Word jij ook een Double Star? HSV gaat als koploper de winterstop in Oud en nieuw in traditioneel Kersttoernooi HZV het Vennewater Meidenvoetbal De Foresters volop in bloei Trias jeugd succesvol tijdens Tripple It indoor gala Opnieuw grote overwinning DCH SPORT 21 INGEZONDEN MEDEDELING UITSLAGEN Buitenfit in Heiloo UITKIJKPOST 18 DECEMBER 2013 HEILOO - Kun je goed gooien en vangen of wil je dat graag leren? Misschien is honk- en softballen dan wel wel iets voor jou! Je speelt de sport gezellig in teamverband maar je bent zelf als speler ook erg belang rijk. Honk- en softbal is leuk en gezellig maar ook stoer. Je leert slaan met een knuppel, sliden naar een honk en goed kijken naar de bal. Je moet je dus goed concentreren op het moment dat je aan slag staat of in het veld speelt. Daarnaast is het ook handig als je snel kimt rennen. Honk- en softbal is bovendien een tactisch spelletje. Dus je bent niet alleen lekker buiten aan het sporten maar ook nog eens je denkvermogen aan het trainen! Honk- en softbalvereniging Double Stare Heiloo viert dit jaar haar 25-jarig bestaan. En om dat te vieren wordt een jaar vol festiviteiten zaterdag 4 janu ari afgetrapt met een jeugdtoemooi voor beeballers en pupillen (meisjes/ jongens). Ben je tussen de 6 en 12 jaar dan is dit een mooi moment om vrij blijvend te komen kijken of deze sport misschien iets voor jou is! Je kimt meedoen aan een clinic waarin je wat basisregels leert en oefeningen doet. En daarna doe je mee aan een mini-toernooi. Deze hele dag wordt begeleid door spelers en speelstere van Heren en Dames 1 van Double Stare én je komt er heel veel leeftijdgenootjes tegen! Sportcentrum Het Vennewater, 12.30 uur. Aanmelden bij: tchonkbal@doublestare.nl of tel. 06-53135799. Kim je 4 januari niet maar wil je het toch graag komen proberen? Als mogelijk nieuw lid mag je drie keer gratis komen meetrainen als het seizoen in maart weer begint. De meiden A-junioren ontwikkelen zich uitstekend en presteren boven verwachting goed. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Op een klein, zwaar veld speelde HSV de laatste wedstrijd voor de winterstop tegen Kwadijk. Van meet af aan was HSV de bovenliggende par tij. Kwadijk probeerde tegengas te geven, maar kwam meestal niet verder dan de 16 meter lijn. Al in de zevende minuut kwam een mooie aanval over rechts bij Jesper de Vré, maar hij schoot via de lat over. De rood/gelen bleven aanvallen, waarbij in de 24ste en de 25ste minuut de bal net over het doel werd geschoten, waarbij het tweede schot via de vuist van de keeper tot corner werd verwerkt. William de Haan zette zich achter de bal en Biyan de Lange wist de bal in het net te deponeren, 0-1. De aan vallen bleven het doel van Kwadijk bestoken en in de 39ste minuut kon Jesper alleen op de keeper af gaan en scoren, 0-2. In de 61ste minuut kwam Yanniek Laan Ruben Bugter aflossen. Ondertussen moest Thomas handelend optreden en via een redding van zijn hand werd de rebound naast geschoten. Ook Mare Baars kwam in het veld. Hij verving Tom Hafkamp. In de 71ste minuut werd Riek Houtenbos op de rand van de 16 onderuit gehaald. Steef Kaandoip belastte zich met de vrije trap en schoot onberispelijk raak, 0-3. Ook Dennis Houtenbos kwam in de arena voor Wouter van de Klugt. Bij de volgende aanval stoomde Jesper met de bal op en scoorde met een afstandsschot de 0-4. In blessuretijd kon Kwadijk toch nog tegenscoren. Eindstand 1-4. VOETBAL HEILOO - Zondag heeft de jong ste lichting van het meisjes voetbal bij De Foresters een leuke sportieve oefenwedstrijd gespeeld tegen Egmondia. De meiden A-junioren ontwikke len zich uitstekend en presteerden de eerste seizoenshelft boven ver wachting goed. Een bijzondere pres tatie is dat het kampioenschap in de eerste klasse reeds is behaald! De MA1 speelde zondag een bekerwed strijd tegen het sterke DWOW. Het eerste kwartier was de wedstrijd ATLETIEK HEILOO - Zaterdag werd er in het sportpaleis Alkmaar de Triple It indoor gala gehouden. Een atletiek evenement waar meer dan 600 deelnemers uit het gehele land op af kwamen. Meer dan vijftig deelnemende jeugdleden van AV Trias deden het opvallend goed. De opvallendste kwamen van de zusjes Madderom. De jongste Madderom, Bente liep als eerste jaars A pupil het snelst op de 60 meter Haar tijd van 9.52 seconden was zelfs sneller dan alle jongens. Bij de Dl junioren was het zus Nienke die de zestig meter hor den (11.24) en de 60 meter sprint (9.08) met grote overmacht won. Jay Beelen won bij de JC1 eveneens de 60 meter horden, de talentvolle hordeloper versloeg in een spannen de fmale Jos Hoogerwerf een van de snelste lopers van Nederland. Op de zestig meter sprint werd Jay Keurig derde. Zoe de Jong won bij de MB de zestig meter (8.54) haar tijd was zelfs sneller dan de dames in evenwicht. Daarna volgde een voetbalshow om de vingers bij af te likken. Passie, combinatievoetbal, mooie individuele acties en schitte rende goals. De wedstrijd eindigde in een 6-2 overwinning en de MA1 bekeit dus verder. Daarna was de beurt aan de dames van Foresters VR1, die de strijd aangingen met Limrnen VR2 en met 3-1 wonnen. Een uiterst spoitief duel waarbij de dames met heel veel inzet en leuk combinatievoetbal voetbalden. Het hoogtepimt was een wonderschone goal van Lola, de winst was het ple zier en de teamprestatie. en de junioren A. Hierdoor liep ze de snelste tijd van de dag. Op de 1000 meter was het Maitijn Bakker die het podium mocht beklimmen de JD2 werd keurig tweede. Bij de pupillen B pakte Gijs Smolenaars een dubbelslag. De alleskunner won zowel zilver op de 1000 meter als op de meerkamp, vooral zijn 1.05 meter bij het hoogspringen was opvallend. Bij de meisjes pupillen B won Laura Croux zilver. Op de veeitig meter liep Laura razendsnel. Op de 1000 meter won Iris Kramer in dezelfde categorie keurig brons.Tenslotte was het pupil van de Maand Mike Wortel die op zijn favoriete 1000 meter naar een geweldige 3.34 seconden liep wat goed was voor een derde plaats. Raoul Tophoff werd in dezelfde race keurig vijfde. Volgend weekend komen onder Trias topper's Job Beintema en Dave Wesselink in actie tijdens het indoor gala van Phanos. Een andere Trias topper Lisanne de Witte stapt dan in het vliegtuig om drie weken hard te trainen in Lanzarote om de pimtje op de i te zetten voor het komende indoor seizoen. Bridge Club 't Oosthonk Woensdag n december: lijn Fam. Eeltink 65,00% 2. L. Santifort-L. Eveleens 63,75% 3- 6. Bes- H. Uijl 59,58% 4. Fam. Turk 54,17%. B. lijn 1. A. Bakker-T. Oostermeijer 62,50% 2. E. Motta-G. v. Lochem 60,42% 3. A. Dijkman-M. Orij 57,29% 4. B. Geerlings-B. Kos 53,65%. Heilooer Bridge Club Dinsdagavondcompetitie. A-lijn: 1. Coebergh - Kemmere 67,36; 2. Brokx- Hendrikse 56,94; 3. Klerk - Stark 51,39. B-lijn: 1. Greijer Graas 55,56; 2. Van Diest-de Dood 54,86; 3. Lodder - Schaaper 51,39. Donderdagavondcompetitie. A-lijn: 1. De Nijs-Sverre de Haan 63,54; 2. De Bruyckere - Huting 59,38; 3. J.Boukens - J.Neefjes 57,77. B-lijn: 1. Fam. Koot 62; 2. A.Boukens- R.Neefjes 56,58; 3. Fam. de la Porte 55,58. C-lijn: 1. Deitmers- Hutten 58,33; 2/6. Fam Ypma; Lampe - Muller; fam. Soeters; Van Diest-de Dood; Van der Noord - Rotteveel 50,69. Damclub Heiloo De Broeikas- DCH: 1. G. Oud- R. Bolonois 0-3/ 2. W.Broersen- S. Droog 1-1/ 3 GJ Zonneveld- A Valkering 0-3,4. L.Ridder- F.Schouten 3-0/ 5 M.Twaalfhoven - B v Leijden 0-3/6 M.Kerssens- Cv Lieshout 0-3/7. P v Diepen- G Jansen 0-3 8. J v.d Geest- A.Stegeman 1-1, totaal 5-17 Schaakvereniging Oppositie Uitslagen ronde 12.1. Kees Jongkind - Albert Bouma 0-1, 2 Fred Smith - Piet Manni 0,5-0,5, 3. Corvan Etten - Frits van der Werff 0,5-0,5,4. Joop Kerst - Johan van der Wal 0-1, 5. André van der Ark- Simon Smit 0-1, 6. Jan Jonkheer - Joop van Nes 1-0, 7. Gerard Rump - Herman Maas 0-1,8. Peter Folkertsma - Harry de Jager 0-1,9. Aart van den Brink - Richard Sauer 0-1,10. Indriaas Booij - Bastiaan van Dam 0-1,11. Luca Gandossi - Eric Huffnagel 1-0. Kids and Parents Bikeschool Uitslag: 1. Wim Mandemakers Heiloo 2. Milosj van Renesse Alkmaar 3. Vincent Beentjes Castricum 4. Arjan de Zeeuw Limrnen 5. Chris Kemp Egmond aan de Hoef 6. Frank van der Stelt 7. Henk Louwe Alkmaar 8. Dirk Dekker Egmond aan Zee 9. Maikel Koster Limrnen 10. Kees Pronk Limrnen 11. Guido Holla Koog aan de Zaan 12. Gijs Koot Limrnen. HEILOO - Appeltje Eitje is een programma dat bestaat uit gezon de initiatieven in Heiloo. Buitenfit is één van de Appeltje Eitje partners en verzorgt (fitness) trainingen in de buitenlucht. Om u kennis te laten maken met het wandelroutenetwerk in Heiloo, houdt Buitenfit drie Appeltje Eitje wandelingen: Zaterdag 4 januari, 09.30 uur, stait parkeerplaats Belieslaan/Stetlaan, afstand 4 kilometer. Zaterdag 1 februari, 09.30 uur, start parkeerplaats Maalwater/sleeheuvel, afstand 5,5 kilometer. Zaterdag 1 maart, 09.30 uur, start parkeerp laats Heilooër Zeeweg/indianendorp, afstand 8 kilometer. Deelname is gratis, en voor wie aan alle drie de wande lingen mee doet, ligt een kleine attentie klaar! Meer informatie en opgeven via www.buitenfit.com. De verdedigers geconcentreerd het spel volgen. Foto: Marian Ursem DAMMEN HEILOO - Damclub Heiloo speelde in de tweede ronde van de Kennemer damkring zijn uitwedstrijd tegen de Broeikas Akersloot. Na eerder al met grote cijfers damclub DOS St Pancras te hebben verslagen, werd er nu met 17-5 gewonnen. In eerste instantie zag het er niet zo uit. De beste speler van de Kennemer damkring, Rene Boulonois had het moeilijk tegen Gerard Oud. In het eindspel stond er een gelijkwaardige stand op het bord, maar een foutje van Gerard en door de ervaring van Rene, kon de partij winnend worden afgeslo ten. Op het derde bord kwam Andre Valkering in de openingsfase een schijf achter, maar wist toch na twee uur spelen alsnog de partij te winnen. In de laatste partij verspeel de Simon Droog, door concentratie verlies, na een drie uur durende partij, simpel de winst en moest met remise genoegen nemen. Voor de einduitslag maakte dit niet uit. De overwinning was toen al lang bin nen. ZAALVOETBAL HEILOO - Op Tweede Kerstdag zal traditiegetrouw het kersttoernooi van HZV het Vennewater worden gehouden. Acht teams (oud én nieuw) uit Heiloo en omgeving zullen vanaf 11.00 uur in sporthal het Vennewater strijden om de wisselbeker en de eerste prijs. De finale vindt plaats rond 16.30 uur. De opzet van de dag zal als vanouds zijn. Wel is er een aantal nieuwe deelnemende teams dit jaar. Praehtteam uit Egmond is sinds dit seizoen opgeheven. Een deel van het team is opgegaan in Bliksem5 uit Alkmaar en deze club was graag bereid om aan het toer nooi deel te nemen. Daarnaast is er een nieuw gouden team opgestaan: onder de naam Gouwe Ouwen zal een deel van de voormalige HZV- selectie mogelijk een nieuwe tra ditie gaan neerzetten. Gastheer HZV zal zelf met het huidige eerste (Topklasse) en tweede team aantre den, evenals White Stones (eerste divisie) uit Egmond. Omdat HSV dit jaar met één team meedoet ontstond er ruimte voor andere zaalvoetbalta lenten uit Heiloo (waarvan de mees ten bekende HSV-spelere zijn), die onder de naam Fc Crossmania een gooi naar de toernooiwinst zullen doen. PLEZIER AMBITIE! Trots! KWADIJK 800 STAALIXPRESS Kwadijk

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 21