Zomernieuws CDA Heiloo Dezelfde glasvezel maar dan supervoordelig 45, Wederom groot feest op het Jan Boltenhof Radboudschool bereidt leerlingen voor op deelname aan het verkeer Flessenkasteel voor Kika op de Jan van Rijckenborghschool Huidzorg Jfj, Heiloo 6 Heiloo Ga naar uw Telfort adviseur! Haarvrij op vakantie? Kom dan enkele weken voor je vakantie nog voor een ontharingslaser behandeling! Voetverzorging Jolcandca Tetvoorf Alle jaargetijden bijzonder betrokken Nu verkrijgbaar TV Internet Bellen Werkt in je voordeel Ontvang een VW bon t.w.v. 25,- bij een Alles-in-1 glasvezelpakket 19 JUNI 2013 UITKIJKPOST - Laserontharing -Acne - Couperose (vaatjes) - Pigmentproblematiek - Onregelmatigheden van de huid - Huidverzorgingsadvies De Strandwal 32,1851VM Heiloo, 072-5334759 www.huidzorgheiloo.nl,info@huidzorgheiloo.nl Aangesloten bij de Nederlandse vereniging van Huidthera peuten en het kwaliteitsregister Paramedici. Hierdoor komt uw behandeling vaak voor vergoeding in aanmerking! Maak snel een afspraak voor een kosteloos en vrijblijvend consult! fr,ec"sch pe'did-^6' Gespecialiseerde voetbehandelingen op zowel medisch als cosmetisch gebied. Schapenweijdt 3 P"9HI 1851 ep Heiioo "«ss» kam Tel. 06-18315425 www.jolandatervoort.nl CDA-Heiloo ondersteunt het besluit van de gemeente Castricum om verder onderzoek te doen naar een gezamenlijk zwembad. Wij zien de voordelen van een zwembad dat het hele jaar open is. C-2000: daadkracht versus bestuurlijk fatsoen. De afgelopen weken is er veel te doen over het voornemen van de Nationale Politie om een zendmast in Ypestein te plaatsen, op korte afstand van woningen. De gemeenteraad en college zitten op één lijn: eerst onderzoek naar alternatieve locaties en daarbij de burgers serieus nemen. CDA-Heiloo bepleit voortgang van de bestemmingsplanprocedure van Nieuw Varne, zodat de bouw van (onder andere) de zorgappartementen medio 2014 kan beginnen en eindelijk in deze behoefte wordt voorzien. CDA-Heiloo wil de uitvoering van alle verkeersplannen per direct stoppen en deze op korte termijn - samen met onze inwoners - herzien. Elly Beens Hanny Kaan Hessel Hiemstra Voor informatie www.cdaheiloo.nl of tel 072-5052508 Elke maan Radio Bakker Kennemerstraatweg 255 1851 NA Heiloo Kosters Audio Witgoed Westerweg 258 1852 AR Heiloo Pccentraal Westerweg 160 1852 AN Heiloo Deze actie is geldigtot 1 juli 2013 Ook dit jaar was was de Buitenspeeldag weer een succes, met dank aan het droge weer, het enthousiasme van ouders en vele kinderen en de gemeente! Aangeleverde foto HEILOO - In het kader van Nationale Buitenspeeldag was voor het zesde achtereenvol gende jaar de Jan Boltenhof weer afgesloten voor verkeer en konden kinderen uit de buurt op woensdagmiddag 12 juni naar hartenlust spelen en ravotten. Omdat de Buitenspeeldag dit jaar tegelijk viel met de Avondvierdaagse, was de middag iets korter dan voorgaande jaren. Initiatiefnemers Esther Belleman, Miranda Veldt en Suus Kooistra hadden voor de kinderen een spel letjescircuit bedacht, er was dit jaar een gesponsord springkussen en een heuse stormbaan! De kinderen konden zich laten schminken, de limonadekabouter was er weer en er werd popcorn uitgedeeld. Vanwege het succes van vorig jaar, was er ook dit jaar een podium voor Jan Boltenhofs Got Talent; en ja dat hebben ze in de straat hoor! Al met al was de Buitenspeeldag weer een succes, met dank aan het droge weer, het enthousiasme van ouders en vele kinderen en de financiële bijdrage van de gemeente! HEILOO - Kinderen van de Radboudschool worden de komende weken allemaal weer bewust van het verkeer. De afgelopen jaren werd deze geor ganiseerd, dit jaar organiseert de Radboudschool deze zelf. Kinderen van groep 1/2 doen een speurtocht met als doel het herken nen van verkeersgeluiden. Kinderen van de groepen 3 en 4 leren waarom een gordel in de auto belangrijk is en hoe je veilig moet oversteken. Kinderen van de groe pen 5 en 6 hebben, zoals op de foto te zien is, een les gekregen over de remweg van de auto. Hierbij heeft de eigenaar van garage Zander uit Heiloo de kinderen vrijblijvend geholpen door zijn auto hiervoor in te zetten. Hoeveel tijd heeft een auto nodig om te remmen? Hoelang is de remweg dan? De remweg was beduidend langer dan de kinderen hadden bedacht. En hoe voelt het om in de auto te zitten en te voelen hoe een noodstop voelt? Gelukkig zaten de kinderen natuurlijk veilig in de gordel, maar even spannend was het wel! En dat de gordel echt belangrijk is, net als het zitten op het juiste kinderzitje, was de kinde ren wel duidelijk. De groepen 7 en 8 hebben met behulp van de afdeling WN Heiloo een fietsparcours gefietst waarbij ze leren dat fietsen met een zware rugzak toch weer net anders is. De school hoopt de kinderen op deze manier goed voor te bereiden op him deelname aan het verkeer! HEILOO - Lege statiegeldfles- sen sparen als bouwsteen voor het nieuwe kinderoncologische centrum, het Prinses Maxima Centrum. Deze actie werd vorige week gelanceerd op de Jan van Rijckenborghschool. Ieder kind kreeg een lege spaar- plasticzak van Kika mee naar huis, waarin lege plastic statiegeldfles- sen verzameld kimnen worden. Wanneer een leerling twintig fles sen heeft gespaard, is de spaarkaart vol en is er voldoende voor een bouwsteen van 5 euro. Bij een volle spaarkaart hebben de kinderen let terlijk hun steentje bijgedragen voor het Prinses Maxima Centrum. Met de bouw van dit centrum kan Kika een belangrijke stap zetten in de strijd tegen kinderkanker. Mede dankzij het inzamelen van de fles sen komt het doel van Kika een loopt nog tot de laatste dag voor de stapje dichterbij. De actie op school zomervakantie. De verzameling flessen na twee dagen sparen. Foto: Marion Ovenneer

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 6