20 3 JULI 2013 UITKIJKPOST Uitgeverij Uitkijkpost, uitgever van het gelijknamige weekblad en van weekblad De Uitgeester, kent een lange geschiede nis in drukwerk die teruggaat naar het jaar 1934 en beschikt van huis uit over ruime expertise en ervaring in de ver zorging van kwaliteitsdrukwerk. Werd drukwerk 75 jaar lang in de eigen druk kerij vervaardigd, tegenwoordig wordt dit uitbesteed aan drukkerijen die hoog waardige kwaliteit leveren tegen scherpe prijzen. En daar profiteert de klant van! Vanaf heden kunt eenvoudig vanuit achter uw bureau aanvragen. u voor al uw drukwerk uw luie stoel of van- online een prijsopgave Als het gaat om zakelijk- of reclame drukwerk, promotiemateriaal, familie- of verenigingsdrukwerk, kaarten, flyers, folders, posters, boeken, tijdschriften et cetera; uw opdracht is bij de drukwinkel van de Uitkijkpost in goede en betrouw bare handen. grafisch ontwerpers vooru klaaromaluw wensen te vertalen naar het eindproduct. Zij denken met u mee om de boodschap van elke vorm van drukwerk aan de lezer/ ontvanger duidelijk en herkenbaar over te brengen. Grote of kleine oplages, zwart-wit of full colour? U kunt het zo gek niet bedenken of de Uitkijkpost kan het proces -van het ontwerp tot en met het eindproduct- op maat en geheel naar wens verzorgen. Ui teraard behoort ook de verspreiding van drukwerk tot de mogelijkheden. 'Achter' de online Uitkijkpost drukwinkel staat een creatief, ervaren en nauwkeurig team Bij de drukwinkel van de Uitkijkpost kunt u alle kanten op; heeft u kant-en-klaar beeldmateriaal dan kunt u dit digitaal aanleveren. Het team van de Uitkijkpost kan in goed overleg ook helpen met de lay-out, fotografie en tekst. Voordat het ontwerp naar de drukker gaat, krijgt u een digitale proefdruk ter inzage toege stuurd voor een laatste check zodat even tuele aanpassingen nog mogelijk zijn.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 20