Nieuw in 't Loo: Kaas Wijnhuis Tromp! Fairtrade Week bij Wereldwinkel Sai Tan Thaise Massage verhuisd naar Palet la Allersmakelijk Akerparty H E I L O O 5 KORTOM Collectanten gezocht Boekenmarkt Trefpunt Verkoop afgeschreven materialen bibliotheek Deens papiersnijden Videoclub Heiloo DOKTERS DIENSTEN De praktijk van DR. RUURDA is gesloten van 28-10-2013 t/m 01-11-2013 Voor waarneming dr. Gianotten Tel: 5330400 UITKIJKPOST 23 OKTOBER 2013 party-verhuur akerpjrty In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- Online.nl mogelijk. Voor aanmelding Hoefsmid 5, 1851 PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost. nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. HEILOO - Willem en Annemarie van den Berg, van Kaashuis Tromp, bie den vanaf heden in de voormalige winkelruimte van Jamin in winkelcentrum 't Loo, him tijdelijke wijnspeciaalzaak, met een zeer groot en aantrekkelijk wijn-assortiment. Ook is hier de ideale gelegenheid gecreeërd om u te advi seren over het ideale kerst- en relatiegeschenk. Het ruime assortiment bevat het biologische huis Eó, uit Italië met vergeten wijnen van de Pecorino of Falanghina druif maar ook Montepulciano en Trebiano. Topwijnen van het huis Bolla, ook uit Italië en de eigenzinnige wijnen van Big House uit Califomië. Uit Portugal brengen Willem en Annemarie prachtige portsoor- ten van het huis Calém; Nu met zeer mooie aanbiedingen. Zuid Afrika is onder andere vertegenwoordigd met de wijnen van La Motte en verder.... absoluut interessante Bordeaux's, mooie biologische wijnen uit de Rueda, champagne's van Castellane en eigenzinnige maar zeer lekkere Bergerac wijnen. Zoekt u een leuk cadeau? Naast het uitgebreide wijnassortiment is er ook een grote keuze uit diverse, kaas en wijn geschenken. Zeker met het oog op de feestdagen valt er meer dan genoeg te kiezen. Enthousiast vertelt Willem: „Deze week maken wij ons assortiment af met luxe kaviaar-, truf fel- en heerlijke zalm producten van Jacobus Toet, dé specialist in deze luxe artikelen en, ik zou het bijna vergeten, breiden wij ons assortiment uit met nog twee wijnhuizen uit Chili en Argentinië!" Willem z'n nieuwe lijfspreuk is dan ook niet voor niets 'leeftijd is niet belangrijk tenzij je een kaas of wijn bent...' Proost en welkom in Wijnhuis Tromp, tel. 072-5335483. HEILOO - De Fairtrade Week vindt dit jaar voor de zevende keer op rij plaats. Van 26 oktober tot en met 3 november staat alles in het teken van Fairtrade. Een week lang wordt Nederland geprikkeld om Fairtrade pro ducten op de boodschappenlijst te zetten. Dit is heel eenvoudig, want het assortiment Fairtrade gecertificeerde producten is veelomvattend en overal verkrijgbaar. Tijdens de Fairtrade Week heeft Wereldwinkel Heiloo een aan trekkelijke actie-aanbieding: een biologische jute shopper met zes Fairtrade producten. De vrolijke tas met oranje, groene, groen/blauwe of rode/roze opdruk bevat een pak biologische pandanrijst, Tibetaanse noedels, een blik je kokosmelk, een pakje groene currykruidenpasta, een flesje zoetzure wok- saus en een fles sweet chilisaus. Voor deze volle Fairtrade shopper betaalt u slechts 12,95. In de Wereldwinkel is de rode wijn van Fair Trade Original nog steeds verkrijgbaar met 15% korting. Drie nieuwe limited editions repen van Tony Chocolonely verkoopt de Wereldwinkel vanaf nu! Eveneens van Tony Chocolonely (h)eerlijke chocoladeletters: normale letters, letterrepen, @'s en &'s van fairtrade chocolade. En.het is mogelijk om uw (zelf samen gestelde) kerstpakketten te bestellen. Voor veel van deze gifts living-arti kelen geldt: op basis van beschikbaarheid te leveren. Hoe eerder besteld des te meer kans dat uw eigen wensen hierin gerealiseerd kimnen worden. Voor vrijblijvend advies vraagt u naar Marjon. Wereldwinkel Heiloo vindt u aan de Stationsweg 105. LIMMEN - De traditionele Thaise massagepraktijk Sai Tan Thaise Massage is vorige maand verhuisd. Eigenaresse Sai en haar team zijn in 2004 begonnen bij Body Health Center Limmen; sinds 15 september van dit jaar zijn ze gevestigd in 't Palet la, kruising Rijksweg Burgemeester Nieuwenhuizenstraat. Sai en haar drie collega's zijn trots op de nieuwe, ruime locatie, het stijlvolle Thaise interieur en de prachtige, lichte werkruim te met drie massagebedden. „Je voelt je als herboren!" aldus een zeer tevre den klant die net een massagebehandeling heeft ondergaan. Traditionele Thaise massage is niet alleen uitermate weldadig en ontspannend; het is bovendien heilzaam bij allerlei fysieke en mentale klachten. Sai noemt het acupunctuur met haar handen. Blokkades worden al masserend opgeheven en het lichaam wordt van top tot teen losgemaakt. Sai Tan Thaise Massage heeft zelfs klanten van ver buiten de dorpsgrenzen. Sai en haar team nemen uitgebreid de tijd voor iedere klant; geen gehaast, een behandeling duurt minimaal een uur. Sai Tan Thaise Massage, 't Palet la te Limmen, tel. 072- 5054344. Tristan en Beerend Westers, Wilhelminaplein 3, 1921 CV Akersloottel. 06-83176683, www.akerparty.nl, - www.akersmakelijk.nl - twesters@akerparty.nl. AKERSLOOT - Voor een bedrijfs- of verenigingsbijeenkomst, familie feest, partij of evenement op locatie; bij Akerparty kunt u in één keer en via een betrouwbare contactpersoon alles van A tot Z tot in de puntjes regelen. Tegen scheipe prijzen! Van de aankleding, benodigde appara tuur zoals biertaps, koelkasten, heaters, parasols, tenten, borden, bestek en glaswerk tot en met prachtig opgemaakte saladeschalen, buffetten, luxe hapjes, broodjes, dranken, uit eigen keuken, (wijnen, bieren, gedis tilleerd, frisdranken) en dergelijke; alles is bespreekbaar en te organise ren. Alles wordt keurig op de plaats van bestemming bezorgd, geplaatst en gebruiksklaar geïnstalleerd. Om de volgende dag weer te worden opgehaald. Vele families, bedrijven en verenigingen in de regio gingen u met grote tevredenheid al voor. Naast de uitgebreide partycateringservice runnen zoon Tristan en vader Beerend Western, de mensen achter Akerparty en Akersmakelijk (én de Akerijsbar), het knus ingerichte, kleinschalige eetcafé Akersmakelijk aan het Wilhelminaplein. Hier kunt u heerlijke dagvers bereide maaltijden gebruiken of afhalen. Voor nog meer gemak kimt u ook maaltijden of belegde broodje laten bezorgen. Akersmakelijk nodigt uit om spontaan even binnen te lopen. Want als je zo lekker, gezond en bovendien betaalbaar kunt eten, is de verleiding om zelf koken een dagje over te slaan wel heel groot. Naast keuze uit het uitgebreide menu en diverse belegde broodjes biedt Akersmakelijk wekelijks wisselende dagmenu's. Met elke dag een andere 'ouderwets' (h)eerlijke en gezonde maaltijd, bereid met dagverse kwaliteitsproducten. Weer eens andere kost op de zaak bij overwerk in avonduren, maar ook makkelijk voor particulieren die moeite hebben om zelf te koken of de boodschappen ervoor in huis te halen. Het familiebedrijf is twee jaar geleden ontstaan vanuit een terloopse, geestige opmerking van Tristan. Hij had zelf een mobiele bar van stei gerhout gebouwd voor een familiefeestje in de achtertuin. Na het feest stond de bar opgeslagen in een loods en Tristan grapte dat ze er wel een cateringbedrijf mee konden beginnen. En Beerend vond dat niet eens zo'n gek idee. Tristan was op dat moment werkzaam in een compleet andere branche, maar had al jarenlang met veel plezier in de horeca gewerkt. In restaurant De Roef, waar hij vanaf zijn veertiende in de keu ken werkte en zich daar opwerkte van afwashulpje tot souschef. „Koken heb ik altijd al leuk gevonden! Ik hielp daar ook al vaak in de catering." Sinds 2011 runnen vader en zoon Akerparty verhuur en catering en Akerijsbar. Vorig jaar is daar Akersmakelijk bijgekomen. Het centraal gelegen pand aan het Wilhelminaplein biedt een royale keuken waarin Tristan naar hartenlust kan werken en is tegelijkertijd een uitstekende locatie voor het eetcafé met gezellig terras! Tekst en foto: Carolien Breed HEILOO - In Nederland zijn meer dan 350.000 mensen die blind of slechtziend zijn. Geld voor wetenschappelijk onderzoek voor blinde en slechtziende mensen is daarom hard nodig. Vereniging Bartiméus Sonneheerdt maakt zich sterk voor blinden en slecht zienden. Dit jaar wordt de col lecteweek gehouden van 9 tot en met 14 december. U kimt helpen door te collecteren bij u in de buurt of door de collecte te orga niseren in Heiloo. Aanmelden via: Dyonne Kemper, collecte promo tor via dkemper@bartimeus.nl of tel. 06-29073987. Meer informatie: www.steimbartimeus.nl/collecte HEILOO - Op zaterdag 26 oktober van 10.00 tot 13.00 uur is er de maandelijkse boekenmarkt in het Trefpunt, aan de Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. De entree is gratis. De opbrengst van deze boekenmarkt is bestemd voor sociaal culturele activiteiten en goede doelen. Als u nog boeken en platen heeft, die u kwijt wilt, kunt u ze naar het Trefpunt brengen, dat op werkdagen van 09.00 tot 17.00 uur open is. U kimt ook bellen, tel. 072-5331297, dan wordt een afspraak gemaakt om ze op te halen. HEILOO - Op vrijdag 1 november houdt Bibliotheek Heiloo een herfstverkoop van afgeschreven materialen. Bij deze verkoop wor den opvallend veel jeugdboeken en romans aangeboden. Uiteraard kunt u bij deze verkoop ook weer terecht voor informatieve boeken, cd's en dvd's, grote letterboeken, bundels tijdschriften et cetera. De verkoop wordt gehouden van 15.00 tot 19.00 uur. Iedereen is welkom. HEILOO - Het Nivon Heiloo geeft onder leiding van.docente Joke Mooij op de dinsdagmiddag een cursus Deens Papiersnijden. Deze cursus start dinsdag 29 oktober, van 13.30 tot 15.30 uur en bestaat uit drie lessen. Voor zowel Nivonleden als andere geïnte resseerden is deze cursus toe gankelijk. Voor opgave/info tel. 072-5333127/5333217 of via info® nivonheiloo.nl. De cursus vindt plaats in de Hofdijk, Marienstein 178A in Heiloo. Zie voor verdere gegevens: www.nivonheiloo.nl. HEILOO - Video-enthousiasten in Heiloo en de wijde omtrek ont moeten elkaar iedere laatste vrij dag van de maand. Dan worden eigen gemaakte video's getoond op een groot scherm met een goede bearner. U bent vrijdag 25 oktober vanaf 09.30 uur welkom in het Trefpunt, Abraham du Bois hof 2 in Heiloo. De koffie staat klaar en het programma start om 10.00 uur. Ga naar Videoclub Heiloo op Youtube om te zien wat we samen maken. Voor inlichtin gen kunt u ook bellen naar Wilma Roelofs, tel. 072-5333510 of Jack Groot, tel. 072-5321033.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 5