Tamara wint DVW-Heiloo jeugdvissen Foresters vrijwilligers in het zonnetje gezet Hartlepool United FC voor de vijfde keer te gast in Heiloo vereniging spotlight SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Nieuwe honkbalveld van Double Stars feestelijk geopend Info: www.uitkijkpost.nl Uw JEUGDVISSEN HEILOO - Donderdag 27 juni heeft de Vroegte Wint met een zeer enthousiaste groep kinde ren de derde wedstrijd gevist aan de Frederica's hof in plan Oost. Direct na het startsein namen Iris en Tamara de leiding door zeer scheip te vissen, achtervolgd door Dennis, Mack en de vaste witvis- ser Billy. Menig tuigje en voertje werd aangepast om de nog zeer kleine witvisjes te kunnen vangen. Fantastisch om ook te zien hoe de achterhoede knokte om een visje bij de schubben te krijgen met als hoogtepimt vlak voor het eindsig naal Vito die een zeer mooie voorn wist te landen. De wedstrijdleiding, bestaande uit Jan en Harry, had de handen vol want wat werd er een vis gevangen. Na afloop werd door rekenmeester Jan de eindstand opgemaakt en mocht Tamara (24 vissen) de eerste prijs in ontvangst nemen. Gevolgd door Iris (16) en Dennis (13) die helemaal achterin in vak 1 stond te vissen, erg knap. Donderdag 4 juli wordt de laatste wedstrijd van 2013 gevist, vanaf 18.00 uur in Plan Oost (details: www.devroegtewint.nl) mTfjPii i HEILOO - Onder grote belangstelling opende voorzitter Milo Berlijn afgelopen zaterdag het prach tige nieuwe honkbalveld van Double Stars Heiloo. Burgemeester Romeyn gooide samen met enkele initiatiefnemers de eerste ballen. Het bracht geluk: Honkbal 1 sloot die middag haar eerste echte thuiswedstrijd af met een klinkende overwinning! De eerste bal werd gegooid door Ton Roest en burgermeester Romeyn. De foto is gemaakt op het tweede honk bij het uittikken van een Sparks Haarlem speler door Bastiaan van Zeist (korte stop) van Double stars Heiloo. Foto: Marcel Roest VOETBAL HEILOO - Zaterdag 29 juni stond de jaarlijkse vrijwilligers- avond van De Foresters weer op het programma. Gelukkig werk te het weer goed mee, waardoor de vrijwilligers letterlijk en figuurlijk in het zonnetje ston den. Uiteraard was er naast de vloei bare versnaperingen ook weer een barbecue geregeld. Hoofd Evenementen Jeroen Bonhoff maakte indruk; het was allemaal prima geregeld en Jeroen stond zelf al het vlees klaar te maken op zijn professioneel ogende barbecue-car. Penningmeester Hans Wiedemeijer fungeerde tijdens de barbecue als barman en ook dat is voor herhaling vatbaar! Amt Blei kon namens het bestuur vier mensen een nog gro ter 'bedankje' geven: Cor Zwart en Anke Langeveld werden benoemd tot Erelid en Hans Maarten den Boer en Yvonne Sombroek zijn vanaf nu Lid van verdienste. Hij maakte dui delijk dat de club binnenkort een mooi plekje zal gaan inrichten voor alle mensen met een eretitel en dat er naast de genoemde vier leden waarschijnlijk snel nog meer zullen volgen. Hoofd Evenementen Jeroen Bonhoff maakte indruk, alles was weer prima geregeld. Foto: Mare Brunekreef Alle kinderen hebben goed hun best gedaan en verdienden dan ook een prijsje. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Dinsdag 2 juli arri veert de selectie van het Engelse Hartlepool United FC in Heiloo en traint zij weer op de velden van H.S.V. Voor het vijfde jaar op rij heeft de club leiding voor hun zogenaamde pre-season-week abroad geko zen voor Heiloo en haar unieke omgeving. Hartlepool United FC speelt komend seizoen in de Engelse NPower League 2 en wordt getraind door Colin Cooper. Cooper speel de voor Middlesbrough, Millwall, Nottingham Forest en Sunderland. Donderdagavond 4 juli speelt Hartlepool United FC om 19.00 uur tegen Almere City FC. Almere City wordt sinds 2012 getraind door (Johan Georg Friedrieh) Fred Grim. Grim speelde in zijn actieve carrière voor JOS, AFC Ajax, SC Cambuur en opnieuw Ajax. Almere City FC begint met een geheel vernieuwde selectie aan het seizoen 2013/2014. Met Marco van Duin (Sparta), Martin van Bameveld (Vitesse) en Stephan Veenboer (Telstar) heeft eerstedivisionist Almere City drie nieuwe doelmannen aan de haak geslagen. De nieuwe veldspelers zijn Mike Busse (Ajax), Enzio Boldewijn Colin Cooper (trainer van Hartlepool United FC), en links assistant-trainer Craig Hignett. Aangeleverde foto (FC Den Bosch), Vincent Janssen (Feijenoord) en Nick Lammers en Lars Nieuwpoort (beiden van AZ) De wedstrijd wordt gespeeld op het hoofdveld van H.S.V. aan het Maalwater 4 in Heiloo. De toegang is gratis. Traditiegetrouw klinken voorafgaand aan de wedstrijd de tonen van de beide volksliederen. De tweede oefenwedstrijd van Hartlepool United FC tegen Telstar wordt zaterdagmiddag 7 juli om 15.00 uur gespeeld in het TATA Steel stadion in Velzen Zuid.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 19