De Foresters verrast koploper JOS/Watergraafsmeer Meervogels speelt spannende pot tegen Hollandia-T Trias talenten Yannick en Vincent winnen Crosscompetie Dubbelslag voor schakers van SV Vredeburg SPORT 21 Flip de Jong regionaal kampioen Noord-Holland! Het topduel tussen Harold Ebels en Bob Stolp was spannend Duinlopers lopen Snertloop 2013 UITKIJKPOST 13 NOVEMBER 2013 HEILOO - Badmintonner Flip de Jong is zaterdag op het RJK Noord-Holland poulewinnaar onder 11 jaar geworden. Door deze overwinning plaatste hij zich rechtstreeks voor de finalepartij, die op zondag gespeeld werd. Na een hele spannende drieset ter kan Flip zich in zijn klasse Regionaal Jeugdkampioen Noord Holland 2013-2014 noemen. Aangeleverde foto ATLETIEK HEILOO - Zaterdag hield atle tiekvereniging Trias de eerste cros scompetitie voor twintig atletiek verenigingen uit Noord-Holland. Meer dan 600 deelnemers kwa men naar Heiloo om te crossen in t'Maalwater. Een geweldig parcours met alle omstandigheden die het crossen zo leuk maakt. Sleeheuvel, bos, en verschillende ondergronden en uit eindelijke de finish bij Trias. Trias behaalde veel succes. Vincent Hazeleger won met overmacht bij de A junioren en Yannick Ruiter deed dit bij de C junioren. Beide atleten trainen onder leiding van Peter Appelman en dit weipt duidelijk zijn vruchten af. Bij de junioren C domi neerde Trias. Na winnaar Yannick Ruiter werd Jurriaan Oudekerken tweede en Ruben Paree vierde. Job de Koning werd zesde en Michel van den Hoven werd als eerstejaars keurig zevende. Bij de Meisjes A liep Celine Ruiter sterk naar de tweede plaats. Bij de junioren D liep Martijn Bakker naar een vierde plaats. Bij de pupillen waren het de B pupillen die de categorie domineerde. Nika Kloosterman werd tweede, Laura Croux derde, Jara de Groot vierde en Iris Kramer zesde. Bij de mini pupillen was het tenslotte Jaskien van der Kolk die keurig naar een tweede plaats liep. Ook de andere bijna zestig Trias deelnemers maak ten de Trias trainers trots. HANDBAL AKERSLOOT - Op zondag 10 november speelde Meervogels dames 1 een spannende pot tegen Hollandia-T uit Tuitjenhoorn. De wedstrijd begon met een mooi doelpunt van het 'Meervogeltje van de Week' Suset. Vervolgens startte de spannende, soms wat slordige en gehaaste wedstrijd. Hollandia-T maakte gebruik van hun snelheid in de omschakeling van de verdediging naar de aan val. Zij zetten goed druk en speel den op die manier hun midden- opbouwster geregeld vrij. Vooral de goede druk vanuit de hoek en de passerend hoekspeelsters vorm den een gevaar voor de verdediging van Meervogels. Gelrrkkig voor de dames van Meervogels stond keepster Stephanie Egberts een rritstekende wedstrijd te keepen, waardoor Hollandia-T niet tot veel scoren kwam. Meervogels moest het ook heb ben van hrm snelheid in de omscha keling. Zij creëerden veel break-orrt sitrraties waamit gescoord werd door de snelle hoeken en stoor- speelsters. In de eerste helft liep Meervogels al vrij snel rrit in de stand, maar wisten de voorsprong niet riant rrit te borrwen. De tussen- stand was 13-9. Na de rust, waarin aangegeven werd dat vooral het 'eigen spel' gespeeld moest wor den en de hoeken van Hollandia-T geen bal mochten ontvangen, pro beerde Meervogels vooral verde digend de overhand te nemen. Dit bleek een moeilijke strijd, want Hollandia-T gaf niet zomaar op en bleef actief in hrm aanval. Pas in de laatst tien minrrten van de wedstrijd wist Meervogels een voorsprong te behorrden van een aantal prmten en rust in hrm aanvalsspel te vormen, waardoor zij de wedstrijd niet meer rrit handen gaven. Deze rommelige, doch spannende wedstrijd werd afgesloten in een overwinning van de dames rrit Akersloot. De eind stand was 23-20 in het voordeel van Meervogels. Het thuisduel van De Foresters werd een boeiend schouwspel. Foto: Wim van Gelder VOETBAL HEILOO - Het thuisduel van De Foresters tegen koploper JOS/Watergraafsmeer werd een boeiend schouwspel. In een waterig zonnetje werd afge trapt en JOS/W. trachtte met een door snel druk te zetten de achterhoede van De Foresters te verrassen, wat niet lukte. Hierna ontspon zich een wed- strijdbeeld met kansen over en weer. In de 36ste minuut werd door Bert Inecia één van de mooiste doel punten uit zijn carrière gescoord: een hoge bal wist hij op geniale wijze te controleren om hierna de keeper van JOS/W. kansloos te laten: 1-0. Na de rust een zelfde spelbeeld, waarbij JOS/W. veelal de lange bal hanteerde en De Foresters het in koite combinaties zocht. Een grote kans van de Amsterdammers werd verijdeld door doelman Tijs Laagland, die de goed ingeschoten bal op katachtige wijze over zijn doellat wist te tillen. Nadat Dennis Nanne de gele kaait had gezien en een ragfijne combina tie tussen Bert Inecia en Ted Amson eindigde in een schot dat maar net over vloog, werd de voorsprong van De Foresters uitgebreid. Een ach terhoedespeler van JOS/W. speelde verkeerd temg en Boyan Blanchard was er als de kippen bij om 2-0 aan te tekenen. Bert Inecia verliet daar na het veld voor Chris Poulino en Jermaine Rock kwam voor Boyan Blanchard. In de 86e minuut slaagde JOS/W. er in om via Alex de Bmijne de aansluitingstreffer te maken, maar de Egels pakten uiteinde lijk weer de punten. A.s. zondag wordt de uitwedstrijd tegen DEM in Beveiwijk gespeeld. Er wordt afge trapt om 14.00 uur. REGIO - Een half uur voor de start van de Duinlopers Snertloop ging de hagel nog horizontaal door de straat en vielen er dikke druppels regen. Desalniettemin verzamelden op zaterdagmid dag 9 november zo'n veertig deelnemers zich in het startvak bij 't Woud en luisterden zij naar de laatste tips van trainer Peter. Tijdens de Snertloop bleef het 'snertweer' gelukkig uit, totdat de laatste Duinloper gefinisht was. Na afloop was er voor iedereen een medaille én koek en zopie in de vorm van vers gemaakte erw tensoep en roggebrood met spek. Aangeleverde foto SCHAKEN LIMMEN - Voor de schakers van SV Vredeburg was er afgelopen week veel werk aan de winkel. Op het programma stonden bondswedstrijden voor het eer ste en het tweede zestal en de achtste ronde van de interne competitie. Op donderdag 7 november trad Vredeburg 1 aan voor het duel bij hekkensluiter Purmerend 6. Met 4,5-1,5 boekte Vredeburg een keu rig resultaat. Bert Hollander, Bob Stolp, Gertjan Hafkamp en invaller Hidde Ebels scoorden een vol punt. Ronald van der Storm behaalde een remise. Alleen invaller Dick Aafjes moest een nederlaag slikken. Een dag later ontving het tweede team van SV Vredeburg Krommenie 3. Met een fantastische score van 5,5- 0,5 werden de veelal jeugdige tegen standers opgerold. Dick Aafjes, Robert Termes, Sandra Hollander, Barry Blekemolen en Remi Aafjes wonnen hun partij. Hidde Ebels bemstte op het eerste bord in remi se tegen zijn sterke tegenstander. Op dezelfde avond speelden de ove rige Vredeburgers de achtste ronde van de interne competitie. Het topduel tussen koploper Harold Ebels en regerend kampioen Bob Stolp was eerder als spannend dan als goed te typeren. Na spelden- prikjes over en weer werd de con clusie getrokken dat er niet meer in zat dan remise. Jaap Limmen liet Bert Hollander ontsnappen met remise. Limmen durfde in een kansrijke stelling niet door te druk- ken met een koningsaanval en koos voor het veilige halve punt. De over winning van Marcel Wester op Jan Brantjes was fraai. Toen Wester met de zwarte dame binnenviel op g2 was de koning van Brantjes ten dode opgeschreven. Allard de Vries - die steeds sterker gaat spelen - riep nieuwkomer Adri Beentjes na paardwinst een halt toe. Paul de Ruijter wist in een onderhoudende partij Kees Aafjes aan de zegekar te binden. De broedertwist tussen Nico en Chiel Pepping werd gewonnen door Nico, die profiteerde van een ongelukkige torenzet van zijn jonge re broer. Komende vrijdag ontvangt Vredeburg 1 Bakkum 1 voor een bekerwedstrijd, terwijl Vredeburg 3 zijn competitiedebuut maakt. PLKITlflflR Laat 197

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 21