Even zomer bij Kits Oonlie dankzij Laan Drukbezochte heropening Bijwaard Kappers Spetterend Zomerfeest Forte Kinderopvang Zomeropruiming in de Wereldwinkel WERELD WINKEL E Stationscentrum houdt verkoopactie voor Stichting Veldwerk INGEZONDEN MEDEDELING Opkikkertje van Keer op Keer Twinkelzorg zoekt deelnemers Familieopstellingen in het Oosthonk var en voor wereldburgers ierenbescherming DOKTERS DIENSTEN Praktijk E. GIANOTTEN is GESLOTEN van 8 tot en met 26 juli Dokter Ruurda neemt waar. tel 072-5333080 HEILOO - Wat is er nu lekkerder dan een dagje buitenspelen en dan een ijsje toe. Het buitenspelen was een beetje moeilijk de laatste dagen omdat het vaak regende, maar ondanks het tegenvallende weer hebben de kinderen van kinderdagverblijf Kits Oonlie op De Hoefsmid in Heiloo genoten van een heerlijk ijsje tijdens het buiten spelen. Ze werden getrakteerd op een nieuw ijsje dat in 2013 is geïntroduceerd, namelijk Hello Kitty ijs. Speciaal gemaakt voor kinderen. Glutenvrij en vol met verse melk, yoghurt en aardbeiengar nering. Alle kinderen mochten op de foto met Hello Kitty. Het maakte de ietwat koelere dag tot een waar zomerfeestje. De meisjes waren helemaal in him element, maar ook de jongens vonden het geweldig. Er werd druk gesproken over het lekkere ijs maar ook over Hello Kitty zelf. Iedereen had zijn eigen verhaal hierover. Het Hello Kitty ijs werd aangeboden door Laan BV in Heiloo, leverancier van deze Hello Kitty ijsprodueten en ook gevestigd aan De Hoefsmid, www.laan.nl. HEILOO - Zaterdag 22 juni was het zover: het Zomerfeest van Forte Kinderopvang. Kinderen van alle vestigingen uit Castricum, Limmen, Heiloo, Bergen en Schoorl werden verwelkomd in de Holle Bolle Boom in Tuitjenhorn. Ondanks het niet zo zomerse weer was de belangstelling overweldigend: ruim 600 oudere en kinderen hebben het Forte Zomerfeest bezocht. Ondanks dat het weer zich minder zomers gedroeg, stonden de eer ste kinderen en him oudere al vroeg te dringen voor de poorten. Zodra deze geopend waren konden de kinderen zich uitleven binnen alle activiteiten op het park, zoals een doolhof, een midgetgolfbaan, speeltoestellen, een spring kussen, schminken, een limonadefontein en een klauterbaan. Ook vlogen er megabellen over het terrein, die door de kinderen met wat hulp van de straf fe wind werden geblazen. Tijdens de regen verplaatsten de activiteiten zich naar de binnenspeeltuin. De kleintjes vermaakten zich in een speciaal voor hen ingerichte hoek, en konden de grote kinderen klimmen en klauteren op de grote speeltoestellen. Ook konden alle kinderen zich verkleden en lekker dansen in de Zomerdiseo. Na afloop kregen alle kinderen nog een cadeau tje mee. Kinderen, oudere en medewerkers van Forte Kinderopvang kijken terug op een fantastisch en zeer geslaagd Forte Zomerfeest HEILOO - De Zomeropruiming, de UitFAIRkoop, is weer begonnen in de Wereldwinkel. Alle uitFAIRkoop-artikelen zijn te koop tegen aantrekkelijke prijzen met een hoge korting. Nieuw binnengekomen zijn prachtige en artis tieke keukenartikelen uit de Philippijnen. Schalen, onderzettertjes, borden, slacouverts enz. zijn gemaakt van duurzaam acaciahout, dat zijdezacht is. De acaciabomen groeien snel en voor iedere gerooide boom wordt een nieu we aangeplant. Die artistieke tafel-accessoires worden vooral geproduceerd door een klein familiebedrijf. Een bedrijf dat streeft naar een gezonde en ple zierige werkomgeving voor haar werknemers. Tegen een goede, faire belo ning. Ook nieuw zijn de stoere tassen, gemaakt van gerecyclede autoban den. De Wereldwinkel verkoopt nog meer gerecyclede tassen: handtassen, boodschappen- en schooltassen. Leuke eindejaareattenties voor de juffen en meestere van school heeft de Wereldwinkel volop! U kunt Wereldwinkel Heiloo vinden aan de Stationsweg 105. HEILOO - Champagne en veel oprechte felicitaties! Maandagavond 1 juli lag op de Zevenhuizerlaan de rode loper uit om alle gasten van Bijwaard Kappers in stijl te verwelkomen. Zij waren in groten getale komen opdagen om de compleet vernieuw de kapsalon te aanschouwen. Emmy de Graaff en haar team nemen altijd de tijd om him klanten te verwen nen. En dat kan vanaf heden nog uitgebreider en in alle rust. Want niet alleen de bestaande salon op de begane vloer heeft een nieuwe, eigentijdse uitstraling gekregen; ook de eerste verdieping is stijlvol bij de zaak betrokken. Hier is een prachtige lichte ruimte gecreëerd met vier extra werkplekken, waar u in alle rust voor een haarbehan- deling kunt plaatsnemen. Voor wat extra aandacht en verzorging bij het knippen, kleuren en stylen van uw haar. En nu ook voor een heerlijk ontspannende hoofdmassage. Bij Bijwaard Kappers wordt de klant op handen gedragen! Bijwaard Kappers, Zevenhuizerlaan 59, Heiloo, tel. 072-5331928, www.bijwaardkappere.nl. HEILOO - Kringloopwinkel Keer op Keer schenkt elke maand een Opkikkertje van 300,- aan een vereniging of stichting. Elke maand wordt een door Keer op Keer gekozen vereniging of stich ting verblijd met een opkikker van 300,-. De opkikker van de maand juli gaat naar Honk- en Softbalvereniging Double Stare in Heiloo. U kimt de kringloop winkel Keer op Keer vinden aan het Industrieterrein Oosterzij 17 (hoek Nijverheidsweg), in Heiloo. Openingstijden: dinsdag, don derdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5325962. HEILOO - Marieke Apeldoorn is in april begonnen met haar bedrijf Twinkelzorg. Twinkelzorg biedt spirituele en verpleegkun dige ondersteuning aan iedereen die vanuit zijn eigen krachten begeleid wil worden. Binnekort organiseert zij een gratis activiteit voor kinderen met een beperking in Heiloo, Egmond en omgeving. Graag komt zij hiervoor in con tact met oudere en kinderen die open staan voor een activiteit, buiten school om, zoals schilde ren of pottenbakken. Bent u geïn teresseerd, zie: Info® twinkelzorg.nl of telefonisch con tact opnemen, tel. 06-51754168. Rode kater, witte voorkant en snoet, wit aan de poten, loopt kreupel, gec., 8 jr, Dino, De Houtwal Het Maalwater Heiloo. Zwarte poes, witte bef, klein, geel halsbandje kokertje en belletje, gechipt, 8 jr, Loeloe, Arklaan Van Vladerackenlaan Heiloo. Informatie: Hella Dekker, 072-5332879. HEILOO - De feestdagen in december zijn weliswaar nog ver weg, maar de winkeliers van het Stationscentrum zijn al druk bezig met de voorbereidin gen voor Shopping Saturday op zaterdag 14 december. Dit wordt een dag vol gezellig heid en leuke activiteiten, waar aan een benefiet kimst- en nijver heid verkoopaetie is gekoppeld ten bate van Stichting Veldwerk. Kunstenaars en/of creatieve men sen ktmnen voor het goede doel tot ongeveer half november werken aanleveren, die in de december maand voor een bedrag tot maxi maal eirea 25 euro te koop worden aangeboden. De werken worden de laatste weken van november en de eer ste weken van december in de etalages van de winkels van het Stationscentrum geëxposeerd. De opbrengst van de kunstverkoopae- tie gaat naar Stichting Veldwerk. Tijdens Shopping Saturday, waarbij de winkels ook 's avonds geopend zijn, wordt een cheque met de totale opbrengst uitgereikt aan Stichting Veldwerk. Het Stationscentrum doet een oproep aan creatief Heiloo en omgeving om zich met één of meer dere werken vroegtijdig aan te melden voor de actie. Dit kan via e-mail info@zonneveldoptiek.nl of telefonisch bij Zonneveld Optiek (Edith Zonneveld), tel. 072-5331275 of Peek Juwelier (Simon Peek), tel. 072-5335730. HEILOO - U kunt u vast voorstel len dat uw familiegeschiedenis bewust en onbewust een grote invloed op uw functioneren als mens. Herkent u dat, dat u iedere keer weer tegen een zelfde soort probleem aanloopt? Welke invloed uw familiesysteem hier op heeft wordt duidelijk in een familieopstelling. Dinsdagavond 9 juli wordt de workshop familie opstellingen gegeven in buurthuis het Oosthonk, de Oostkanter 12 a. Tijdens deze workshop zullen we uitleg geven over familieop stellingen en ook opstellingen doen. Aanvang 19.30 tot eirea 22.00 uur, vanaf 19.00 uur inloop. Kosten van deze avond zijn 8,- aanmelden kan bij Saskia Bos, tel. 06-50263274.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 7