Alsnog geslaagd Kermis Egmond aan den Hoef Happy Sunday Toer motortoerclub Bacchus ZONDAG10.OO u 2 croissants 'Tjuiï NIEUWS UIT DE REGIO Alleen van 10.00 tot 12.00 uur Zond aas van 10.00 tot 20.00 uur. Overige dagen 8.00 tot 21.00 uur open Nostalgie trekt weer een uitverkocht huis Kurken geteld in Limmen Donderdag 11 juli houdt Stichting de Hoef alweer de achtste editie van de inmiddels welbekende kor- tebaandraverij. Archieffoto HEILOO - Na een korte periode van hard leren en geduld heb ben, zijn de onderstaande leer lingen na het doen van hun her examens alsnog geslaagd voor hun diploma. Clusius college Castricum Basisberoepsgerichte leerweg: Akersloot: Jari Holster, Castricum: Mylan Klokkers, Heemskerk: Davey Klok, Anniek Kluft, Uitgeest: Romy Glorie. Kaderberoepsgerichte leerweg: Akersloot: Hannes Verduin, Rozemarijn Vrolijk, Beveiwijk: Maurice Kuipers, Castricum: Valancia Dekker, Naomi Gilling, Senna Hoekzema, Marloes Kooij Heemskerk: Pleuni de Jong, Mitch van Kuyk, Jennifer Rooijmans. Uitgeest: Sanne van Elk, Zaandam: Ditte Bartels. Gemengde Leeiweg: Castricum: Mick van Trigt, Egmond-Binnen: Kevin van Bronswijk, Limmen: Sandie Tóth, Jedida van Zantvliet, Uitgeest: Jeffrey Spitsbaard, Wormen Sanne Jongens. Geslaagden tweede tijdvak Jac. P. Thijsse College Mavo: Castricum: Tim Lute, Noémi Schneider, Thije Wind, Heiloo: Sophie Tunderman, Limmen: Marieke Admiraal Havo: Castricum: Jonathan Baars, Bart Hoogenbosch, Tom Kapr, Melissa van Straaten, Amoud Tromp, Puk Ubas, Egmond Binnen: Bas Aartsma, Heemskerk: Roos Leijten, Heiloo: Ludo Mathijssen, Julian Velders, Evangeline Witkamp, Limmen: Manon Duin, Alex Schouten, Jan- Gijs Vorstman. Vwo: Castricum: Esra Al-Moussawi, Tessa van der Horst Jansen, Egmond Binnen: Sven de Groote, Heiloo: Karina Lievaart, Céline Toering, Limmen: Marit Metselaar, Sandy Springintveld. EGMOND - In de tweede week van juli is het weer Hoever Kermis. Van donderdag 11 tot en met zondag 14 juli worden er weer diverse leuke activiteiten georganiseerd om jong en oud te vermaken. Donderdag 11 juli houdt Stichting de Hoef alweer de achtste editie van de inmiddels welbekende korte- baandraverij. Vanaf 13.30 uur razen de paarden weer over de Herenweg. U kimt deze spectaculaire wedstrijd van zeer dichtbij bekijken, en als u wilt een gokje wagen en wellicht een leuke geldprijs winnen. De wedstrijd begint over het alge meen met 26 paarden. Vervolgens wordt er volgens het knock-out- systeem gestreden om een plaats in de fmale. Voor meer informatie kimt u terecht op www.kortebaan- egmond.nl. Uiteraard staat ook de traditionele kermis weer opgesteld op de Slotweg in Egmond aan den Hoef, ook altijd gezellig om even met het gehele gezin lang te gaan. Net als voorgaande jaren krijgen zaterdag en zondag een muzikale invulling. Op de Slotweg, ter hoogte van café het Rode Hert, zullen zaterdag vanaf 14.30 uur diverse Egmondse (shan ty-) koren hun liederen ten gehore brengen. Zondagmiddag vanaf 14.00 uur speelt Memphis. Zowel zaterdag als zondag zal er een springkussen worden neergezet, zodat ook de kleintjes zich kunnen vermaken. EGMOND - Zaterdagavond hield Heileetroo events een Nostalgiefeest waarbij Egmond Binnen van de hits uit de 60's 70's kon genieten. Drie fantasti sche bands waren vertegenwoor digd in 't Wapen van Egmond Binnen en met 600 bezoekers kan ook deze editie als uitverkocht de boeken ingaan. „Gewoon gewel dig! Er heerste zo'n ontzettend goede sfeer waardoor alles per fect verliep", vertelt organisator Hugo Kraakman die enorm trots is dat het weer gelukt is. De orga nisatie laat weten volgend jaar wederom een Nostalgiefeest te gaan organiseren in 't Wapen van Egmond Binnen maar eerst wordt er uitgekeken naar zaterdag 21 september waarbij de editie in Heiloo weer zal plaatsvinden waarbij dit keer onder andere George Baker zal optreden. Alle informatie over deze 60's 70's avonden is te vinden op www.nostalgiefeest.nl. AKERSLOOT - Op zondag 7 juli houdt motortoerclub Bacchus weer de Happy Sunday Toer. De toer is ongeveer 180 kilometer lang. Zoals men gewend is van deze welbekende tocht gaat dit langs mooi stekkies, over mooie wegge tjes en met natuurlijk zat leuke ter rasjes om even lekker op te steken. A.M.C. Bacchus heeft ruim honderd leden, zowel uit Akersloot als uit de hele omgeving en alle merken en types motoren zijn vertegenwoor digd. Ook niet-leden zijn deze dag welkom. Vindt u het leuk om ook eens een dagje te toeren dan kimt u zich van 10.00 tot 12.00 uur inschrij ven in café t Voorom, Kerklaan 20 in Akersloot. De route is via de GPS of de routerol voor iedereen ver krijgbaar, maar als er vraag naar is kunt u achter een voorrijder aanrij den. LIMMEN - De stand van stichting Limmen Ludiek had het erg druk op de jaarmarkt van Limmen. Burgemeester Toon Mans beet vroeg in de middag het spits af door als eerste een gokje te wagen. Ruim 500 bezoekers van de jaarmarkt volgden hem hierin. Het juiste aantal was 2483. Ook werd er goed gehoor gegeven aan de oproep van Limmen Ludiek om kurken in te leveren tijdens de jaarmarkt. Ruim 1500 kurken stonden er te schitteren van trots in een plexiglazen cilinder van ruim twee meter. In de live uitzen ding van RTV NH op de jaarmarkt kreeg Limmen Ludiek de gele genheid om een oproep de provincie in te doen om kurken mee te sparen voor Limmen Ludiek. Laten we hopen dat hun oproep niet aan dovemansoren was gericht en dat er veel kurken uit de provincie hun weg zullen vinden naar Limmen, zodat in 2015 het wereldrecord verbroken kan gaan worden. Aangeleverde foto £0 Limmen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 15