contact Blad afval: we werken er aan 7 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Raad en (raads)commissies Afval en milieu Evenementen Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 23 OKTOBER 2013 Het is herfst en het blad valt in fases van de bomen af. Lindes verliezen hun blad bijvoorbeeld vroeg in het seizoen, bij Iepen is dit later. In combinatie met regen zorgen bladeren voor gladheid. Daarnaast zorgt veel blad in de berm voor een slechte waterafvoer, wat leidt tot plassen op het wegdek. Wij starten daarom weer met het opruimen van bladafval. Hoe werken wij De bladeren op de weg of in de berm verwijderen wij zoveel mogelijk: Waar het kan, blazen we het blad in het plantsoen. De laag bladeren vormt een goede afdekking voor de vorst, en dient als voedsel voor de beplanting in het voorjaar. Is er geen plantsoen, dan blazen wij de bladeren zoveel mogelijk op de weg. Met een bladveger en veegmachine maken wij de weg vervolgens bladvrij en schoon. Waar gaan wij aan de slag In straten waar bomen staan die vroeg hun blad verliezen, werken wij als eerste. Daarna volgen de straten met bomen die laat hun blad verliezen. Dit betreft de meeste straten in Heiloo. Hierdoor kan het soms langer duren voordat al het bladafval opgeruimd is. Ook het weer kan voor vertraging zorgen. Bij veel regen is het minder makkelijk de bladeren een kant op te blazen. Wat kunt u doen? U helpt ons door het blad niet op hopen te harken of bij bomen neer te leggen. Deze hopen blad kunnen nat en zwaar worden. Hierdoor is het wegblazen/opvegen van het blad voor de bladblazers en veegwagen niet meer mogelijk. Blad uit uw eigen tuin kunt u in de groene bak doen of bij een overschot naar de afvalbrengplaats brengen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66 GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Vergaderingen raadscommissies op 29 oktober Op dinsdagavond 29 oktober bespreken de raadscommissies Maatschappelijke Zaken, Bestuurlijke Zaken en Openbare Ruimte de Programmabegroting 2014. De verga deringen vinden plaats in de raadzaal van het gemeentehuis. De vergaderin gen zijn voor iedereen toegankelijk. U bent van harte welkom. Het enige agendapunt in deze commis sievergaderingen is de bespreking van de Programmabegroting 2014. - Maatschappelijke Zaken 19:00- 19:55 - Bestuurlijke Zaken 20:00 - 20:55 - Openbare Ruimte 21:00 - 22:00 Inspreekrecht Tijdens een commissievergadering kunt u inspreken over onderwerpen die op de agenda staan of over onder werpen die u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. De commissieleden staan open voor uw mening en nemen uw mening mee bij de afwegingen die zij maken over onderwerpen die ze bespreken. Wilt u gebruik maken van het inspreekrecht dan vragen wij u dit voorafgaand aan de vergadering telefonisch of via e-mail te melden aan de commissiegriffier van de gemeenteraad. Meer informatie of aanmelden inspreken Voor meer informatie over de agenda of aanmelden om in te spreken, neemt u contact op met mevrouw D. van der Schuur, commissiegriffier, telefoon nummer 072 535 67 93 of e-mail griffie@heiloo.nl Evenementenvergunning De burgemeester heeft vergunning verleend voor het organiseren van een Competitiecross van Atletiekvereniging Trias op zaterdag 9 november van 11:00 tot 15:00 uur op Het Maalwater en het aanliggende recreatiegebied (verzending brief 9 oktober 2013). U kunt tegen dit besluit bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Vaststellen hogere geluidswaarde Ontwerp-besluit tot vaststelling hogere geluidswaarden vanwege wegver- keerslawaai van De Omloop en De Spanring ten behoeve van het ont- werpbestemmingsplan Nieuw Varne (om de bouw van een aantal woningen mogelijk te maken). Burgemeester en wethouders van Heiloo zijn voornemens om op grond van artikel 83 van de Wet geluidhinder hogere geluidswaarden vanwege weg- verkeerslawaai (respectievelijk 59 en 52 dB) vast te stellen ten behoeve van een aantal geprojecteerde woningen aan De Omloop en De Spanring in het ontwerpbestemmingsplan Nieuw Varne. Ter inzage U kunt het ontwerp-besluit vanaf don derdag 24 oktober tot en met woens dag 4 december inzien bij de infor matiebalie in het gemeentehuis. Het ontwerp-besluit kunt u ook inzien op de website van de gemeente www.heiloo. nl/buurt bij ruimtelijke ordening en dan onder bestemmingsplannen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder naar aanleiding van het ontwerp-besluit schriftelijk of mondeling een zienswijze naar voren brengen bij burgemeester en wethou ders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wij verzoeken u boven aan de brief te vermelden 'zienswijze op het ontwerp-besluit hogere geluidswaar den ontwerpbestemmingsplan 'Nieuw Varne'. Als u gebruik wilt maken van de moge lijkheid een mondelinge zienswijze naar voren te brengen, dan kunt u binnen de genoemde termijn van zes weken een afspraak maken met een medewerker van de afdeling VROM, telefoonnummer 072 535 67 46. Voor zowel de schriftelijke als monde linge zienswijze geldt, dat gemotiveerd moet worden aangegeven op welke onderdelen van het ontwerp-besluit de zienswijze betrekking heeft. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer L. Bas van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, telefoonnummer 072 535 67 46.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 7