Matige vangst bij bedrij venviswedstrij d Voetbalheld van HSV neemt definitief afscheid Scholieren worden vips tijdens Rabo AZ voetbalclinic Univé Ronde van Limmen Dojo t Loo trainer slaagt voor dan taekwondo sport 17 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Fietsen en skeeleren op 22 en 23 juni $pM 19 JUNI 2013 HENGELSPORT HEILOO - Op zondag 9 juni ver zamelden zich weer 18 teams van drie personen voor de jaar lijkse bedrijvenviswedstrijd. Evenals vorig jaar in de vijvers van Ypestein, wat uitstekend bevallen was onder andere door de uitstekende vangsten. Dit jaar echter was de vangst beduidend minder en ook het weer was minder, er was een bewolkte lucht, maar gelukkig geen regen en er was wel een een fris windje. De vis liet zich echter op enkele uit zonderingen na niet zo gemakkelijk verschalken, al werd er toch nog redelijke brasem gevangen en zelfs een grote snoek, maar die telde niet met een witviswedstrijd. De grootste vis werd dit jaar gevangen door Comelis Schut van het team Franse-5 met een brasem van 50 cen timeter. De verdere uitslagen zijn: 1. Samen Beet 4750, 2. Franse-2 4200, 3. Handy Fish 2450, 4. Jos Buys Bestrating-1 1920, 5. Franse-5 1720, 6. Franse-1 1500, 7. Blokker Multiklus-2 850, 8. Car Clean Heiloo 790, 9. Jos Buys Bestrating-2 590, 10. Franse-3 320, 11. Akob 200, 12. Franse-4 200, 13 WNK 150, 14. Blokker Multiklus- 1 100, 15. Mulders Bloemen 70. Helaas waren er ook drie teams die niets had den gevangen, te weten Defence-1, Defence-2, en Schoenmakerij Fix, met 0 gram. De grote winnaar dit jaar was dus Samen Beet, dit is een team uit Limmen, van de vis club Limmen, die bestond uit zeer geroutineerde vissers en de wissel beker, die in handen was van Handy Fish, wordt dus overgenomen door Samen Beet. Peter van der Heydt van het team van Samen Beet was de persoonlijke winnaar met een totaal gewicht van 3600 gram. De totale vangst was dit jaar 19810 gram, dus bijna twintig kilo gram, ten opzichte van vorig jaar 35745 gram, dus aanzienlijk minder. De aanmoedigingsprijs ging dit jaar naar de jongste deelnemer, Luke van Dijk, van Defence-1. Op zaterdag 22 juni speelt Edward Geesken zijn laatste wedstrijd bij HSV. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Op zaterdag 22 juni speelt Edward Geesken zijn laatste wedstrijd. Na jaren spelen in HSV 1, en tien succesvolle jaren in HSV 5, is het dan toch echt gebeurd met zijn voetbalcarrière. Wel blijft hij actief betrokken bij HSV, als trainer, scheidsrechter en coach. Volgens Edward zelf, wil hij meer tijd vrij maken voor zijn gezin en het uitla ten van de hond van zijn schoonou dere... Iedereen die Ed een warm hart toedraagt is welkom op het HSV sportpark. Zijn afscheidswed- strijd begint om 15.00 uur met aan sluitend een receptie met een borrel en een hapje. Op het terrein van De Foresters beleefden de leerlingen van onder andere De Duif een geweldige AZ-sportdag. Foto: Uitkijkpost HEILOO - Het zal je maar gebeuren: opgehaald worden bij school met een heuse AZ bus. Het overkwam onder meer groep 7 van De Duif en groep 8 van De Zuidwester (beide uit Heiloo) en groep 8 van de Sint Maartenschool uit Limmen. Zij hoorden bij de win naars van de Rabo AZ Voetbaltoer. Dit voorjaar deden meer dan hon derd basisschoolgroepen uit de kop van Noord-Holland mee aan de tweede editie van de Rabo AZ Voetbaltoer. Een lesprogramma dat AZ en de Rabobank ontwikkeld hebben om leerlingen in de kop van Noord-Holland 'wedstrijdfit' te maken. Via www.raboazvoetbaltoer. nl gingen duizenden kinderen aan de slag met vier thema's: voeding, respect, bewegen en samenwer king. Dat het echt ergens om ging, bleek afgelopen vrijdag; toen kre gen de winnende leerlingen him fel begeerde vip voetbalclinic. Op het terrein van De Foresters (partner van AZ) beleefden de leerlingen een geweldige sportdag, waarin alle vier de thema's terugkwamen. Ze kregen een veelzijdige 'circuittraining' van AZ jeugdtrainer Paul Brandenburg en zijn team. Er was 'levend tafel voetbal', een penalty afstanden spel, en verschillende vormen van tech niektraining. Tussendoor was er nog een enorme verrassing: de kersvers gewonnen KNVB-beker was aanwe zig en daarmee wilde iedere groep natuurlijk op de foto! Na het spor tieve programma was het tijd om te douchen en om te kleden. Daarna gingen de leerlingen aan tafel voor een gezonde sportmaaltijd, gemaakt door de koks van AZ. Voordat de leerlingen met de bus vertrokken, kregen zij allemaal een 'wedstrijdfit diploma' uitgereikt. WIELRENNEN LIMMEN - Op zaterdag 22 juni wordt weer de traditionele Ronde van Limmen gereden. Het programma bestaat uit drie verschillende koersen. Om 17.00 schiet rondemiss Xamira Pronk de junioren/ sport- klasse en masters weg. Daarna zul len om 18.30 de cracks van weleer aan de start komen in de gentlemen- koers, waarna om 19.30 uur de elite- amateurs van start gaan. Zondag 23 jimi kan er geskeelerd worden over een afstand van 20 of 35 kilometer. De gentlemenkoere wordt iets andere ingevuld dan eerder is aan gekondigd. Geen koppelkoere maar een zeker niet minder interessante koers. Om 18.30 uur komt er name lijk een groep wielrenners aan de start die in de jaren '70 en '80 furore maakte in de Noord-Hollandse cri teriums: De Kroone-Lieftingploeg. Onder andere Pim Kraakman, Peter en Nico Hollenberg, Aldert Pepping, Arie Zoon, Chris van Vlaanderen, Cees Denneman, Gerard de Nijs en Hans Teeling zullen dan aan start verschijnen om het Limmerse publiek te laten zien wat koereen is. Jarenlang trokken zij van koers naar koers in een oranje-witte bestel bus om menig prijs in de wacht te slepen. Wellicht inspireert dit de nieuwe lichting wielrenners weer om deel te nemen aan de recrean- tenkoere van ronde van Limmen. De mannen veiwachten minimaal net zo veel publiek langs het parcours als destijds. Daarvoor zijn dan al om 17.00 uur de junioren, sportklasse en masters van start gegaan. Een grote mengel moes met coureure van jong tot oud strijden dan om de podiumplaatsen. Grote favoriet is hier Jeroen Lute. De geboren Limmenaar en oud win naar van bij de elite-amateurs heeft een stapje terug gedaan omdat hij vanwege tijdgebrek niet meer vol ledig kan trainen. Om 19.30 uur starten de allerbeste amateurs van Noord-Holland. In deze koers wordt veel veiwacht van de plaatselijke favoriet Bram Bmschke. Alle ingre diënten voor een spannende koers zijn aanwezig waarbij het publiek in ieder geval als winnaar uit de bus zal komen. Door het korte par cours (Dusseldorperweg, Kerkweg, Vuurbaak, Jan Valkeringlaan), hoeft u weinig van de koereen te missen. Skeeleren Op zondag 23 juni kan er tussen 09.15 en 10.15 uur gestart worden aan een skeelertoertocht (dus geen wedstrijd) over 35 of 20 kilometer. Ook voor minder geoefende skeele- raare en kinderen is het rondje van 20 kilometer goed te doen. Uiteraard is er 'koek en zoopie' onderweg. Start en finish van deze tochten is bij De Burgerij. Een helm is verplicht (eventueel bij inschrijving te verkrij gen) en bescherming wordt geadvi seerd. Inschrijfkosten bedragen 5,- per persoon. Voor meer informatie: www.rondevanlimmen.nl. tromp H.VELDT

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 15