contact Inloopavond over Nieuw Varne HEILOO 7 Zwembad Het Baafje op 1 en 2 juli gesloten GEMEENTE Openingstijden Raad en (raads)commissies Welzijn Heeft u vragen? Bel meteen!! Bezwaar maken UITKIJKPOST 26 JUNI 2013 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Op dinsdag 2 juli vanaf 19.00 uur is er een inloopavond over het voorontwerpbestemmingsplan Nieuw Varne (voormalig campingterreinen). Op deze avond kunt u op informele manier kennis nemen van het plan. Ook zijn er medewerkers van de gemeente om vragen te beant woorden. Deze inloopavond vindt plaats tussen 19.00 en 20.30 uur in de kantine van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. Inhoud van het voorontwerpbestemmingsplan Het plangebied omvat de twee voormalige campingterreinen aan De Omloop en grenst aan het buitengebied in het noord westen van Heiloo. Aan de zuidzijde van de locatie loopt de Zeeweg en aan de westzijde en doorlopend aan de noord zijde De Omloop. Het voorontwerpbestemmingsplan moet ontwikkeling van de twee voormalige campingterreinen in een woningbouwlocatie mogelijk maken. Het plangebied omvat maximaal 221 wonin gen (grondgebonden woningen, appartementen en zorgwo- ningen). De bestemming 'Woongebied', waarin de hoofdlijnen van de planontwikkeling zijn vastgelegd, is de meest voorko mende bestemming in het plangebied. Het is niet zichtbaar wat voor woningen in het plan gerealiseerd gaan worden. Geen woninginschrijving Het voorontwerp en ook de inloopavond bieden geen dui delijkheid over verkaveling en woningtypen. Ook kunt u niet inschrijven op een woning. Waar nu om gaat is het bestem mingsplan als basis om de bouw van woningen planologisch mogelijk te maken. Meer informatie Voor meer informatie over de inhoud van het voorontwerpbe stemmingsplan of de procedure kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Projecten, telefoonnummer 072 535 67 77 of de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, telefoonnummer 072 535 67 46. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Vergadering gemeenteraad De gemeenteraad vergadert maandag 1 juli in de raadzaal van het gemeen tehuis. De vergadering begint om 20:00 uur en is voor iedereen toegan kelijk. U bent van harte welkom. Inspreekrecht Tijdens de raadsvergadering kunt u inspreken op onderwerpen die op de agenda staan. Naast de vaste punten staat op de agenda - Ontslag wethouder D. Schmalschlager - Benoeming wethouder F. Dellemijn Verslag commissie geloofsbrieven - Kandidaat wethouder presenteert zich aan de raad - Schriftelijke stemming en benoeming wethouder - Beëdiging afleggen verklaring en belofte door benoemde wethouder Hamerstukken (raadsvoorstellen waarover in de raadsvergaderingen geen discussie plaatsvindt) - GGD Hollands Noorden jaarstukken 2012, herziene financiële begroting 2013 en begroting 2014 - Veiligheidsregio NHN Jaarstukken 2012 - Veiligheidsregio NHN Begroting 2014 - Regionaal Historisch Archief Alkmaar jaarrekening 2012 en begroting 2014 - Milieudienst Regio Alkmaar - Begroting 2014 en Jaarstukken 2012 - Oprichting Regionale Uitvoeringsdienst Noord-Holland Noord en liquidatie Milieudienst Regio Alkmaar - Regionale woonvisie Regio Alkmaar - Eerste financiële rapportage 2013 Bespreekstukken (raadsvoorstellen waarover in de raadsvergadering discussie mogelijk is) - Startnotitie Sport en Bewegen - Vervolgopdracht verzelfstandiging zwembad Het Baafje en een regio naal zwembad - Initiatiefvoorstel PvdA vestigen recht van opstal Meer informatie of aanmelden inspreken De stukken liggen ter inzage tot en met dinsdag 2 juli: bij de informatiebalie in het gemeentehuis, in de openbare bibliotheek of digitaal op de website www.heiloo.nl/bestuur-en-organisatie Voor meer informatie over de agenda of aanmelden om in te spreken, kunt u contact opnemen met een medewerker van de Griffie, telefoonnummer 072 53 56 792 of e-mail griffie@heiloo.nl. Klanttevredenheidsonderzoek Wmo In februari van dit jaar heeft de gemeen te een tevredenheidsonderzoek laten uitvoeren onder inwoners, die zich met een advies- of ondersteuningsvraag bij de gemeente hebben gemeld en een gesprek hebben gehad met een con sulent van de gemeente. Dit gesprek maakt onderdeel uit van een nieuwe werkwijze van de gemeente. In dit kwa litatieve onderzoek zijn de ervaringen van klanten in beeld gebracht met deze nieuwe manier van werken. U kunt dit onderzoek nalezen op de gemeente lijke website. Het Wmo-platform heeft de gemeente geadviseerd over de aanbevelingen van dit onderzoek. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Y. Kersten van de afdeling Welzijn, telefoonnummer 072 535 66 66. De uitkomsten van vorige jaren kunt u vinden op de website www.artikel9w- mo.nl. Onder het kopje tevredenheid vindt u de plaats Heiloo. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Hiervoor betaalt u griffierecht. Maandag 1 en dinsdag 2 juli is zwembad Het Baafje de hele dag gesloten. Het zwembad is gesloten omdat er op deze dagen filmopnamen worden gedaan. Omdat het zwembad deze dagen gesloten is, duurt het zwemsei- zoen drie dagen langer: tot en met woensdag 4 september. Meer informatie Kijk voor meer informatie over het zwembad op www.heiloo.nl/zwembad.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 7