Dojo 't Loo trainer Michael Rosa slaagt voor vierde dan Taekwondo Sanne Briefjes behaalt haar tafeltennis B-licentie Clubrecord voor Trias mannenploeg Heiloër jeugd presteert goed op NK schaken Succes MTB'er Milosj van Renesse Geslaagde dancebattleshow van HOS SPORT 17 UITKIJKPOST 19 JUNI 2013 Sanne Briefjes behaalde haar B-licentie op het Nationale B jeugd kwalificatie toernooi te Aalsmeer. Aangeleverde foto TAFELTENNIS LIMMEN - Op zaterdag 15 juni werd te Aalsmeer het nationale B jeugd kwalificatie tafelten nistoernooi gespeeld. Tijdens dit toernooi kim je bepa len of je volgend jaar een B-licentie hebt of niet. Het toernooi heeft geen open inschrijving, maar voor dit toernooi moet je in principe uit genodigd worden. Het doel van dit kwalificatietoernooi is jeugdspelers een extra kans te bieden voor het verkrijgen, van een B-Licentie voor het nieuwe seizoen en het behou den, van een B-Licentie voor het nieuwe seizoen. Deze editie was dus voor seizoen 2013/2014. Van TTV Limmen-Heiloo deden drie jeugdleden mee om de strijd aan te gaan met andere tafeltennisjeugd uit heel Nederland. Remco Bosman speelde bij de junioren en won twee ATLETIEK HEILOO - Tijdens competitie wedstrijden in Harderwijk heb ben de Trias mannen Bastiaan Bouman, Job Beintema, Rick Verver en David Bastiaansen een prestatie van formaat gele verd op de Zweedse estafette. De mannen ploeg won met grote overmacht. In Nederland is er vorig jaar en dit jaar niet zo snel gelopen als de Trias mannen ploeg, name lijk 1.58,36 seconden. Hordeloper Job Beintema verbetert wekelijks zijn persoonlijke- en clubrecord. In Harderwijk liep Beintema in een slordige race razend snel. Met iets teveel mgwind liep de eerstejaars junior de 110 meter horde (107 cen timeter hoog) 14.51 seconden. Met deze tijd kwam hij tweehonderste tekort voor de limiet voor het EJK. SCHAKEN HEILOO - Zaterdag 15 juni werd in Roosendaal de Nationale Pupillendag, het NK voor de jeugd van 7 tot en met 9 jaar, gehouden. Aan het toernooi speelden in totaal 120 kinderen mee in de ver schillende leeftijdsgroepen. Wessel van den Broek speelde mee in de groep tot en met 9 jaar en Luuk van Steenoven in de groep partijen, net niet genoeg voor de vervolgronde. Knap was zijn winst tegen een landelijke C-speler. Jesse Ooms (pupil) die dit jaar begonnen is met extra bondstrainingen had het heel zwaar, gelukkig kon hij de laatste partij winnend afsluiten. Sanne Briefjes moest het opnemen tegen acht tegenstanders (meisjes pupillen) en was zeer gemotiveerd daar ze op vorige kwalificatietoer nooi tot aan de finale kwam en net nog niet aan B-licentie voldeed. Dit was haar laatste kans voor het sei zoen 2013-2014 wat betekende dat ze kampioen moest worden. Tot aan de laatste ronde bleef het span nend, daar ze gelijk stond met Jessa Bmijnink. Overwinning in laatste wedstrijd tegen Janine Grootjans van Tios66 zou Sanne haar felbe geerde B-licentie geven. Met een 3-1 11-6, 11-1, 8-11, 11-6) overwinning slaagde zij hierin. Op de 200 meter won Beintema eveneens, zijn tijd van 22.39 secon den was een record geweest van een halve seconde als de mgwind iets minder was geweest. Op de 100 meter was het Rick Verver die zijn eigen record op de 100 meter verpulverde naar 11.21 seconden. Sprintster Laura de Witte die zich vorige week kwalificeerde voor het EJK was nog nooit zo snel op de 100 meter. Haar tijd van 12.02 seconden komt echter niet in de boeken door de teveel aan mgwind. In Goteborg kwam Lisanne De Witte in actie. Tijdens de internationale topmee- ting liet de Trias atlete 400 meter een knappe 54 seconden noteren. Deze week zal De Witte vertrekken met het Nationale team met onder andere Churandy Martina naar Dublin waar ze in actie zal komen op de estafette 4x400 meter. tot en met 8 jaar. Het was een span nende dag, waarbij Wessel bijna in de eerste partij de uiteindelijke kampioen Lucas Nguyen wist te ver slaan. Na zeven ronden had Wessel er drie gewonnen en eindigde daar mee op de 29ste plaats. Luuk begon sterk met vijf overwinningen en één remise. In de laatste partij lag de titel voor het oprapen, maar ging het helaas mis. Hierdoor legde Luuk beslag op een fraaie gedeelde derde plaats. TAEKWONDO HEILOO - Afgelopen zaterdag is Dojo 't Loo trainer Michael Rosa geslaagd voor de vierde dan Taekwondo. Taekwondo, in de volksmond wel Koreaans karate genoemd, is een alround zelfverdedigingsport die bekend staat om de spectaculaire trap- technieken. Het examen in Driebergen bestond uit een schriftelijk deel en een praktijkexamen. Michael moest drie series poomsae (schijngevech ten) demonstreren. Daarna werd hij uitgebreid bevraagd op het laten zien van een groot aantal technieken op verschillende aanvallen. Tot slot moesten in een vloeiende beweging vier planken (32 mm dik) doormid den worden geslagen en geschopt. Michael liet een prima examen zien en de jury kende hem zonder enige twijfel de vierde dan toe. Meer infor matie over Taekwondo is te vinden op www.dojotloo.nl. Zondags waren de wedstrijdjudoka's in Beveiwijk actief op het Toradoshitoemooi. 's Ochtends werd Stan De Laleine en Kars Kroon kampioen. Jongere broer Job Kroon en Daan Pepping wisten beide knap derde te worden. Bas de Laleine evemaarde de pres tatie van zijn jongere broer en werd ook kampioen. Jonne van Coolegem MTB LIMMEN - Alkmaarder Milosj van Renesse heeft donderdag avond de wekelijkse rit, dit maal de eerste in eeen reeks van tien om de KPB (Kids and Parents Bikeschool) cup, op het mountainbikeparcours aan de Pagenlaan in Limmen gewonnen. Bas van der Velden uit Limmen en latere winnaar Milosj van Renesse trokken al in de eerste ronde het ini tiatief naar zich toe en toen bleek al gauw dat de rest van de groep niets STREETDANCE LIMMEN - Vrijdag 14 juni had den de streetdance en break dance groepen van TIOS Limmen een zeer geslaagde, maar vooral een gezellige dans show in de Burgerij te Limmen. De dansshow werd gestart met gezamenlijke dansen van de street- dancegroepen, waarbij verschillen de dansvormen naar voren kwamen, zoals een dansmix van aerobics en zurnba of een mix van modem, jazzballet en hiphop. Daarna werd er een mini dancebattle gehouden, waarbij de breakdancers individu eel streden en de streetdancers in kleine groepen. Als eerste begonnen de jongste breakdancers. Zij stonden voor het eerst op een podium, maar ze lie ten een geweldige stoere, maar ook vertederende battle zien met mooie moves. De streetdance groep 3-5 dansten een vrolijke zurnba bat tle en groep 6-8 dansten een battle op echte streetdancemuziek. Na de pauze gaven de oudste break dancers een zeer indrukwekkende verpletterende battle, waarbij letter lijk alles uit de kast werd gehaald. Ze begonnen eerst met een geza menlijke strakke choreografie, waarna de onderlinge strijd begon legde beslag op een bronzen plak evenals Fil Dekker. Mats, de oudste telg van de Kroonbroers, liet prach tig judo zien maar belandde net bui ten de prijzen. Bij de oudere jeugd was de finale een onderonsje tussen meer in de melk te brokkelen had. In de tweede omloop lukte het Van der Velden eenmalig, door een stuurfout- je van Van Renesse, de leiding over te nemen. Na dit weeffoutje recht- gebreid te hebben door weer aan te sluiten en vervolgens nog eens flink aan te zetten was Van Renesse weg en had Van der Velden het nakijken. Gestaag werd het gat groter en kon Milosj van Renesse onbedreigd naar de hoogste plek van het podium rij den. De jonge Alkmaarder Danny Bizot, de laatste weken steeds pro minenter aanwezig, wist oldtimers met de ene move nog spectaculair der dan de andere. Dit werd zeer gewaardeerd door het publiek als ook door de andere dansers. De streetdance groep VGOl+2 hadden him eigen choreografie gemaakt, waardoor er een leuke gevarieerde battle naar voren kwam. De laatste groep VGO 3+ twee judoka's van Dojo 't Loo. Thijs Lesterhuis versloeg Menno tol met ippon. Aldert Zwart viel net buiten de prijzen maar wist wel weer de nodige danpimten te scoren voor zijn zwarte bandexamen. als onder andere Henk Louwe uit Alkmaar en Egmonder Henk Jan Verdonk de gehele koers achter zich te houden en een mooie derde plek op te eisen. Henk Jan Verdonk lukte het pas in de finale Henk Louwe te verschalken en terug te zetten naar een vijfde plek. uitslag: 1. Milosj van Renesse Alkmaar 2. Bas van der Velden Limmen 3. Danny Bizot Alkmaar 4. Henk Jan Verdonk Egmond aan de Hoef 5. Henk Louwe Alkmaar 6. Kees Pronk Limmen 7. Gijs Koot Limmen 8. Ton Kramer Sint Pancras. was in tweeën gesplitst en zij dans ten letterlijk een battle tegen elkaar. De uiteindelijke winnaars bij de breakdancers waren Suzanne en Bente en bij de streetdancers waren dit Michelle, Indy, Ilse en Lot. Het was een zeer geslaagde avond vol dans, muziek, spanning en vooral ook gezelligheid. De jongste breakdancers stonden voor het eerst op een podium, maar lieten een geweldige zien met mooie moves. Aangeleverde foto Michael Rosa demonstreert zijn geweldige traptechnieken in Driebergen. Foto: Menno Lesterhuis

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 17