Met Gouden Dagen visje eten in IJmuiden Bowling- en Partycentrum Heiloo H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 Expositie over IJsland bij Hema KORTOM Opkikkertj'e van Keer op Keer Spreekuur Heiloo-2000 Vogelvereniging Kleurenpracht Collecteweek Dierenbescherming Oratoriumkoor zingt Requiem van Mozart UITKIJKPOST 2 OKTOBER 2013 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- Online.nl mogelijk. Voor aanmelding Hoefsmid 5, 1851 PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost. nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Tekst en foto: Carolien Breed Familie Hommes, Kennemerstraatweg tel. 072 - 5331992, www.bowlingheiloo.nl, e-mail: info@bowlingheiloo.nl. HEILOO - Als de dagen korter worden en u toch graag ontspanning buitenshuis zoekt, dan hoeft u niet ver te zoeken! Voor een afwisselen de, middag- of avondvullende, sportieve en daarnaast zeer betaalbare manier van uitgaan waar jong en oud plezier aan beleeft, zit u goed bij Bowling- en Partycentrum Heiloo. De combinatie van actief bezig zijn, gezellig eten en/of borrelen in het restaurant of het sfeervolle cafége deelte met prachtige ruime serre biedt vermaak voor de hele familie! Het gemoedelijke uitgaanscomplex aan de Kennemerstraatweg in Heiloo is ook een zeer geschikte ambiance voor bruiloften, bedrijfsfeesten en andere feestelijke gelegenheden. Met z'n tweetjes of een gezelschap van tweehonderd man, in Bowling en Partycentrum Heiloo wordt iedereen gastvrij onthaald! Hier geen super opgedirkt zitten, maar 'vrijheid blijheid', het plezier van uitgaan en toch dichtbij huis. Bowlen is voor iedereen! Uit de vele mogelijke arran gementen zijn de plateservice arrangementen uitermate populair. Een uur bowlen inclusief een smakelijke schotel met ruime keuze uit kwali teitproducten: hamburger, saté, varkenshaas medaillons, zalm of spare- rib met pommes frites, opgemaakt met een dagvers huisgemaakt sala degarnituur is reeds mogelijk vanaf 14,- per persoon! Ook het tafelgrill arrangement is een uitstekende keuze en is gezellig voor jong en oud. Hierbij krijgt u een heerlijke kom soep geserveerd, gevolgd door een rij kelijk gevulde schaal met diverse vleessoorten die naar eigen smaak op de hete bakplaat aan tafel worden gegrild, knapperig stokbrood, pom mes frites, diverse sauzen en keuze uit een gevarieerd saladebuffet. Voor alle arrangementen wordt met dagverse kwaliteitsproducten gewerkt, afkomstig van lokale leveranciers. Zo komt bijvoorbeeld het vlees van horecaslager De Weijdehoeve, de groenten van de firma Liefting en het gebak van banketbakkerij Van Velzen: alle zijn in de wijde omgeving bekend om hun producten van hoogwaardige kwaliteit. Bowling- en Partycentrum Heiloo is al bijna veertig jaar een begrip in Heiloo en omstreken. Het is een gemoedelijk Heilooër familiebedrijf, gerund door de familie Hommes en het team trouwe medewerkers. Het partycentrum heeft een paar jaar geleden een complete metamorfose ondergaan en heeft een eigentijdse uitstraling waarin u ouderwets gezel lig geniet. Bowlingcentrum Heiloo heeft een actieve bowlingvereniging en behoort met bijna 300 leden, die in het bowlseizoen tijdens de league avonden het tegen elkaar opnemen, tot één van de grootste bowling verenigingen van Nederland. Bovendien is Heiloo sinds kort een super- fanatieke G-bowl afdeling rijk. Het bowlingcentrum in Heiloo telt 16 banen, dus ook op doordeweekse dagen kan er volop recreatief gebowld worden, al dan niet in combinatie met een luxe borrel- en/of dinerar rangement. Daarnaast is bowlen in combinatie met een kindermenu een leuke manier om buitenshuis een kinderpartijtje te vieren. Bowling- en Partycentrum Heiloo beschikt over ruime gratis parkeergelegenheid, is centraal gelegen en zeer goed bereikbaar vanuit alle richtingen. HEILOO - Op 17 september was het eindelijk zover dat 9 dames van het Hildebrandhof kwartier een visje konden eten in IJmuiden. De wens was al maanden geleden ingediend en de dames hadden er veel zin in. Joke Groot had de dames geïnspireerd een wenskaart van Gouden Dagen in te vullen, waarop Ria Broers had het idee opgevat had om een visje te eten in een visrestaurant aan de 'Kop van de Haven' in IJmuiden omdat zij daar vroeger gewoond heeft. Het bleef gelukkig droog en met twee bus jes vertrok het gezelschap onder begeleiding van wensbegeleiders van Gouden Dagen en onze foto graaf Rob Berkhout om 11.00 uur uit Heiloo naar het restaurant. Hier werd eerst een heerlijk kopje kof fie gedronken. Daarna kon het gezelschap kie zen uit een aantal vismenu's waar bij heerlijke frites met salade werd gereserveerd. Van het dessert werd ook volop genoten. Tenslotte was er gelegenheid om even een frisse neus te halen aan de Kop van de Haven, van het uitzicht op zee te genieten en de boten te zien varen. Mevrouw Duivestein genoot ook zichtbaar. Zij was hier vroeger zo vaak met haar man geweest en nu al jaren niet meer. Voor haar werd het een middag met veel herinneringen en dat deed haar zichtbaar goed. Via een toeristi sche route werd de terugweg naar Heiloo aangevangen, waarna als afsluiting nog een kopje koffie in het Hildebrandhofkwartier werd gedronken. Iedereen was moe maar voldaan en vastbesloten voor het volgende jaar weer een wens voor gouden dagen in te dienen. Heeft u ook een wens en woont u in Heiloo, of kent u iemand die hiervoor in aanmerking komt? Vul dan een wenskaart in verkrijgbaar bij het Trefpunt, Woonzorgcentrum De Loet of Overkerck, waar u de kaart tevens kunt inleveren. U kunt uw wens ook via www.welzijnheiloo. nl indienen. Gouden Dagen Heiloo is een samenwerkingsverband tus sen: ViVaiZorggroep, het VIP (Vrijwilligers Informatie Punt) en de Stichting Welzijn Heiloo. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het Trefpunt (072- 5331297) en vragen naar Monique van Ling, of mail uw vraag naar goudendagenheiloo@gmail.com. Wacht niet langer en dien uw wens nu in! Mevrouw Bronkhorst en mevrouw Nagel hebben de duimen omhoog omdat ze heerlijk hebben gegeten. Aangeleverde foto HEILOO - Johan Reus uit Heiloo is al 25 jaar actief in de natuur fotografie, waarvan de laatste vijftien heel fanatiek. Voor deze expositie heeft hij alleen maar landschappen gekozen die hij op IJsland heeft gemaakt. De expositie is te zien in de lunchroom van de Hema, tijdens de openingstijden. Aangeleverde foto HEILOO - Elke maand wordt een door Keer op Keer gekozen vereniging of stichting door kring loopwinkel Keer op Keer verblijd met een opkikker van 300,-. De opkikker van de maand oktober gaat naar Marathon Schaatsen Alkmaar en omstreken, voor het organiseren van marathons op ijs baan de Meent voor de jeugd tot en met 14 jaar. U kimt de kring loopwinkel Keer op Keer vinden aan het Industrieterrein Oosterzij 17 (hoek Nijverheidsweg), in Heiloo. Openingstijden: dinsdag, donderdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5325962. HEILOO - Op donderdag 3 oktober kimt u, voorafgaande aan de fractievergadering van Heiloo-2000, zaken bespreken die u als inwoner van Heiloo bezig houden. Die kunnen zowel over algemeen gemeentelijk beleid gaan als over onderwerpen die met uw wijk te maken hebben, of zaken die u persoonlijk treffen. U bent welkom om 20.00 uur in het gemeentehuis (oude ingang). Graag vooraf even melding maken van uw komst aan fractiesecreta ris Rob Levie, tel. 06-54901626 of via e-mail: rob.levie@heiloo-2000. nl. Kijk voor het schema van de fractievergaderingen op www. heiloo-2000.nl. HEILOO - Op dinsdag 8 okto ber houdt de vogelvereniging Kleurenpracht Heiloo en omstreken haar maandelijkse contactavond. Deze avond zal in het teken staan van eigen kweekervaringen: wat is men zoal tegengekomen in het kweeksei- zoen. Van deze ervaringen kunnen andere leden weer leren. Ook kunnen vogels worden geruild en/ of te koop worden aangeboden. Aanvang 19.30 uur, de koffie en toegang zijn gratis. Locatie: Clubgebouw aan het Zevenhuizen. HEILOO - Jaarlijks vangt de Dierenbescherming afdeling Noord-Holland Noord circa 1700 katten, 500 honden en 1000 knaagdieren uit de regio op in haar opvangcentra. Daarnaast spelen de inspecteurs van de Dierenbescherming een belang rijke rol. De collecte, gehouden tot en met 5 oktober, stelt de Dierenbescherming in staat meer te doen aan het bestrijden en voorkomen van dierenleed. De opbrengst van de collecte wordt lokaal besteed en komt direct ten goede aan dieren in de regio. HEILOO- Oratoriumkoor Heiloo voert op vrijdag 1 november het Requiem van Wolfgang Amadeus Mozart uit. Het tachtig mannen en vrouwen tellende koor wordt begeleid door het Promenade Orkest. De jongeren van het koor, het Jimioratorium, hebben een belangrijke rol voor de pauze als een kerksonate en de Vesperae van Mozart worden gezongen. Het concert begint om 20.00 uur, in de Ter Coulsterkerk aan de Holleweg.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 5