ZONDAG VROEG Overheerlijke AH muffins Avond vol 60's en 70's hits in Egmond Binnen met Nostalgie Kurken raden, sorteren en tellen met Limmen Ludiek Ringsteken in Limmen NIEUWS UIT DE REGIO Kurken raden op Limmer Jaarmarkt met Limmen Ludiek Alleen van 10.00 tot 12.00 uur 2 stuks usrr Zondags van 10.00 tot 20.00 uur. Overige dagen 8.00 tot 21.00 uur open Derde reünie in JOEB Zomeravondbridge in de Egmonden bh (£j>Limmen LIMMEN - Ook tijdens de aan komende Jaarmarkt van Limmen zal stichting Limmen Ludiek van zich doen laten spreken. Er zal namelijk een supergroot wijnglas staan vol met kurken. En alle bezoekers aan de jaarmarkt mogen een gokje wagen hoeveel kurken er in zitten. Uit de goede inzendingen zal een winnaar wor den getrokken die beloond gaat worden met een ludieke prijs. Limmen Ludiek is goed opstoom met het kurken sparen. Het kan u bijna niet ontgaan zijn. In jimi 2015 willen ze met duizenden vrijwilli gers het grootste kurken mozaïek van de wereld laten verschijnen. Hier hebben ze ruim een half mil joen kurken voor nodig. De oproep van Limmen Ludiek om kurken te sparen heeft inmiddels ook al ver buiten de regio kurken opgeleverd. Door de tsunami aan kurken van de laatste maanden is Limmen Ludiek de tel kwijt geraakt. En belangrijker nog dan het aantal, ze weten niet welke velschillende kleuren kurken er allemaal zijn binnengebracht. Dit is namelijk van belang omdat voor het mozaïek wat gemaakt gaat wor den (32 meter bij 5 meter - ontweip Alex Stuifbergen) minimaal twaalf velschillende tinten nodig zijn om überhaupt een mooi mozaïek te kimnen maken. Dus alle dozen, zakken, tassen en kisten zullen open moeten om dit goed in kaart te gaan brengen en uit te sorteren. Voor zaterdagmiddag 29 jimi tussen 13.00 en 17.00 uur is Limmen Ludiek opzoek naar een aantal enthousi aste ludieke vrijwilligers die samen met Limmen Ludiek de huidige voorraad kurken zou willen komen uitsorteren, selecteren en tellen. Aanmelden kan via info@limmenlu- diek.nl ow kurken tellen. En als u van uw voorraad kurken thuis af wil of u kent iemand met veel kurken dan mag u Limmen Ludiek ook een seintje geven natuurlijk. Ze hebben iedere kurk tot juni 2015 echt nodig. Zondag 16 juni was het Ringsteken weer in Limmen. Er was ook een categorie voor kleine pony's. Aangeleverde foto LIMMEN - Zondag was het Ringsteken weer in Limmen. Er deden tien ruiters mee onder de Zij waren mooi verkleed en stre den mee voor de prijzen voor het steken en voor de orginaliteits- prijs. Ook kregen alle deelnemers een zak snoep, een zak biks en een mooie rozet voor het paard of pony. Niemand ging dus met lege handen naar huis. Bij de aanspanningen waren er maar liefst 18 deelnemers. Enkelspannen en dubbelspannen streden voor de prijzen. Er was bij het ringsteken een klassement voor de kleine pony's en een klassement voor de grote pony's en paarden. Dit omdat er op tempo gereden moet worden en de kleine pony's natuur lijk veel langzamer gaan. Ook was er een aparte prijs voor het best- gaande paard en pony. Voor deze prijs moet je je paard/pony zo mooi en regelmatig mogelijk laten lopen en omdat het lastig is om bijvoor beeld een Shetlander met een Fries te vergelijken zijn er hiervoor twee prijzen. Voor alle aanspanningen bij elkaar is er nog een prijs voor het schoonste geheel. Ook bij de aanspanningen was er voor iedere deelnemer een bos bloemen, een zak biks en een rozet voor het paard en/of pony. De uitslag is als volgt: Onder de man: 1. steken Evelien Jansen met Navaho 18 pimten, 2. steken Sienna Brouwer met Totti 17 pimten, 3. steken Maartje de Waal met Nina 11 pimten. Orginaliteitsprijs was voor Rafel Bakker met Wende. Aanspanningen: kleine pony's, 1. steken Babette Tielrooy en als steker Wilrna met Josje voor de kar, 2. steken Irma Handgraaf en als steker Amanda van der Graaf met Pirn en Tyre voor de kar. Bestgaand pony Silvester van de Parkweide van Mirjam Jenkins. Grote pony's en paarden: 1. steken Bert Hoofd met Dagmar en Lizy voor de kar, 2. steken Nicole Blaazer en als steker Matthijs Blaazer met Max voor de kar, 3. steken Monique Rozie en als stekers Mike en Calvin met Purnba voor de kar. Bestgaand pony/paard Louie Al met hun Friese tweespan. Schoonste geheel was voor Bas van Velde en Cristel Reetra met Carolien voor de kar. EGMOND - Heilectroo events en Robert Haagen van 't Wapen van Egmond Binnen realiseren op zaterdag 29 juni een gewel dig evenement waarin de hits uit deze tijd centraal staan. Er zal live worden gespeeld door drie bands die zich allen onder de beste van Noord-Holland mogen onderscheiden: Memphis, The Sting en de Howling Hurricanes zullen de bezoekers nog één keer meenemen naar de 60's 70's. Niet alleen de muziek staat centraal maar ook de beleving staat hoog aangeschreven bij de organisatie. Zo wordt de zaal van 't Wapen van Egmond Binnen van top tot teen aangekleed en zul len ook diseobollen niet ontbreken. Vorig jaar verscheen Nostalgie voor het eerst in Fletcher Hotel Heiloo en dat resulteerde in een uitver kocht huis met 750 bezoekers. De organisatie slaat nu zijn vleugels uit om dit jaar ook in Egmond dit spek takel te laten plaatsvinden. „We hebben goed gekeken welk programma het beste past bij Egmond en daar hebben we drie bands voor uitgekozen", vertelt organisator Hugo Kraakman. „Alle bands waren enorm enthousiast en EGMOND - In het dorpshuis Hanswijk, Hanswijk 1 in Egmond aan den Hoef is er gedurende de zomer maanden gelegenheid tot bridgen. Op iedere dinsdag avond tot 28 augustus is er inloop mogelijkheid voor club bridgers, recreatiebridgers, bridgende badgasten et cetera, kortom: voor iedereen die in de zomer een gezellig avondje wil bridgen. Inschrijving tot 19.25 uur; start 19.30 uur. Deelname 2,50 leden 3,- voor niet leden per persoon. Voor inlichtingen kunt u bellen naar tel. 072-5063962. zo staat er een geweldig muzikale avond gepland!" Kaarten voor deze avond kosten 10,- in de voorver koop en 15,- aan de zaal. De kaar ten zijn te koop via de website, bij Het Wapen van Egmond-Binnen en bij De Schrijverij in Heiloo. Voor groepen geldt een online actie: tien kaarten halen, negen betalen. Het feest is toegankelijk voor iedereen die ouder is dan 21 jaar, begint om 20.00 uur en gaat door tot 02.00 uur. De Howling Hurricanes nemen u op zaterdag 29 juni mee naar de 60's 70's. Aangeleverde foto EGMOND - Op zondag 23 jimi houdt de Stichting Vrienden van JOEB de derde reünie in het JOEBgebouw aan de Herenweg te Egmond-Binnen. Voor deze reünie worden alle jongeren die van 1970 tot en met 1979 geboren zijn uitgenodigd om samen oude JOEB avonturen op te halen en nog één keer aanwezig te zijn in het gebouw waar ze him jeugd hebben doorgebracht. De reünie begint om 16.00 uur en om 18.00 uur wordt een warm buffet gepresen teerd. In verband met dit buffet willen we graag weten hoeveel oud Joepers er komen, dus meld je aan op hafre@planet.nl of bel Fred Valkering op tel.072-5070599.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 13