Judoka's Groefsema sluiten judoseizoen af in de buitenlucht Nieuwe voorzitter bij 't Vennewater Badminton 'Funakoshi' gedoopt Geslaagden Zwembad Loos Mi 21 V Erwin Verwijk verrassende winnaar Kampioensteam TC Heiloo United UITKIJKPOST 3 JULI 2013 Coos Keijser (rechts) neemt de voorzittershamer van Matthijs de Moei over. Aangeleverde foto BADMINTON HEILOO - Coos Keijser is benoemd tot waarnemend voorzitter van 't Vennewater Badminton. Hij neemt daarmee de voorzitters hamer van Matthijs de Moei over. Laatstgenoemde heeft tijdens de laatste Algemene Ledenvergadering afscheid genomen als bestuurslid, waarvan de laatste vier jaar in de rol van voorzitter. Gedurende zijn gehele bestuurs periode heeft Matthijs de Moei zich enorm ingezet voor de vereniging variërend van het organiseren van toernooien, het geven van jeugd- trainingen, het weiven van spon soren, het coördineren van het Sport@sehool en nog veel meer. Het bestuur en haar leden zijn Matthijs de Moei bijzonder dankbaar voor al zijn inspanningen en is trots hem te benoemen tot erelid. In de toekomst blijft Matthijs de Moei nog nauw bij de club betrokken; als badminton ner én als vrijwilliger voor aller hande activiteiten. Als nieuwe voor zitter is Coos Keijser van plan extra aandacht te geven aan activiteiten die de jeugdspelers binden met de badmintonsport. Daarnaast zal hij zich inspannen om de bekendheid met 't Vennewater Badminton te vergroten om meer nieuwe leden te enthousiasmeren. „Het is imiek dat we in Heiloo beschikken over een eigen badmintonhal, waar zeven dagen per week in gebadmintond wordt. Hierdoor kimnen we iedere dag de badmintonsport aanbieden op alle niveau's en van jong tot oud", aldus Coos Keijser. Zantedeschia's (bloemen) en een fraaie cheque van bloemenkwe- kerij Sande uit 't Zand voor stichting Fursa. Aangeleverde foto HEILOO - Karatevereniging Funakoshi en de Keniaanse medesporters ontvingen een prachtig symbool voor hun samenwerking in de vorm van een voor hen gedoopte bloem. De nieuwe zantedeschia's werden zaterdag 29 jimi onder grote belang stelling gedoopt tijdens de band examens van Funakoshi. Trainers Johan Doesburg en Siegfried Sehorea hadden de eer de nieuwe Zantedeschia's officieel te dopen en daar hoorde natuurlijk cham pagne bij. Een fraaie gele zantede- schia kreeg de naam 'Fursa' en een zwarte variant de naam 'Funakoshi'. Zwart en geel zijn de clubkleuren van Funakoshi. Funakoshi verzorgt HEILOO - Zondag stond de strandtraining van Judoclub Groefsema op het programma. De strandtraining geldt al jaren als de afsluiting van het judo seizoen. Zo'n veertig judoka's onder leiding van trainers Wesley en Maureen Groefsema hadden er zin in. Het was droog en tegen het einde van de training brak zelfs de zon door. Ideaal weer om het seizoen mee af te sluiten. De overige badgasten stonden overigens raar te kijken toen zo'n grote groep judoka's, met judopak en al, op het strand aan het trainen was. Aan het einde van de strandtrai ning kregen judotrainers Wesley en Maureen Groefsema een cheque ter waarde van 1.500,- uitgereikt van Schooljudo.nl; het judoprogramma voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar binnen het basisondeiwijs. Sehooljudo is zowel door de vak jury als het publiek verkozen tot het sportiefste sportprogramma van Nederland. Al acht jaar is sehoolju do het judoprogramma voor 20.000 kinderen in de leeftijd 6 tot en met 12 jaar binnen het basisondeiwijs. Aan de hand van judovormen wordt tijdens een schoolse en naschoolse periode gewerkt aan normen, waar den, weerbaarheid, samenwerken, conditie en coördinatie. Om deze prijs te winnen moest Judoclub Groefsema zoveel moge lijk stemmen krijgen via Facebook. Judoclub Groefsema won uiteinde lijk met 704 stemmen, 200 meer dan de nummer 2. Met deze prijs kan de club nog meer schoolkinderen in de omgeving van Heiloo, Limmen, Castrieum en Akersloot aan het judoën krijgen. Na de zomerva kantie zal Judoclub Groefsema ook judolessen verzorgen in Akersloot en op woensdagmiddag in Castrieum. Voor meer informatie, zie Judoelubgroefsema.nl. z+- Zondag stond de strandtraining van Judoclub Groefsema op het programma. Aangeleverde foto al meer dan 25 jaar karatelessen in Heiloo. Een aantal jaar geleden kwam Funakoshi in contact met een karateclub in Thika (Kenia). Wat begon met het versturen van tweedehands karatepakken voor de kinderen van de club groeide uit tot de stichting Fursa. Door het aan bieden van sport en ondeiwijs geeft deze stichting kinderen kans op een betere toekomst. Dankzij steim uit Nederland gaan inmiddels dertig kinderen naar school, krijgen zij schooluniformen en studiemateriaal en kimnen zij bijna dagelijks karate trainen. Zowel op school als sportief worden er opmerkelijke successen behaald. De oudste van de kinderen in Kenia slaagde onlangs voor zijn middelbare school en gaat nu elek trotechniek studeren. HEILOO - De leerlingen van zwembad Loos hebben zaterdag 29 juni voor de laatste keer van dit zwemseizoen, afgezwommen voor het A- B of C diploma. De verplichte banen en vaardig heden werden zonder probleem LIMMEN - Egmonder Erwin Veiwijk is donderdagavond op de hoogste trede van het podium geëindigd in de derde wedstrijd om de K.P.B. (Kids and Parents Bikeschool) Mountainbike cup op het parcours aan de Pagenlaan in Limmen. Direct na de start greep Henk Louwe de leiding met in zijn wiel de Egmonders Henk Jan Verdonk en Erwin Veiwijk. Kandidaat-winnaar Milosj van Renesse uit Alkmaar stond al in de eerste ronde met een haperende versnelling aan de kant. Toch kreeg Van Renesse de mechaniek weer aan de praat en moest zich vanaf de laatste plaats door het hele veld naar voren zien te werken. In de derde omloop wist Derper Erwin Veiwijk de koppositie van Henk Louwe over te nemen en deze niet meer af te staan. Halfkoers slaagde Milosj van Renesse er toch in de man nen rijdend op de plekken twee en drie, Henk Louwe en Henk Jan Verdonk, te achterhalen en zelfs te passeren. Henk Jan Verdonk kon nog even bij Van Renesse aanpikken waar Henk Louwe moest passen. Dirk Dekker, net als winnaar Veiwijk uit Deip, kon in de slotfase Henk Louwe nog passeren, hetgeen hem een vierde plek opleverde. Uitslag: 1. Erwin Veiwijk Egmond aan Zee 2. Milosj van Renesse Alkmaar 3. Henk Jan Verdonk Egmond aan de Hoef 4. Dirk Dekker Egmond aan Zee 5. Henk Louwe Alkmaar 6. Chris van Boxtel Alkmaar 7. Emiel Prins Egmond aan Zee 8. Gijs Koot Limmen 9. Willem Koster Oudorp. gezwommen. De heer Mol, aan wezig namens de Nationale Raad Zwemdiploma's, was dan ook zeer tevreden. Nu maar hopen op een mooie zomer zodat iedereen volop van zijn of haar diploma kan gaan genieten. De geslaagden zijn; Diploma A: Fleur van Baar, Lenthe Barendsen, Mohammed Bashiir Salaad, Bram Beentjes, Valerie Blaeke, Summer Bleeker, Robert Borst, Anna Borst, Marissa Buis, Indira van Dam, Micah van Dasselaar, Nienke van Dijl, Sam van Dongen, Johan van Dorsten, Noor Elscot, Jente de Geus, Milan, Groenveld, Rahim Hanbali, Florine Jansz, Lisanne Jonker, Sander Kabel, Joëlle Kranenburg, Tess Ligteringen, Noor Lont, Danny Maddox, Qamar Mohamed Ahmed, Esmeralda Peguero Abréu, Yara Reitsma, Mila Sehavemaker, Femke Scheepstra, Justin Sehlaman, Vincent Schweitzer, Pien Stutterheim, Klaudia Swiech, Robin Valkema, Max van der Velden, Michelle Zhan, Sil Zuiderveld, Tygo Zwart. Diploma B: Eline Booms, Bram van den Bosch, Mink Buis, Mees Dekker, Jackie Deijlen, Maud Geels, Pablo van Ginkel, Tesoro Goedkoop, Jette Gökemeijer, Puck Groot, Abel Haakman, Stan Helmstrijd, Wieke Hoogland, Brad van der Horst, Maxim Jansen, Rosa Jansen, Mia- Jolie Jaspare, Aidan de Jong, Elisa van Kleef, Kaya Kolkmeijer, Gada Neaimi, Samuel van der Ploeg, Guyon Recoimt, Robin Römelingh, Abel Vlug, Vinee Weening, Klaudia Wojezuk, Tim Zentveld, Sahra Mohammed Mhamud. Diploma C: Jordy Berkers, Philip Dijcks, Fay Gokke, Fien Koster, Anna van der Molen, Per Petei's, Sven Tromp, Lisa Veltkamp, Tess Weijers, Guus van Wijk, Kick van Wijngaarden. HEILOO - Dit team is kampioen geworden in de voorjaarscompe titie Dames 35+. Op de foto van links naar rechts: Carolien Oving, Jacqueline Kareis, Esther van Lith, Diana Baas en Mariska Bruin. Op de foto ontbreken: Inge Langedijk, Sandra Bakker, Nathalie Warmenhoven en Mirjam Tromp. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 21