J. Jongkind en M. Reus Luca Koppes z.v. N.A. Koppes en C. Leidenberger Bo E. Elfring d.v. F. Elfring en M. Eijkman Jens Kok z.v. N.M. Kok en C.A.M. Korrel Jezz Veldt d.v. B. Veldt en E. Ramaker Mila J. Kassing d.v. M.P. Kassing en E. Meines Huwelijksaangiften aangiften gereg. partnerschap D.L. van der Peet en B.A. van Gerven Huwelijken gereg. partnerschappen W.R. Poole en R. Donker A.P. Lips en P. Kraakman M.C.A. Wigman en M. Tesink S.P.C. Hoogland en S.M. de Groot Overleden D.T. de Vries J. Reichart J.P. Hartog H.G. Pirok O. Woudstra A.C. Monster

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 11