Actie bij Heilooër Varilux-Opticiens Ontwikkelingen bij Autobedrijf Alewijn Ott Kai Thai Food Snacks nu ook zondag bij winkelcentrum 't Loo Ontwerp designkast bij Rozing Wonen Dromen H E I L O O 9 INGEZONDEN MEDEDELING KORTOM D66 Heiloo komt naar de burgers bij 't Loo Bhutan Spreken in het openbaar Wandelfit Dakgoot Sjaalknooptechnieken Hobbymarkt Halloween taart Eten in het Trefpunt Demonstratie Leen-PC High Tea Bingo UITKIJKPOST 23 OKTOBER 2013 HEILOO - Het aanmeten van een nieuw maatpak of een compleet nieuwe kleding- en make-upstijl; het zijn voorbeelden van aankopen die een per soonlijke aanpak en een professioneel advies vereisen. Net als het aanme ten van een multifoeaal brillenglas, vinden de Varilux-optieiens in Heiloo. Hoe beter de bril is aangepast aan het persoonlijke kijkgedrag van de bril drager, hoe meer kijkeomfort. Om dat te onderstrepen, doen de opticiens mee aan de Varilux-aetie van brillenglazenfabrikant Essilor, waarbij u kans kimt maken op een nieuw maatpak of een complete make-over. Ieder oog is uniek. Hoe beter de bril hier rekening mee houdt, hoe beter het zicht en hoe groter het kijkeomfort. Zonneveld Optiek en Moen Opticiens meten bij de aanschaf van een bril daarom diverse parameters van het oog en het kijk gedrag. Bijvoorbeeld de afstand tussen oog en montuur, de hoofd- en oogbe wegingen en de manier waarop de ogen samenwerken. Met name voor mul- tifocale glazen is dit van belang. Door accuraat in te meten en dankzij een productieproces waarin het glas zeer nauwkeurig geslepen wordt, biedt het Varilux-glas optimaal kijkeomfort. Net zoals een goed maatpak uitstekend draageomfort biedt. Wilt u ook genieten van het beste kijkeomfort? Loop dan eens binnen bij een van de Varilux-optieiens voor een oogmeting. Ze nodigen u daarnaast uit om mee te doen aan de Varilux winaetie. Als u drie vragen over Varilux goed beantwoordt, maakt u kans op een maatpak ter waarde van 1000,- of een make-over inclusief fashioneheque ter waarde van 750,-. Op www.essilor.nl vindt u meer informatie over de Varilux-glazen. HEILOO - In 2013 is en wordt er bij Autobedrijf Alewijn Ott volop gebouwd aan de toekomst. Als eerste is het complete pand van nieuwe gevelbepla ting voorzien. Afgezien van het noodzakelijke onderhoud geeft dit weer de uitstraling van een autobedrijf in de 21ste eeuw. Hetzelfde geldt voor de compleet vernieuwde ingang. Deze is bovendien voorzien van automatische deuren met sluisfunctie. Na lange tijd van voorbereiding is inmiddels ook de nieuwbouw van de wasstraat van start gegaan. Uit de vele mogelijkheden die er op dit gebied zijn is uiteindelijk voor Washtec gekozen. De betrouw baarheid van de apparatuur, in combinatie met de goede reputatie die dit bedrijf in de loop der jaren heeft opgebouwd, gaven uiteindelijk de door slag om de auto's veilig en voordelig te kimnen gaan reinigen. Naast eigen gebruik voor de grote hoeveelheid occasions die wekelijks verkocht wordt, zullen ook de werkplaatsklanten van de wasstraat gaan profiteren. Na de onderhoudsbeurt krijgen zij de auto schoon weer mee. Maar ook degenen die (nog) geen klant zijn bij Autobedrijf Alewijn Ott kimnen profiteren. Er zullen uiterst concurrerende wasbeurten worden aangeboden. De verwach ting is dat de Caiwash op de Boekelermeer nog voor het eind van het jaar in gebruik genomen gaat worden. Kai en Koos Speetjens zullen staan nu ook op zondag bij 't Loo met hun Thaise gerechten en snacks. Foto: Caroiien Breed HEILOO - Kai en Koos Speetjens staan met Kai Thai Food Snacks alweer ruim een jaar op de standplaats bij winkelcen trum 't Loo; vanaf heden ook op zondag! Inmiddels hebben al veel lief hebbers van de Thaise keuken kennisgemaakt met (en zijn ver slingerd geraakt aan) Kai's authen tieke Thaise gerechten. Kai, van oorsprong afkomstig uit noordoost Thailand, is gek van koken. En Koos houdt nu juist weer van de gezellig heid en de sociale contacten rondom de kar. Ze zijn bescheiden begon nen, met keuze uit vier gerechten en drie dagen open. Het Heilooër echtpaar heeft, op herhaaldelijk verzoek van him als maar groeiende klantenkring, het aantal openingsdagen uitgebreid naar zes dagen per week en de menukeuze inmiddels uitgebreid naar 15 gerechten. Met tal van Thaise kip, kalkoen en rundvleesgerechten en diverse groente- en rijstgerech ten (van mild tot pittig). Daarnaast zijn allerlei heerlijke Thaise snacks verkrijgbaar. Alle gerechten worden dagelijks bereid; voor dag en dauw staan Kai en Koos in de keuken waar Kai de scepter zwaait en Koos braaf haar aanwijzingen opvolgt. De kar is in de loop der tijd uitgegroeid tot het domein van Koos, waarvan hij doordeweeks om 11.00 uur de luiken opent (maandag vanaf 13.00 uur) en waar hij Kai's lekkernijen aan de man brengt tot ruimschoots 19.00 uur. De vele positieve reacties zoals 'Het smaakt zoals in Thailand' of 'Lekker pittig en toch heel smaak vol' zijn prachtige opstekers voor hen beiden. Vanaf heden staat Kai Thai Food Snacks van 13.00 tot 19.00 uur ook op zondag bij 't Loo, dus wie een makkelijke en lekkere maaltijd wil, kiest ook dan voor Kai Thai Food Snacks. HEILOO - Zaterdag 26 oktober zal Maryse Slotboom, ontwerp ster bij Interstar Wandkasten, bij Rozing Wonen Dromen aanwezig zijn om jouw ideale wandeombi- natie samen te stellen en middels een 3D-programnia te visualise ren. Interstar Wandkasten maakt al meer dan 75 jaar design kasten op Hollandse bodem. De collectie is eindeloos: dressoirs, bergkasten, TV-meubels en boekenwanden. Van simpel en strak tot muurvul- lend; nagenoeg alles is mogelijk! Dus neem zaterdag 26 oktober jouw plattegrond mee en laat je inspire ren. Bovendien profiteer je bij aan koop van jouw Interstarkast van 10% korting op het aankoopbedrag. Je vindt Rozing Wonen Dromen aan de Westeiweg 261 in Heiloo, tel. 072-5321738, www.rozing.nl. HEILOO - D66 Heiloo is zich aan het voorbereiden op de Gemeenteraadsverkiezingen van 19 maart. De leden kozen onlangs de huidige fractievoorzitter Hans van Halem als lijsttrekker, een duidelijke blijk van tevredenheid over wat de fractie tot nu toe onder zijn leiding heeft weten te bereiken. Het verkiezingsprogramma voor de volgende raadsperiode wordt nu geschreven en daarom staan de D66 kandidaten op zaterdag 26 oktober van 10.00 tot 13.00 uur met de D66 fietskar bij 't Loo. Zij komen naar de burgers toe om input voor het nieuwe program ma te vragen. Van gedachten wisselen, sugges ties, wensen maar ook klachten of ergernissen, kom er 26 oktober mee naar de fietskar. De partij kandidaten staan er voor u! STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Zondag 3 november om 14.00 uur verzorgt Eugènie Herlaar een presentatie met uitgebreide digitale projectie over Bhutan, democra tische koninkrijk in de Himalaya waar het boeddhisme levensstijl is. Eugènie Herlaar (oud NOS- nieuwslezeres) vertelt over haar reizen en brengt dit niet zo bekende land wat 'dichterbij'. Entree 7,50. Cursus voor mensen die meer ontspannen, vrijer en zelfbewuster voor groepen willen leren spreken. In een prettige sfeer wordt er onder leiding van neerlandica Els Vegter geoefend, met veel praktische tips en opbouwende feedback. De cur sus bestaat uit acht lessen op dins dagavond van 19.30 tot 21.30 uur, de eerste les op 19 november. De kosten bedragen 140,- exclusief materiaal 6,-. Ingaande 2 november elke zater dag om 10.30 uur een wandeling met fysiotherapeute Laura Ratté en onderweg wat oefeningen. Heerlijk een uurtje wandelen en tegelijk sportief in beweging zijn in de prachtige omgeving van Heiloo. De kosten bedragen 40,- voor twee maanden; opgeven bij receptie Trefpunt. De blaadjes vallen weer van de bomen, bij regenval kan de dak goot gaan overstromen. Reinigen van de dakgoot gebeurt tegen een kleine vergoeding als u lid bent van de Servieepas. Opgeven voor ser vicepas en dakgootreiniging vóór 1 december via tel. 072-5331297. Workshop op woensdag 30 okto ber van 10.00 tot 12.00 uur. Angela Besseling leert u verschillende manieren om uw sjaal te knopen. U krijgt ook een boekje met beschrij vingen en tips om zelf thuis mee verder te gaan. Sjaals maken kle dingstukken steeds weer andere. Deelname aan de workshop kost 18,50. Koop nu alvast cadeautjes voor sinterklaas en/of de kerst. Hobbyisten verkopen hun zelf gemaakte creaties op zaterdag 2 november van 10.00 tot 14.00 uur in het Trefpunt. Ook zal er hobbyma teriaal worden verkocht. Voor het publiek is de entree gratis. Leuke workshop op zondag 27 oktober van 13.30 tot 16.00 uur in het Trefpunt onder leiding van Wendy Boereboom. U leert hoe u de taart in lagen snijdt, vult, strak bekleedt met marsepein en deco reert. Aan het einde van de work shop neemt u de Halloween taart mee naar huis. De kosten bedragen 36,-. Vrijdag 15 november kunt u weer gezamenlijk eten in het Trefpunt. Het 3-gangen diner bestaat uit pasta salade, couscous met kruidige kip in saus, chocoladetaartje en koffie/ thee. De kosten bedragen 14,-. Graag van te voren opgeven. Dinsdagmorgen 29 oktober om 10.00 uur wordt in het Trefpunt de Leen-PC gedemonstreerd. Deze computer is speciaal gemaakt voor ouderen en mensen die moeite heb ben met een standaard computer. De computer wordt inclusief inter net aansluiting bij de deelnemer thuis geplaatst. Daarna begeleiding van een ervaren vrijwilliger. Na vier maanden moet de deelnemer kie zen: stoppen of de Leen-PC kopen. Geef u telefonisch op bij de recep tie in het Trefpunt voor de demon stratie op 29 oktober. Onze luxe touringcar vertrekt zondag 10 november om 12.45 uur naar het hoge noorden. In Hippolytushoef gaan we een High Tea (vroeger thé complet genoemd) gebruiken in buffetvorm. Om 18.00 uur zijn we weer terug in Heiloo. De prijs is 32,50. Liefhebbers van Bingo verza melen eenmaal per maand op zon dagmiddag in het Trefpunt. De eerstvolgende bingomiddag is op 27 oktober van 14.00 tot 16.00 uur. Prijs 3,- per bordje.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 9