Marieke Hommes proWIN Nederlanderschap voor meneer Nassir H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 030 Vrijdagavond 21 juni... Midzomernachtduik in De Beeck. Cocktails, bites music! INGEZONDEN Gemeente: Info-Ja of Info-Nee? Baafje I Baafj'e II A-Z Barbecue Gourmet Party Service A-Z Barbecue Menu per persoon: Zwembad Hippo's De Beeck volg ons @Hipposdebeeck UITKIJKPOST 19 JUNI 2013 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- Online.nl mogelijk. Voor aanmelding Hoefsmid 5, 1851 PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost. nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Tekst en foto: Carolien Breed Marieke Hommes, H.R. Holststraat 8 1827 LR Alkmaar, tel. 06 - •34768441, www.mariekehommes.nl, e-mail: prowin@mariekehommes.nl. HEILOO - Ze gelooft niet in sprookjes, maar de nieuwsgierigheid van Marieke Hommes werd een paar jaar geleden gelijk gewekt toen zij via via met de wonderlijk werking van de symbiotische schoonmaakproduc ten van proWIN International kennis maakte. Iedereen die Marieke een beetje kent, weet dat schoonmaken nu niet bepaald haar hobby is. De echte overtuiging kwam toen ze deze producten thuis zelf ging gebrui ken. Vanaf dat moment was ze om! „Want één schoonmaakmiddel waar mee je zonder veel inspanning een hele waslijst aan vuile plekken in en rondom huis kunt aanpakken; dat lijkt een sprookje, maar proWIN maakt zijn belofte waar." Het poetsen ging makkelijker, beter en sneller, wie wil dat nou niet? Toen Marieke werd gevraagd om consulente van proWIN te worden, bedacht ze zich geen moment. Zij zag een nieuwe uitdaging, naast haar baan in de horeca. Na een uitgebreide product training verzorgt Marieke inmiddels al weer ruim een jaar demonstraties bij mensen thuis of op de zaak. Dat heeft haar als consulente in Noord- Holland al vele tevreden klanten opgeleverd! Het succes van proWIN International komt onder meer voort uit de succesvolle symbiotische samenwerking tussen de vezels en producten. De producten zijn milieuvriendelijk (biologisch afbreekbaar, water- en afvalbesparend), niet schadelijk voor de gezondheid (huidvriendelijk reinigen van oppervlakken en luehtklimaat in huis zonder chemische geuroverlast) én vriendelijk voor de portemonnee! Want van bijvoor beeld een literfles 'Alleskimner' kunnen vijftig flessen echte allesreiniger gedoseerd worden. De Alleskunner' reinigt poriëndiep, waardoor het oppervlak door en door vetvrij wordt en dus langer schoon blijft. Denk aan vloeren, tafels, het aanrecht, deuren, auto's (ook de bekleding), de zitbank, meubels et cetera. Marieke kan heel enthousiast over de simpele werking van de pro ducten vertellen, hetgeen ze graag voor iedereen demonstreert. Dit doet ze bij gastvrouwen thuis of op het werk, tegemoetkomend aan de wen sen wat men graag gedemonstreerd wil zien. De gastvrouw, die zes tot acht gasten heeft uitgenodigd, ontvangt een aantal leuke geschenken uit dank dat zij de avond heeft georganiseerd. Wie tijdens deze zomer een demonstratie boekt, krijgt bijvoorbeeld de Micro Standaard Handschoen 21,90) als afspraakcadeau en een kadobon van 40,- als dank je wel cadeau. De toppers waar proWIN onder andere enorm mee scoort zijn de Alleskimner (overal in huis en op het bedrijf toepasbaar), de Oven- en Grillreiniger, de Toiletborstel die echt hygiënisch reinigt en de Hoogglansset. Hiermee lap je in een handomdraai -met slechts een beet je water- ramen, vitrines, spiegels en etalages glashelder; ideaal voor winkels. En zo heeft proWIN tal van producten waar Marieke u graag kennis mee laat maken Nieuwsgierig? Neem dan contact op met Marieke Hommes. Zij komt op afspraak vrijblijvend langs om enkele producten te demonstreren. Iedereen die een demonstratie boekt, die plaatsvindt voor 1 september, krijgt bovendien een Alleskunner kennismakingspak ket cadeau. HEILOO - Maandag 10 juni ont ving de 78-jarige meneer Nassir in byzijn van zijn vrouw en zoon het Nederlanderschap uit de han den van burgemeester Romeyn. De burgemeester benadrukte dat het Nederlanderschap ook ver plichtingen geeft: De Nederlandse wet volgen en een deel zijn van de Nederlandse samenleving. De van oorsprong Somalische meneer Nassir ontving ook een kookboek je, een boek met verhalen over de Nederland en een prachtig boeket bloemen. De heer Nassir is al meer dan tien jaar in Nederland en stu deert iedere dag minstens vier uur Nederlandse taal. Dit deed hij omdat hij heel graag Nederlander wilde worden. Ook komt hij trouw iedere week naar de taalles in het Trefpunt, en wordt hij wekelijks geholpen door zijn taaimaatje Jaeolien. Nu is zijn wens in vervulling gegaan en wel op hoge leeftijd en na minsten 12000 studieuren. Er zullen niet veel mensen zijn die op deze leeftijd nog Nederlander worden. De 78-jarige meneer Nassir ziet een grote wens in vervulling gaan met het verkrijgen van het Nederlanderschap. Aangeleverde foto In de AC van vrijdag lazen wij toevallig dat het begin van de Ewislaan in week 25 is afgesloten voor rioolwerkzaamheden. Vreemd, niets hierover in de Uitkijkpost, toch maar eens even bellen. Het Ingenieursbureau van de gemeente aan de lijn: Ja dat klopt, we hebben alleen de aangrenzende adressen geïnformeerd, ik heb de brief zelf bij die 13 huizen langs gebracht. De rest van de straat? Ach mevrouw, dan kunnen we iedereen wel een brief sturen en dat vinden wij te duur. De Uitkijkpost? Nee, we hebben de gemeentelijke website toch! Dit bewijst maar weer een paar zaken: hooggeleerd is nog niet het zelfde als praktisch inzicht. Informatieplicht aan de burger? Onzin, je moet maar elke dag zelf de website bekijken blijkbaar. Geïnformeerde burgers zijn meestal tevreden burgers, die dan snappen wat er gedaan wordt. Die zeuren niet dat het allemaal te veel kost. Wat is te duur: Een amb tenaar die persoonlijk brieven langs brengt in plaats van versturen met een postzegel. Bezuinigen? Ja, op ambtenaren die het maar lastig vin den dat er burgers zijn. En nu maar zien wie er allemaal omrijdt omdat zij onverwacht de straat niet meer uit of in kimnen. Zouden die ambte naren zelf wel in Heiloo wonen? A.J. Smehuijzen Heiloo Ik zwem al 15 jaar met veel genoe gen in het Baafje, waarvan de afge lopen twee jaar met abonnement. Afgelopen 27 mei ben ik voor het eerst weer gaan zwemmen, maar ik moest al na twee baantjes het vege lijf redden vanwege 'bevriezing', omdat de watertemperatuur zo laag was (zo'n 18,5 C). Het bleek dat het zwembadwater nu door middel van zonnewarmte op temperatuur wordt gehouden, met als gevolg ondertem- peratuur als de zon afwezig is. Ik moest voor de klacht de gemeente bellen want het Baafje zelf gaf tot vijf maal geen gehoor. Uiteindelijk kwam ik na veel proberen van de gemeentelijke telefoondienst te weten dat het bad thans geheel van de zon afhankelijk zou zijn. Of er op een bepaalde tijd wel of geen aange name watertemperatuur is, kan de gemeente helaas niet vertellen, ook niet op het moment waarop iemand wil gaan zwemmen. Dit is bepaald geen verbetering! Als de verant woordelijke instanties bereid zou den zijn om via een hulpketel en/of andere aanvullende voorzieningen zoals warmte-opslag verbetering te brengen in deze situatie, dan ben ik bereid daaraan een bijdrage te leve ren. Thans is de situatie duidelijk onder de maat. Ps: Ook Hannie wordt erg gemist! R.L.W Heiloo Heiloo Naar aanleiding van alle berich ten en standpunten aangaande het gemeentelijke zwembad t Baafje hecht HEILOO-2000 eraan haar standpunt hierover klip en klaar dui delijk te maken. Ons uitgangspunt is dat voor de inwoners van Heiloo het wenselijk is een openbare zwemac- eommodatie binnen Heiloo te heb ben, zowel vanuit recreatief als edu catief oogpimt. Wij hebben nu een zwembad 't Baafje en HEILOO-2000 heeft het standpunt dat dit zwem bad open dient te blijven. Wij sluiten onze ogen niet voor de regionale wensen en mogelijkheden om de activiteiten te bundelen in een regio naal zwembad. Wij vinden het prima de mogelijkheid van een regionaal zwembad te onderzoeken zodra er een concrete locatie bekend is. Hiervoor is reeds onderzoek ver richt en wij vinden het nodeloze moeite dit in een vervolgonderzoek nog eens over te doen. Het is nu tijd dat gemeentebesturen eens beslui ten nemen in plaats van tergend uit stel. Zolang er geen locatie bekend is en de financiële haalbaarheid ter discussie staat, zijn wij van mening, dat: - 't Baafje open blijft - De gemeente geen medewer king meer verleent aan andere initi atieven voor de oprichting van een ander zwembad binnen de gemeen te. Er wel actief gezocht wordt naar nieuwe exploitatie modellen, zodat er in een later stadium in voorko mend geval aansluiting gekregen kan worden bij een regionaal zwem bad. - Voorop bij Heiloo 2000 staat dat de zwemfaeiliteit met bijbehorende recreatieve nevenactiviteiten voor Heiloo gewaarborgd moet worden en wij blijven daarin de 'Vrienden van 't Baafje' van harte steimen. Voor verdere vragen kimt u zich wen den tot onze fractievoorzitter Dick Bergmans: dickbergmans@xs4all.nl, tel. 06-15398032/ 072-5337409. Namens Heiloo 2000 Hans Boon Heiloo ADVERTENTIE Lekker makkelijk, alles inclusief, minimaal 5 personen Vlees Salades Sauzen Benodigdheden •Kipfilet •Komkommersalade Zigeunersaus Porseleinen borden Filetkarbonade «Witte koolsalade Cocktailsaus RVS bestek Kipsaté (2 stokjes) «Huzarensalade «Knoflooksaus Gasbarbecue •Mexicaanse Kartoffelsalade «Satésaus met gasfles barbecueworst Gemengde rauwkost Stokbrood met Tangen •Grillburger Perzikschijfjes kruidenboter «Servetten Bel voor onze folder 077 - 46 77 200 of kijk op www.barbecue.nl BEZORGING DAGELIJKS GRATIS DOOR HEEL NEDERLAND ZELFS DE AFWAS NEMEN WE MEE! mm hippos-debeeck.nl - Molenweidtje 2-1 862 BC Bergen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 5