Derde overwinning voor De Foresters HZV het Vennewater BI stoomt op Goud voor Niamh Slattery en Pascal Wiebering NK kwalificatie voor Timo Lesterhuis ZW d'Enterij Cl heeft prima seizoen start SPORT 21 Open Dagen Mountainbike Limmen UITSLAGEN UITKIJKPOST 9 OKTOBER 2013 Met zes punten uit vier duels is HZV BI het lopende seizoen boven verwachting gestart. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Op het ruim door de zon beschenen Foresters- veld speelde De Foresters ditmaal tegen Pancratius uit Badhoevedorp. Het werd in het begin een gelijk opgaande wed strijd, totdat Nick Kramer met links de Pancratius-doelman kon verschalken: 1-0. Hierna namen de Egels het wed- strijdbeeld volledig in handen en konden er vele ragfijne combina ties worden genoteerd. De debu terende tweedejaars junior Ted Amson stond op '10' geposteerd en verraste veel aanhangers van De Foresters positief door zijn spel. In de 25ste minuut kon Niels Haring de 2-0 inschieten, na een mooie voorzet van Chris Poulino. Met 2-0 kwam de rust en was de wedstrijd TRAMPOLINESPRINGEN HEILOO - Tijdens het jaarlijks terugkerende internationale toernooi de Ostseepokal in Duitsland heeft Niamh Slattery van trampolinevereniging Triffis Alkmaar haar individu ele titel geprolongeerd. Bij de elite jeugd meisjes (geboor tejaar '98-'99) mocht zij, met ruim twee pimten voor op de nummer twee, het hoogste podium betreden. Met haar clubgenote Lara Schut sprong zij synchroon, het paar wist in de klasse jeugd meisjes A naar een derde plaats te springen. Pascal Wiebering (senior A), in de strijd om voor het derde opeenvolgende jaar de titel individueel op haar naam te zetten, moest dit na haar eigenlijk al gespeeld. Pancratius kon aanvallend niet veel aanrich ten en de achterhoede van De Foresters was weer stug en ondoor dringbaar. Al voor de derde maal achtereen is doelman Tijs Laagland niet gepasseerd. De laatste linie wordt gevormd door Robbin Hoorn, Emile Gronsfelt, Dennis Nanne en Lennart Nobbe en mede door de ervaring van de laatste twee wordt elke vijandelijke aanval in de kiem gesmoord. Het einde kwam dus met 2-0 en dat bracht de Egels op de derde plaats van de ranglijst! Zondag volgt de uitwedstrijd tegen Elinkwijk uit Utrecht, de vereniging die onder andere Van Basten en Vanenburg voortbracht. De volgen de thuiswedstrijd van De Foresters is op 27 oktober, wanneer NVC op bezoek komt. verplichte oefening aan haar neus voor bij laten gaan. Tijdens haar ver plichte oefening belande zij na haar vierde sprong verkeerd en zij moest vroegtijdig de trampoline verlaten. Tijdens haar keuze oefening sprong zij de hoogste moeilijkheid en de hoogste dag score bij de dames. Met haar synchroonpartner Bo Bet wist Pascal echter wel naar het goud te springen. Voor het tweede jaar staat de titel op naam van dit paar. Dit toernooi is het enige toernooi waar men ook een mix synchroon mag springen. Pascal sprong met club genoot Chris Moerman, in een span nende fmale, naar het goud. Slechts 1/10 punt scheelde dit met paar num mer twee, clubgenoten Lara Schut en Roel Teillers dit paar mocht het zilver in ontvangst nemen. LIMMEN - Tijdens de herfst vakantie, die van maandag 21 tot en met zaterdag 26 oktober is, houdt de Stichting Kids and Parents Bikeschool (K.P.B.) een Open Dag. Iedere dag kan de jeugd uit de regio kennismaken met de spannende mountainbikesport. Het parcours is gelegen aan de Pagenlaan (ingang Eikepage) in Limmen. Iedereen vanaf 7 jaar is welkom. Aanvang 16.00 uur en de clinic duurt één uur. Kom op tijd! Aanmelden voor deze gratis proeflessen kan alleen via info® kpbiking.nl onder vermelding van naam, leeftijd, woonplaats en voorkeurdag. Ben je niet in het bezit van een eigen fiets, dan is er een echte mountainbike voor 5 euro te huur, inclusief helm en dorstlesser. Voor overig nieuws bekijk www.kpbiking.nl of bel Ton Kramer, tel. 06-50506087. Heilooer Bridge Club Dinsdagavond competitie. A-lijn: Coebergh-Kemmere 62,50; 2. Klerk-Stark 57.29; 3. Elsman-Voskuil 56,25. B-lijn: 1. Fam. Brouwer 63,02; 2. Poldervaart- Noordenbos 59,38; 3. Lodder-Schaaper 56,25. Donderdagavond competitie. A-lijn: 1. J.Boukens-J.Neefjes 58,75; 2. Floris-Wijnbeek 57,92; 3. Flaan-van Loon 57,08. B-lijn: 1. Fam. Van der Wulp 60,42; 2. FHendrikse-Uijl 59,03; 3. Lampe-Muller 54,17. C-lijn: 1. Van Kappel-Oei 56,93; 2. Fam. Cnossen 56,51; 3. A. Flaanstra - H. Rutjes 53,49. Bridgeclub 't Oosthonk FIEILOO - Uitslag van 2 oktober. A. lijn 1. hh.Fransen-Kaandorp 62.08% 2. hh.Uijl - Bes 59.58%, 3. ds. Crabbendam - de Klerk 58.75% 4. ds. v. Leeuwen- Vasbinder 52.92%. B.iijn: 1. hh.Brugman - Spruit 55.83% 2. hh.Geerlings-Kos 55.42% ds. Bras - v.Dortmont 53.33% 4.fam. Flaanstra 52.92%. ZAALVOETBAL HEILOO - Met zes punten uit vier duels is HZV BI het lopen de seizoen boven verwachting gestart. De Heilooër zaalvoetbal-formatie klopte in de loodzware Topklasse de Wognum Nicols, voor wie in het Vennewater de ongeslagen status verloren ging. De winnende goal viel pas anderhalve minuut voor tijd. Toen schoot Bas Liefting vanuit een moeilijke hoek raak en bevrijd de hij ook zichzelf van een dipje. „Ik had patat, een kroket en een frikan- del gegeten", wist de spits, dat hij de 5-4 niet aan zijn sportmaaltijd te danken had! Hoewel HZV de betere ploeg was, liep het de hele wedstrijd achter de feiten aan. De slordige afwerking, gecombineerd met de verdedigende steekjes die de BI liet vallen, resulteerde al snel in een 0-2 achterstand. Met de rust kon met, getuige de 2-2, nog alle kanten op. Maar de gasten liepen andermaal door defensieve onoplettendheid uit naar 2-4. In de eindfase kwam alsnog de aansluitingstreffer. Met nog vijf minuten te gaan besloot de technische staf om met een alles of niets-offensief nog voor de volle buit te gaan. De thuisploeg, verzwakt door liefst vier afwezigen, mocht daarbij dankbaar zijn dat Bram de Boer uit de Cl een heldenrol ver tolkte als veldspeler, die als vlie gende keeper ging fungeren. In de laatste drie minuten werd zodoende achterstand miraculeus omgebogen in een klinkende zege. Het was ook mentaal een sterk staaltje van het team, dat eveneens versterkt was met doelman Nick de Groot van de Cl. Samen met de betrouwbare Joeri Warmenhoven, de veelbelo vende aankoop Rens Verbeek uit Castricum, tovenaar Melle Kruit, goalgetter Bas Liefting en de mees ter van de vierkante meter Luuk de Jong lukte het zodoende om de veel oudere en grotere Wognummers een slecht weekeinde te bezorgen. ZAALVOETBAL LIMMEN - Het eerste jeugd- team van zaalvoetbalvereniging d'Enterij uit Limmen begonnen aan de competitie. ZW d'Enterij Cl kende hierin een flitsende start. De eerste wedstrijd tegen Zeemacht Cl uit Den Helder werd overtuigend gewonnen met 12-1. Ook de tweede wedstrijd tegen White Stones uit Egmond leverde een ruime, 8-3 overwinning op. JUDO HEILOO - Na twee weken gele den Noordhollandskampioen te zijn geworden moest Timo Lesterhuis afgelopen zaterdag op het Nationaal Kwalificatie Toernooi (NKT) in Eindhoven een plaats bij de beste zeven afdwingen om deel te mogen nemen aan het Nederlands kam pioenschap. Zijn eerste wedstrijd besliste hij met een ippon door zijn tegenstan der met een fraaie uchi rnata te gooi en. Na verlies in de tweede ronde tegen de oud Nederlands kampioen Berend Roorda, besliste Timo in de herkansing zijn twee eerstvolgende wedstrijden beide binnen veertig seconden met een ippon. De wed strijd om brons was tegen oude bekende Thijs Huigenbos. In een felle gelijk opgaande strijd maakte Timo tegen het eind een klein foutje waar Thijs knap gebruikt van maak te. Met een vijfde plaats op het NKT reist Timo over twee weken af naar het Topsportcentrum in Rotterdam om samen met zeven andere judoka's te strijden om het ereme taal in de klasse tot 100 kilogram. Gelijkertijd kwam een deel van de wedstrijdselectie van Dojo t Loo in actie op het 26ste Koegratoemooi in 't Zand waar bijna 500 judoka's aan deelnamen, 's Ochtends wisten Stan de Laleijne, Jonne Coolegem en Fil Dekker helaas niet door te dringen tot de kruisfinales, 's Middags kwa men Aldert Zwart, Menno Tol, Thijs Lesterhuis en Martin Brouwer de mat op. Aldert (-66 kilogram) ein digde bij de twee beste van de poule en plaatste zich hiermee voor de kruisfinales. Helaas verloor Aldert in de kruis finales waardoor hij als vijfde ein digde. Menno, Thijs en Martin zaten bij elkaar in een samengevoegde poule (-73 en -81 kilogram). Voor Menno waren deze fysiek sterke tegenstandei's net een maatje te groot. Thijs en Martin moesten him eerste wedstrijd tegen elkaar. In een spannende pot trok Thijs uiteinde lijk aan het langste eind en wist met houdgreep de partij in zijn voordeel te beslissen. Martin plaatste zich niet voor de kruisfinales. Thijs wist in de poule ook de overige wedstrij den te winnen. In de kruisfinales bleef Thijs eveneens ongeslagen zodat hij met vijf maal Ippon onge slagen kampioen werd. Boven v.l.n.r: Nico Hollenberg (coach), Jaap Menik, Cody kers- sens, Joeri Admiraal en Ron Kuijpers (leider). Zittend vlnr: Wester Kuijpers, Jos Hollenberg, Max Adrichem, Dirk Hollenberg en Job Min. Aangeleverde foto Timo Lesterhuis (links) in actie tijdens zijn vierde partij tegen Lex Janssen. Foto: Menno Lesterhuis TmFW

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 21