Fancy Fair CBS de Duif levert ruim 2.600,- op MS Fonds heeft extra handen nodig in Heiloo Bandexamens karateka's Dojo 't Loo H E I L O O 13 t Beestenboetje extra open (Echt?) Jongste deelnemer avond^daagse Terriërs weer terug op aarde UITKIJKPOST 3 JULI 2013 HEILOO - Zaterdag 29 juni is 't Beestenboetje extra open van 10.30 tot 12.30 uur, zodat iedereen de nieuwe bewoners kan zien: twee jonge biggetjes. Mini-varkentjes van het ras Kune Kune hebben een zachtaardig karakter. Tijdens de opening krijgen kinderen een glaasje limonade en is er voor volwasse nen een kopje koffie of thee. Voor de biggen is een extra stevig hek neergezet en de oude kippenhokken hebben plaats moeten maken voor een leuk, mooi buitenverblijf. Omdat garagebedrijf Van der Steen dit mogelijk heeft gemaakt, maken Pauline en Paulien van der Steen tijdens de extra opening de namen voor de biggen bekend. Aangeleverde foto HEILOO - Op 28 juni werd op CBS de Duif de jaarlijkse Fancy Fair gehouden. Het was een geweldig feest, dat geheel in het teken stond van de kermis. Met een echte spooktent, restaurant, schiettent, waarzegster, eendjes vissen, en een schmink- en tat- tootent was het één groot feest op het plein van De Duif. Bij het rad van fortuin werden de meest uiteenlopende prijzen ver loot, die beschikbaar waren gesteld door Heilooër ondernemers. Dit fan tastische feest is tot stand gekomen met behulp van een grote groep enthousiaste ouders en heel veel ondernemers uit Heiloo. Zij hebben belangeloos prijzen beschikbaar gesteld die zijn verkocht en verloot. Dankzij him bijdrage werd de Fancy Fair ook dit jaar weer een groot suc ces. Er is ruim 2.600,- bij elkaar gebracht; een ongelooflijk hoog bedrag! Daaivan gaat 1.060,- naar de stichting Cliniclowns. Deze stich ting helpt ernstig zieke kinderen om gewoon weer even kind te zijn. Zo kunnen kinderen tijdens een moei lijke tijd toch nog spelen en plezier beleven. Voor de school is 1.540,- beschikbaar. Hiervan zullen we ons schoolplein verder opknappen. CBS de Duif bedankt alle sponsors voor him bijdrage. Mede dankzij hen is het feest geslaagd en is deze mooie opbrengst gerealiseerd! De Fancy Fair op CBS de Duif was een geweldig feest en heeft ruim 2.600,- opgebracht. Aangeleverde foto HEILOO - Zeg Multiple Sclerose (MS) en veel mensen denken aan een rolstoel en een spier ziekte. De chronische ziekte, die het zenuwstelsel aantast, komt maar moeilijk van vooroordelen af. Tijd voor actie, besluit Pamela Zaat van het Nationaal MS Fonds. In novem ber wordt de MS Collecte met zo'n dertien collectanten in Heiloo geor ganiseerd. „Wij zijn dolblij met dit aantal collectanten! Maar om bij iedere voordeur aan te bellen, zijn er zeker 95 collectanten nodig", zegt Pamela Zaat, coördinator bij het MS Fonds. Aanmelden kan bij Pamela Zaat, pamela@nationaalmsfonds.nl of via tel. 010-5919839. Voor meer infor matie: www.nationaalrnsfonds.nl. De collecteweek is van 18 tot 23 november. HEILOO - Anika Jonker: „Leuk om te lezen dat de oudste en jongste deelnemer van de avond4daagse in het zonnetje gezet worden. Maar... nóg leuker als dan de echt jongste deelnemer wordt uitgelicht in de Uitkijkpost. Dat zou moeten zijn: Quinten ie Loux. Quinten is 4 jaar oud, geboren 25 februari 2009. Quinten heeft de 5 kilometer gelopen, samen met zijn oma Willy Jonker (70 jaar). Ze hadden samen de grootste lol en Quinten heeft het op die manier alle vier de avonden goed vol gehouden! Superknap van de kleine man. Misschien kunnen jullie deze foto plaatsen, zodat de werkelijk jongste deelnemer op de juiste manier bekend wordt gemaakt.Foto: Anika Jonker HEILOO - De plaatselijke hockeyclub heeft in het geheim een team astronauten klaargestoomd. Vorige week vrijdag gingen ze op weg naar hun eerste missie; Nieuwegein. Zondag zijn ze allen heel huids teruggekeerd naar hun basisstation Heiloo. Astronauts; Mission Accomplished! Aangeleverde foto HEILOO - Vorige week hebben 23 karateleden van Dojo 't Loo met succes examen gedaan voor hun volgende Kyu (band). De bandexamens werden afgeno men bij karateschool ASK Johan Bult in Alkmaar, waar Dojo 't Loo al jaren een samenwerkings verband mee heeft voor de kara- tetrainingen. De karateka's van Dojo 't Loo hadden zich gedurende het seizoen goed voorbereid op dit examen. Dat had duidelijk zijn vruchten afgewor pen. Niet alleen waren alle kandida ten van Dojo 't Loo geslaagd, maar ook waren er complimenten over het niveau van de groep. Tijdens het examen moesten de karateka's him vaardigheden laten zien op de onderdelen Kihon (basisvaardighe den), Kata (individuele stijloefening) en Kumite (gevecht met tegenstan der). Met trots werden na afloop de diploma's in ontvangst genomen en de nieuwe banden omgeknoopt. Het plezier en enthousiasme van de karategroep van Dojo 't Loo, onder de bezielende leiding van trainer Jerry Visser en assistent train- ster Jolien Visser, heeft recentelijk tevens geleid tot een recordaantal karateleden bij Dojo 't Loo. Vorige week hebben 23 karateleden van Dojo 't Loo met succes examen gedaan voor hun volgende Kyu (band). Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 13