contact m Zondag 6 oktober dierendag in t Beestenboetje 7 HEILOO GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Mededelingen Raad en (raads)commissies Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 2 OKTOBER 2013 Dit jaar valt Dierendag op vrijdag 4 oktober, maar samen met de GGZ vieren wij dit feest op zondag 6 oktober. Bij 't Beestenboetje en bij het dierenweitje op het GGZ- terrein is van alles te doen. ledereen Is welkom vanaf 10.00 tot 15.00 uur. Tussen belde terreinen rijdt een trein tje op en neer, zodat niemand Iets hoeft te missen. Wat staat er allemaal op het programma? Bij 't Beestenboetje kun je dieren knuffelen. De Kune Kune varkentjes Pauly en Stone vinden dit heerlijk en kunnen niet wachten. Ook is er een clown die dierenfiguren maakt. Verder kunnen de kinderen: - springen op een springkussen, - bij de knuffeldierendokter zieke knuffels laten onderzoeken, - knutselen en broodjes bakken, - zich laten schminken en - een spellencircuit met kinderspelen doen. Op het GGZ-terrein is er ringrijden, een springkussen en zijn er clowns. Verder kunnen kinderen vogelhuisjes maken, grote kleurplaten inkleuren en huisdieren laten inzegenen. Kortom, kom gezellig langs! Op beide locaties is van alles te beleven om er een mooi feest van te maken. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Ontbijt u mee met de burgemeester en wethouders? De burgemeester en wethouders nodi gen u uit voor een gezond ontbijt op woensdag 16 oktober om 7.30 uur in de B en W-kamer van het gemeente huis. Hiermee vragen zij aandacht voor het belang van een gezonde leefstijl. Tijdens het ontbijt vindt de lancering plaats van Appeltje Eitje. Onder deze naam start de gemeente met het ver zamelen van initiatieven in Heiloo die laten zien dat voor gezond kiezen mak kelijk is. Appeltje Eitje dus! Lijkt het u leuk om hier bij aanwezig te zijn en samen met een aantal dorpsge noten van een ontbijt te genieten, dan kunt u zich opgeven door een email te sturen naar info@heiloo.nl of te bellen met 072 535 66 66. Aangezien er een beperkt aantal plaatsen beschikbaar is, vindt inschrijving plaats naar afspiege ling van de bevolking (van jong tot oud). Taken wethouder Veger tijdelijk overgenomen Wethouder Hero Veger is de komende periode afwezig in verband met ziekte. Zodra wethouder Veger zijn taken her vat, maken we dat op www.heiloo.nl bekend. Zijn portefeuilles worden over genomen door de andere leden van het college. De verdeling is als volgt: Wethouder Fred Dellemijn: Economische Zaken en arbeids marktbeleid Sociale Zaken Jeugdbeleid Volksgezondheid Sport Wethouder Jacob Ouderkerken: Accommodatiebeleid Subsidiebeleid Realisering Intergemeentelijke Sociale Dienst Verzelfstandiging zwembad Het Baafje Burgemeester Hans Romeyn: Financiën Personeel en Organisatie Facilitaire Zaken Het bestuur en de medewerkers van de gemeente Heiloo wensen Hero Veger een voorspoedig herstel toe. Inspraak concept-nota dierenwelzijn De gemeente Heiloo heeft op grond van landelijke wet- en regelgeving een aantal taken die betrekking hebben op dierenwelzijn. Om hier een juiste uitvoering aan te kunnen geven, is het nodig om een duidelijk beleid te formu leren. Dit beleid wordt vastgelegd in de nota dierenwelzijn. Voordat de concept-nota dierenwelzijn ter vaststelling wordt aangeboden, vindt een inspraakronde plaats. Tot 14 november kunt u een zienswijze op de concept-nota dierenwelzijn naar voren brengen. Na afloop van de inspraakronde worden deze ziens wijzen verwerkt en wordt de concept nota besproken in de commissie Maatschappelijke Zaken. Eventuele behandeling in de raad vindt plaats op maandag 3 februari 2014. Meer informatie U kunt de nota downloaden via www. heiloo.nl/gemeente onder Welzijn en gezondheid bij Dierenwelzijn of opvra gen bij mevrouw M. Helmstrijd van de afdeling Welzijn, telefoonnummer 072 535 67 17 of email info@heiloo.nl. Vergadering gemeenteraad De gemeenteraad vergadert maan dag 7 oktober in de raadzaal van het gemeentehuis. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor iedereen toe gankelijk. U bent van harte welkom. Inspreekrecht Tijdens de raadsvergadering kunt u inspreken op onderwerpen die op de agenda staan. Naast de vaste punten staat op de agenda Hamerstukken (raadsvoorstellen waarover in de raadsvergaderingen geen discussie plaatsvindt) 8. Strategische Regionale Samenwerking 9. Winkeltijdenverordening Heiloo 2013 10. Vergaderschema 2014 11. Bestemmingsplan Holleweg 50a Heiloo 12. Bestemmingsplan Zevenhuizerlaan 54 en 54a Heiloo 13. Bestemmingsplan Koningsveld Heiloo 14. Welstandsnota Heiloo 2013 15. Reglement van Orde Adviescommissie Ruimtelijke Kwaliteit Heiloo 16. Benoemen plaatsvervangend voor zitter raadscommissie Openbare Ruimte 17. Controleprotocol voor de accoun tantscontrole 2013 inclusief nor menkader 2013 Bespreekstukken (raadsvoorstellen waarover in de raadsvergadering discussie mogelijk is) 18. Kaderstelling accommodatiebeleid 19. Toekomstvisie 2030 20. Rapport Rekenkamercommissie; doelformulering en realisering van het beleid voor de publieke diensten 21. Sluiting Meer informatie of aanmelden inspreken De stukken liggen ter inzage tot en met dinsdag 8 oktober tijdens de openings uren in de openbare bibliotheek en op werkdagen bij de Informatiebalie in de hal van het gemeentehuis. Voor meer informatie over de agenda of aanmelden om in te spreken, kunt u contact opnemen met een medewerker van de Griffie, telefoonnummer 072 53 56 792 of e-mail griffie@heiloo.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 7