Heiloocontact KOOPZONDAG 6 OKTOBER MEGASTORE ALKMAAR jfc-tfantfenmenu Meer informatie? Bel! 12.00 -17.DQ uur -> telstarstore.nl MEGAST0RES Bouwen en wonen Burgerzaken TELSTAR MEGASTORE ALKMAAR, NOORDERKADE 170-190 Iets te vieren of zomaar lekker dineren met familie of vrienden? Vanaf minimaal 15 personen kunt u exclusief gebruik maken van één van onze mooie zalen. Arrangement p.p. 54,50 Combinatie van gerookte eendenborst en kip met frambozendressing Licht gebonden mosterdsoep met zalmsnippers Varkenshaasmedaillon geserveerd met bruine pepersaus en traditionele garnituren Combinatie van vanille- en chocoladebavaroise prijs per menu 27,50 Restaurant Klein Varnebroek 2 OKTOBER 2013 UITKIJKPOST nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Ontvangen aanvragen omgevings vergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om een omgevingsvergunning zijn ontvangen. Het Zevenhuizen 52, zaaknr. 13 08780 plaatsen hekwerk met poort ontvangen 25 september 2013 Kennemerstraatweg 97, zaaknr. 13 08228 veranderen kantoorgebouw in grand- café restaurant en maken en in gebruik nemen terras ontvangen 23 september 2013 Kerkakkers 81, zaaknr. 13 08782 plaatsen erfafscheiding ontvangen 26 september 2013 Voorontwerpbestemmingsplan Westerweg 332 Burgemeester en wethouders maken op grond van de inspraakverordening Heiloo bekend dat vanaf donderdag 3 oktober voor een periode van zes weken voor een ieder ter inzage ligt het voorontwerpbestemmingsplan Westerweg 332 te Heiloo. Doel van het voorontwerpbestem mingsplan Het planologisch-juridisch mogelijk maken van het deels slopen van een bedrijfsgebouw en de nieuwbouw van een woning met een dubbele garage op het perceel Westerweg 332 te Heiloo. Inhoud van het voorontwerpbestem mingsplan Het voornemen bestaat om op het adres Westerweg 332 een plan te ont wikkelen voor het deels slopen van een bedrijfsgebouw en de nieuwbouw van een woning met dubbele garage op het perceel Westerweg 332. Het huidige perceel wordt daartoe opgesplitst. Op het perceel is aanwezig een voormalig aannemingsbedrijf en een bedrijfswo ning. De bedoeling is de aanwezige bedrijfswoning te handhaven en de bestemming om te zetten naar een woonbestemming. Ter plaatse van het voormalige aannemingsbedrijf is het de bedoeling een (extra) woning te realiseren. Het bestaande bedrijfspand moet daartoe grotendeels worden gesloopt. Een klein gedeelte kan wor den gehandhaafd en kan functioneren als garage bij de bestaande woning. Ter inzage Het voorontwerpbestemmingsplan ligt met ingang van donderdag 3 oktober tot en met woensdag 13 november ter inzage: - tijdens openingstijden bij de infor matiebalie in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Heiloo - tijdens openingstijden in de Openbare Bibliotheek, Westerweg 250 te Heiloo Inzien via internet digitaal raadpleegbaar via de lan delijke website www.ruimtelijkeplan- nen.nl (NL.IMRO.0399.bpWester- weg332-0201) digitaal als pdf-bestand via de gemeentelijke website www.heiloo. nl/buurt bij Ruimtelijke ordening en onder Bestemmingsplannen Inspraakreacties Gedurende de periode dat het voor ontwerpbestemmingsplan ter inzage ligt, kan een ieder naar aanleiding van het voorontwerpbestemmingsplan - bij voorkeur schriftelijk en goed gemoti veerd - een inspraakreactie naar voren brengen bij de het college van burge meester en wethouders van Heiloo. Uw schriftelijke inspraakreactie richt u aan het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1 1850 AA Heiloo. Vermeldt boven aan uw brief het onderwerp: inspraakre actie voorontwerpbestemmingsplan Westerweg 332 te Heiloo. Indien u gebruik wilt maken van de mogelijkheid een mondelinge reactie naar voren te brengen, dan kunt u binnen de genoemde termijn van zes weken een afspraak maken met een medewer ker van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, tele foonnummer 072 535 67 99. Burgerlijke stand tot en met 25 september Geboren Vinz J.L. Baart z.v. J.J.W. Baart en I.L.J. Nobbe Lena S. van Wijk d.v. L.M. van Wijk en W. Alleman Odin N. de Graaf z.v. M.N. de Graaf en M.E.G.J. van Oers Evi T.C. Beijer d.v. S.D.P. Beijer en N.C. Huiberts Joey Oudhoff z.v. E. Oudhoff en S. van Westerop Liza Bus d.v. B.J. Bus en M.S. Spiermann Quinty M.C. Castricum d.v. J.N. Castricum en S. Dirkmaat Femke J. Buis d.v. S. Buis Thijmen N.A. Lammerts z.v. W. Lammerts en K.M.J. Baart Lejla Sisanovic d.v. J. Sisanovic en M.C.P. Metzelaar Meer informatie Wilt u meer informatie over de inhoud van het voorontwerpbestemmingsplan of de procedure, neemt u dan tele fonisch contact op met mevrouw S. Jager van de afdeling VROM, telefoon nummer 072 535 67 99. Nelis Reedijk z.v. K. Reedijk en A. Cusell Aangiften Huwelijken/ gereg. Parnerschappen M.J. Borst en D.M.A. Hof Huwelijken gereg. Partnerschappen D.F.A. de Nijs en L.M. Warmer F. Muller en Q. Zhang D. Leitner en C. van Weelderen J. Vreeker en A.C.J. Groot B. Moolhuizen en J.M. Kraakman Overleden A. de Jong F.C.G. Beerse K. Sloof wv Neles C.M. Appelman wv Ruiter H. de Graaff N. Stam www.heiloo.nl BIJ TELSTAR SPORTS AND FASHION j 5 uur arrangement Consumpties naar keuze van het binnenlands assortiment borrelgarnituur luxe warm hapje huiswijnen en tafelwaters Buffetsamenstelling: Visgerechten: gerookte forel met mierikswortelsaus gerookte Schotse zalm, pastasalade tonijn met ravigotesaus gerookte makreel, vleesgerechten: beenham mét notendressing gerookte kip rosbief, kalfsrollade en huzarensalade Waldorfsalade Warm gerecht: Kipsateh met nasi koffieservies met slagroom errbonbons Vanzelfsprekend houden wij rekening met dieetwensen. Voor meer informatie kunt u kijken op onze website: www.kleinvarnebroek.nl, bellen met 072-5331612 of mailen naar info@kleinvarnebroek.nl De Omloop 22 A, 1852 RJ Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 8