Veel prijzen voor judoka's Dojo 't Loo op eigen toernooi MTB zege voor Vincent Beentjes Dubbelklapper voor Oppositie HSV versterkt eerste plaats in de vierde klasse Flip de Jong regionaal kampioen van Noord-Holland Gouden medaille voor Jasper in SkiTalent Cup SPORTNIEUWS UIT DE REGIO UITSLAGEN MOUNTAINBIKEN LIMMEN - Vincent Beentjes uit Castricum heeft donder dagavond een zwaarbevoch ten overwinning behaald in de serie wedstrijden om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbike cup in Limmen. Na al in vorige races iedere keer een goede uitslag gereden te heb ben, lukte het Vincent Beentjes andermaal een stempel te drukken op het verloop van de koers. Milosj van Renesse uit Alkmaar was het echter, die vanaf de start het ini tiatief nam en de grote groep van ruim twintig renners op een lint trok. De eerste drie ronden kwam Van Renesse zodoende als leider door, op korte afstand gevolgd door Vincent Beentjes, Egmonder Chris Kemp en Jan Koper uit Heemskerk. Laatst genoemde Koper moest na drie kwartier noodgedwongen door een verloren contactles de strijd opgeven, maar ook verlaten. In de vierde ronde zag Vincent Beentjes kans Milosj van Renesse te verras sen en een gaatje te slaan. Het ver schil van een kleine 100 meter tus sen Beentjes en Van Renesse leek ieder moment overbrugt te kunnen gaan worden door de verbeten Van Renesse. Door deze voortdurende dreiging moest Beentjes steeds op zijn hoede blijven en tot het uiter ste gaan. Door een klein foutje van Beentjes zou Van Renesse onmid dellijk in zijn nek zitten. Gelukkig bleven beide renners op de fiets waardoor Van Renesse moest toe zien hoe Beentjes met beide armen in de lucht als eerste over de streep ging. De altijd goed presterende Egmonder Chris Kemp had weer iets te veel van zichzelf gevraagd en moest daardoor de derde plek op het podium afstaan aan de gedreven Heemskerker Dimitri de Roeck, die van achteruit het startveld als de weerlicht zich naar voren wist te werken. Uitslag: 1. Vincent Beentjes Castricum 2. Milosj van Renesse Alkmaar 3. Dimitri de Roeck Heemskerk 4. Chris Kemp Egmond aan de Hoef 5. Frank van der Stelt Zaandam 6. Iwan Knoeff Koog aan de Zaan 7. Henk Verdonk Egmond aan de Hoef 8. Henk Louwe Alkmaar 9. Dirk Dekker Egmond aan Zee 10. Wilfred de Ruijter Heerhugowaard 11. Maurice Kauffman Heemskerk 12. Maikel Koster Limmen 13. Kees Pronk Limmen 14. Gijs Koot Limmen 15. Arjan Penneka mp Mozambique 16. Guido Holla Koog aan de Zaan 17. Klaas Schenk Castricum 18. Henk Jan Verdonk Egmond aan de Hoef. HEILOO - Tijdens de SkiTalent Cup in Snowplanet te Spaarnwoude is de 8-jarige Jasper Oudshoorn uit Heiloo zater dag op de eerste plaats geëindigd. De wedstrijd bestond uit twee slalomafdalingen waarbij de deelnemers over een afstand van 200 meter een zo snel mogelijke tijd moesten neerzetten. Jasper kwam uit in de leeftijdcategorie 7-9 jaar en nam met een snelle eindtijd van 14 seconden een ruime voorsprong. Ruim vijf uur skitraining per week in de echte sneeuw bij Snowplanet en op de indoor rolband bij Skicentrum Heemskerk resulteerde in een welverdiende gouden medaille. Aangeleverde foto 13 NOVEMBER 2013 Judo HEILOO - Op zondag 10 novem ber werd alweer de tien de editie gehouden van het Ontwikkelingstoernooi bij Dojo 't Loo. Op dit toernooi kun nen beginnende judoka's met een witte of gele band kennis maken met judo als wedstrijd sport. In de afgelopen jaren heeft het toernooi een goede naam opge bouwd in de regio. Er waren dan ook maar liefst 250 jonge judoka's in de leeftijd van 4 tot en met 11 jaar van 26 judoclubs uit heel Noord Holland op af gekomen. Voor velen was dit de eerste keer dat zij mee deden aan een toernooi. Voor het oog van het flink toegestroomde publiek werden vele mooie punten gescoord. Maar liefst twintig van de dertig deelnemers Van Dojo 't Loo vielen in de prijzen. Een eerste prijs werd behaald door Jonne Coolegem, Job Kroon, Tygo de Jongh, Sam van Duuren, Benjamin Kuus en Yesper Brunekreek. Zilver was er Thijs Olyrhook, Sven Witjes, Daan Pepping, Elisa Visser en David Snelder. Verder behaalden Dries Bakkum, Milou Visser, Bjom Krom, Sam Limpens, Sija Coolegem, Stan de Laleijne, Si An Tan, Boet Mulder en Kjell Steging een knappe derde plaats. Voor de andere deelnemen de judoka's van Dojo 't Loo was er ondanks him prima inzet helaas geen prijs, maar werd er wel een goede ervaring opgedaan met het echte wedstrijdjudo. Een fotover slag is te zien op www.dojotloo.nl. Tycho de Jongh van Dojo 't Loo stelt zijn eerste prijs veilig met een fraaie score. Foto: Menno Lesterhuis Schaken HEILOO - Zowel het eerste als het tweede team van schaak vereniging Oppositie deden afgelopen week prima zaken in de externe competitie: beide teams wonnen hun tweede wed strijd en staan daardoor boven aan in hun klasse. Het eerste team nam het op tegen het vijfde team van het altijd lastige Puimerend. Na de eclatante 6-0 over winning in de eerste wedstrijd tegen Krommenie werd er natuurlijk wel iets veiwacht van dit team. De fans werden niet teleurgesteld: aan het eind van de avond stond er een 4-2 overwinning voor de Heiloose ploeg op het scorebord. Overwinningen waren er voor Albert Bouma, Kees Jongkind en Cor van Etten. Peter Folkertsma en Simon Smit deelden het pimt met him tegenstander. Alleen Fred Smith moest de eer aan zijn tegenstander laten. Het tweede team speelde afgelopen vrijdag een uit wedstrijd tegen het sterke Castricum 3, een tegenstander met bijna 100 ratingpimten meer dan de ploeg uit Heiloo. Notabene zonder twee vaste basisspelers wist Oppositie uiteinde lijk na een spannend gevecht beide pimten mee te nemen naar Heiloo: 3V2 - 21/2. Overwinningen waren er voor Frits vd Werff en Tjerk Voskuijl. André vd Ark, Piet Manni en Hany de Jager deelden de pimten met him tegenstander en Joop van Nes moest in zijn tegenstander zijn meerdere erkennen. In de onderlinge compe titie waren er zwaar bevochten remises tussen André vd Ark en Piet Manni, tussen Joop Kerst en Frits vd Werff en tussen Johan vd Wal en Paul Vonk. Joop van Nes boekte zijn derde overwinning op rij, nu op Heiman Maas. Uitslagen: Jonkheer - Rump 1-0, Voskuijl - Vd Blink 1-0, Sauer - Limmen remise, Booij - Mtihren 0-1 en De Jager - Huffnagel 1-0. Heilooer Bridge Club Donderdagavondcompetitie. Derde zit ting. A-lijn: 1. Taetske Haan - Irma van Loon 60 2. Margareth de Bruyckere - Ineke Mooij 56,25; 3. Tinie Schreiber - Anje v.d.Vlies 55,83. B-lijn: 1. Anne Haanstra - Hans Rutjes 60; 2/3. Atty en Aad Huijgen Marie Louise en Pieter van Wiechen 55. C-lijn: 1. Joke en Frans Soeters 62,50; 2. Corrie en Theo de la Porte 58,33; 3. Cocky en Jan Piet 54,17. Dinsdagavondcompetitie. Derde zitting. A-lijn: 1. Jan Huting- Ceesv.d.Steen 56,25; 2. Columbey Coebergh - Ger Kemmere 54,86; 3. Annie Warmenhoven - Gert Weel 54,17. B-lijn: 1. Anne en Marianne Brouwer 64,58; 2. To Ontrop - Ge Noordenbos 55,73; 3. Renny Kramer -Greetje Meuleman 53,65. Damesbridgeclub Sans Atout Uitslagen 6 november: A-lijn: 1. Kuijt- van Lochem 66,67; 2. Schaffer-mak 56,77, B-lijn: 1. Piet-Steur 58,33; 2. Pohleij-Witting 57,29. C-lijn: 1. Kromhout- Scholten 64,58; 2. Velu-Elte 57,81. VOETBAL HEILOO - Het duel tussen HSV en Purmerland begon slordig van beide kanten, maar al snel blijkt HSV de ploeg die het beste voetbalt. Purmerland kon alleen met fysiek geweld weer stand bieden. Alleen al in de eerste helft ver schenen Tom Hafkamp, Ruben Bugter en Rick Houtenbos allen voor de keeper van Purmerland, maar in alle gevallen won de kee per. Een goede voorzet van links door Tom Hafkamp wordt door Charel van Dooren net over gescho ten en ook een vrije trap van Steef Kaandotp na een overtreding op Jesper de Vre verdween over het doel. In de 40-ste minuut is het wel raak. Na een handsbal in het strapsehopgebied mag De Vre een penalty nemen en die wordt onbe rispelijk ingeschoten! 0-1. Vlak voor rust komt Bugter nog een keer goed door maar hij schiet hard voorlangs. Bij de start van de tweede helft wis selt trainer Edwin Veenstra Benno Kaandoip voor Dennis Houtenbos. HSV bleef zoeken naar de tweede treffer. Diverse mooie aanval len worden niet beloond. De Vre schiet over, Rick Houtenbos schiet op de paal en op een goede inzet van Bugter red weer de keeper. Bij de volgende aanval was het wel raak en scoort Tom Hafkamp 0-2. Purmerland weet één goede kans te creëren maar schiet op de paal. Het slotakkoord is voor HSV. Na weer een mooie aanval scoort Man of the Match Tom Hafkamp de 0-3. HSV blijft kansen creëren. Leyn Stokman en Daan Bakker komen de ploeg nog versterken voor William de Haan en Rick Houtenbos, maar de stand blijft 0-3.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 19