contact HEILOO 13 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo GEMEENTE Raad en (raads)commissies Bouwen en wonen Openingstijden Bezwaar maken Evenementen Mededelingen Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 13 NOVEMBER 2013 Vergaderingen raadscommissies De raadscommissievergaderingen beginnen om 20.00 uur in de raadzaal (of B en W kamer) van het gemeente huis en zijn openbaar. Inspreekrecht Tijdens een commissievergadering kunt u inspreken over onderwerpen die op de agenda staan of over onderwer pen die u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. Agendapunten Naast de vaste punten staat op de agenda: Maatschappelijke Zaken maandag 18 november - Vaststellen zienswijze regionale samenwerking sociale diensten - Verzelfstandiging sportcentrum Het Vennewater - Begroting WNK bedrijven 2014 - Vaststellen afstemmingsverordening Wwb, loaw, loaz 2013 Heiloo - Decentralisatie jeugdzorg: Regionaal Transitie Arrangement Maatschappelijke Zaken maandag 25 november - Aanpak drie decentralisaties Bestuurlijke Zaken dinsdag 19 november - OZB tarieven 2014 en legesverorde- ning 2014 - Tweede financiële rapportage 2013 GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur en vaststellen van de begrotingswij zigingen 2013 - Wijziging Gemeenschappelijke Regeling Veiligheidsregio NHN - Bespreeknotitie handreiking geheim houding Openbare Ruimte woensdag 20 november - Geluidswal A9 ter hoogte van Plan Oost - Welstandscriteria Nieuw Varne - Regionale Uitvoeringsdienst NHN ontwerp oprichtingsbegroting 2013 en ontwerpbegroting 2014 - Nota grondbeleid - Verkeersremmende maatregelen rapport De Dors, Ringweg, Ewisweg - Bespreeknotitie structuurvisie Openbare Ruimte dinsdag 26 november - Presentatie en bespreking De Adviescommissie Wonen is een vrijwilligersorganisatie die kritisch oor deelt en adviseert over plannen voor woningen en de woonomgeving. Al 45 jaar is de commissie een onafhankelijk adviesorgaan voor de gemeente Heiloo. De commissie adviseert opdrachtgevers van woningbouw- of wijkplannen, zowel voor de gemeente als ook woningcor poraties en projectontwikkelaars. De adviezen gaan over bruikbaarheid, toegankelijkheid, veiligheid, duurzaam heid, onderhoudsvriendelijkheid en levensloopgeschiktheid van woningen. Hierdoor wordt een bijdrage geleverd aan het optimaliseren van de woonkwa liteit voor (toekomstige) bewoners van Heiloo en omliggende gemeentes. Wij zoeken kritische woonconsu menten (m/v) Hoe bevalt uw woning eigenlijk? Zou u het allemaal net iets anders gedaan hebben, als u de architect was geweest? Dan is de Adviescommissie Wonen net iets voor u. Meer informatie Meer informatie kunt u vinden op de website van de gemeente www.heiloo.nl/bestuur-en-organisatie onder Adviescommissie wonen. Heeft u interesse in deze vacature? Stuurt u een e-mail met motivatie vóór 13 november naar onze secretaris mevrouw G. Gerritsen- Doorenspleet, woneninheiloo@gmail.com Uitwerkingsplannen 5 en 6 Zuiderloo - Bestemmingsreserve Fonds Sociale Woningbouw - Bespreeknotitie D66-GroenLinks over verkeersituatie Stationsgebied Auditcommissie donderdag 21 november - Afwijking op verordening artikel 213a collegeonderzoeken - Evaluatie opzet nieuwe begrotings behandeling Meer informatie of aanmelden inspreken Wilt u meer informatie of wilt u zich aanmelden om in te spreken, neemt u dan contact op met mevrouw D. van der Schuur, commissiegriffier, telefoonnummer 072 535 67 93 of e-mail griffie@heiloo.nl Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo maken op grond van artikel 139 Gemeentewet bekend dat op 29 oktober het Beveiligingsplan Suwinet-lnkijk is vastgesteld. Het beveiligingsplan treedt in werking met ingang van op 17 november 2013. Beveiligingsplan Suwinet-lnkijk Het Beveiligingsplan Suwinet-lnkijk is geactualiseerd. In het beveiligingsplan Suwinet-lnkijk geeft het college van burgemeester en wethouders invul ling aan het zorgvuldig gebruik van de computerapplicatie Suwinet-lnkijk. De klantmanagers van de gemeente gebruiken Suwinet bij de beoordeling van een aanvraag om bijstand. Het beveiligingsplan waarborgt het zorgvul dig gebruik van Suwinet-lnkijk. Ter inzage Het beveiligingsplan ligt vanaf van daag twaalf weken voor een ieder ter inzage in het informatiecentrum van de gemeente Heiloo.Daarnaast kunt u het beveiligingsplan raadplegen op website van de gemeente www.heiloo.nl Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw T. Groot van de afdeling wekzijn, telefoonnummer 072 536 66 96. Ontvangen aanvragen omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om een omgevingsvergunning zijn ontvangen. Cruijscamplaan 6, zaaknr. 13 10128 vergroten garage incl. dakopbouw ontvangen 7 november 2013 De Dresch 4, zaaknr. 13 10112 vergroten woning (uitbouw keuken) ontvangen 4 november 2013 Kennemerstraatweg 43, zaaknr. 13 10053 bouwen zwembad en oranjerieachtige ruimte voor auto's en opslag ontvangen 5 november 2013 Stationsweg 113, zaaknr. 13 09889 vergroten dakkapel op rechterzijdakvlak woning ontvangen 3 november 2013 Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Hiervoor betaalt u griffierecht. Verleende omgevingsvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende omgevingsvergunningen verleend. Hoogeweg 63, zaaknr. 13 07950 vergroten woning (dakopbouw) verzonden 7 november 2013 Heerenweg 17, zaaknr. 13 09379 aanleggen uitweg verzonden 5 november 2013 U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Opheffen gehandicaptenparkeer plaats Burgemeester en wethouders van Heiloo hebben besloten een gere serveerde gehandicapten nabij Ypesteinerlaan 74 op te heffen. Ter inzage Het besluit vanaf 14 november zes weken ter inzage bij de informatiebalie in het gemeentehuis. U kunt tegen het besluit bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst "Bezwaar maken". Evenementenvergunningen De burgemeester verleent onthef fing van het sluitingsuur aan Stichting Jeugd en Jongeren Heiloo in de nacht van zaterdag 30 november op zondag 1 december tot 3.00 uur voor de Locals Techno Danceparty in het Brunogebouw (verzending brief: 23 oktober 2013). Het college heeft kennis genomen van een incidentele festiviteit van Fletcher Hotel-Restaurant Heiloo voor een 80/90's feest op zaterdag 21 decem ber. Tevens is ontheffing verleend voor het sluitingsuur tot 3:00 uur (verzen ding brief: 6 november 2013). U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Adviescommissie Wonen zoekt Beveiligingsplan nieuwe leden Suwinet vastgesteld

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 13