Heiloocontact SuperBarbecue! Politiek in Heiloo: Algemene Beschouwingen op 4 juli 8 Meer informatie? Bel! Mededeling Bouwen en wonen evv loelfivcwts voo y cJowa ew CD viel! Iedere donderdag vanaf 16.00 uur onbeperkt smullen voor 18,50 pp.* Kinderen tot lijn 9,50 pp. HE LOO ER IS AL EEN UITVAART VANAF 3.180,- 't Loo 68 Heiloo van f juli t/m ia juli wegens verhuizing gesloten u bent vanaf f5 juli van harte welkom op ons nieuwe adres. 26 JUNI 2013 UITKIJKPOST nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur De gemeenteraad vergadert op 4 juli over de Kaderbrief 2013-2017. De vergadering is in het gemeentehuis in de raadszaal en begint om 19.00 uur. In de Kaderbrief staan de meest recente gegevens over het geld dat de gemeente Heiloo de komende jaren van het Rijk ontvangt. Het is het begin van het traject van het opstellen van de begroting 2014 voor de gemeente Heiloo. De gemeente Heiloo heeft, net zoals andere gemeenten in Nederland, te maken met flinke bezuinigingen. Op 22 april heeft de gemeenteraad een amendement aangenomen waarin staat dat Heiloo in totaal 3,5 miljoen euro moet bezui nigen. In de kaderbrief staan voorstellen van het college van burgemeester en wethouders hoe deze bezuinigingsopdracht in te vullen. De uiteindelijke besluiten worden door de raad genomen bij het vaststellen van de begroting in november. De kaderbrief gaat in op de te nemen stappen naar een compacte overheid. De bezuinigingen leiden tot een nieuw moment om keuzes te maken op basis van de vraag van inwoners, bedrijven en maatschappelijke instellingen én de financiële kaders die er zijn. Beide zijn leidend in de taken die de gemeente uitvoert en het ambitieniveau dat zij nastreeft. Het college stelt aan de raad voor een aantal onderzoeken uit te voeren. Zo wil het voor het einde van het jaar meer duidelijkheid hebben over de samenwerking met Castricum, Bergen en Uitgeest. En er moet meer onderzoek komen naar welke taken de gemeente kan uitbesteden of beëindigen. Algemene beschouwingen Op 4 juli geeft de raad de richtlijnen aan waarmee het college van burgemeester en wethouders de begroting 2014 opstelt. Voorafgaand aan het vaststellen van de Kaderbrief spreken de politieke partijen de Algemene Beschouwingen uit, waar mee zij aangeven wat zij belangrijk vinden voor de toekomst van Heiloo. Inzien U bent van harte welkom de Algemene Beschouwingen te volgen in de raadszaal. U kunt de beschouwingen van de politieke partijen vanaf vrijdag 5 juli inzien in de hal van het gemeentehuis en op de website van de gemeente www.hei loo. nl/bestuur-en-organisatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een mede werker van de Griffie, telefoonnummer 072 535 67 92 of e-mail griffie@heiloo.nl. Jonge biggen kijken in 't Beestenboetje Op zaterdag 29 juni is 't Beestenboetje extra open van 10.30 tot 12.30 uur, zodat iedereen de nieuwe bewoners kan zien: twee jonge biggetjes. Mini-varkentjes van het ras Kune Kune hebben een zachtaardig karakter. Tijdens de opening krijgen kinderen een glaasje limonade en is er voor volwassenen een kopje koffie of thee. We hebben voor de biggen een extra stevig hek neergezet en de oude kippenhokken hebben plaats moeten maken voor een leuk, mooi buitenverblijf. Omdat Garagebedrijf Van der Steen dit mogelijk heeft gemaakt, maken Pauline en Paulien van der Steen tijdens de extra opening de namen voor de biggen bekend. v.' Ontvangen aanvragen omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvraag om een omgevingsvergunning is ontvangen. De Wildtlaan 13, zaaknr. 13 05913 Vergroten woning ontvangen: 18 juni 2013 Gehandicaptenparkeerplaatsen Burgemeester en wethouders hebben besloten gehandicaptenparkeerplaat sen op kenteken te realiseren nabij: - Het Hoekstuk 26 - Het Brugstuk 13 - De Loet 13 Ter inzage De besluiten liggen vanaf 27 juni zes weken ter inzage bij de informatiebalie in het gemeentehuis. Bezwaar U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst "Bezwaar maken". www.heiloo.nl (*excl. consumpties, van 11 juli t/m 15 aug., reserveren gewenst) UITVAARTVERZORGING Een goed verzorgde uitvaart hoeft niet duur te zijn Iedere uitvaart op maat Ongeacht waar u verzekerd of lid bent! Thuisopbaring of in een uitvaartcentrum naar keuze Mogelijkheid tot een kosteloze voorbespreking Transparant Vraag gratis uw laatste wensenmap aan (dag Sint Adelbertusweg 31 Egmond Binnen Tel: 072-7432608 www.hetduinhuys.nl Voor meer info: www.uitvaartdekker.nl naadhuisweg Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 8