Concert Unicom in Protestantse Kerk zaterdag 11 januari zondag 12 januari van 8.30 - 13.00 uur pr°vmcie Holland Zuid Bent u op zoek naar een gezellige sportschool I? met persoonlijke aandacht? Kom dan kijken op onze open dagen en profiteer van de gratis conditietest lichaamsmeting' Betaal geen inschrijfgeld tijdens de open dagen! 1 maand gratis trainen bij inschrijving in januari! Elke dag trainen vanaf 19,- per maand V°°r een bete Zonnebank Fitness Sauna UAi Lezing over de Lutine Programma Conquista A Kom langs en vraag vrijblijvend naar de mogelijkheden. JANUARI 2014 UITKIJKPOST EGMOND - Na de Titanic is de Lutine het beroemdste scheeps wrak ter wereld. Volgeladen met duizenden kilo's aan Britse goud staven en zilverstukken zonk het schip in 1799 tussen Vlieland en Terschelling, terwijl het onderweg was van Londen naar Hamburg. Alleen Egmondse duikers waren erg succesvol (zie ook Geestgronden april 1999 en december 2007). Ondanks de vele zoektochten ligt er nog steeds voor een vermogen aan goud en zilver op de bodem van de Noordzee. In september ver scheen het boek Lutine - de span nendste Nederlandse goudjacht ooit. Schrijver en journalist Martin Hendriksma dook in de geschiede nis en ontrafelde geheimen die tot nu toe onopgelost bleven. Op uitnodiging van Historisch Egmond en het Museum van Egmond komt Hendriksma op vrijdag 17 januari een lezing houden. De lezing zal muzikaal worden omlijst door het Egmondse shantykoor De Zaalnêelden en wordt gehouden in de grote zaal van de Prins Hendrik Stichting. Ook is er een verkoop kraam van Boekhandel Dekker Dekker. Aanvangstijd is 20.00 uur, maar vol vol. Gratis entree! LIMMEN - Op zondag 19 janu ari zal de Ierse Swingfolkband Unicorn een concert verzor gen in de Protestantse Kerk van Limmen. Dit concert wordt georganiseerd door Limmen Cultuur. Unicom is een bekende naam in de folkwereld. De groep behoort tot de top van wat Nederland aan semi professionele muziek te bie den heeft. De wortels van de musi ci uit Noord Holland liggen bij de Ierse en Schotse folk, maar op het veelzijdige repertoire staan ook bluegrass, zigeunermuziek, klezmer en Nederlands- en Engelstalige zee mansliedjes. Unicom maakt al meer dan zeventien jaar furore met aan stekelijke live optredens die stee vast uitlopen op een sfeervol feest je. Accordeonist Martien Tij burg en gitarist John Kuiper, vormen het kloppende hart van Unicom. Leadzangeres Jolanda Traarbach en de violiste Erna Sommer kleuren deze middag de Ierse en Schotse traditionals eigenwijs in, en stappen net zo makkelijk over op verwante genres als Bluegrass of Jiddische fiddlemuziek. Gezegend met mooie stemmen en muzikaal talent bren gen de Unicom bandleden de aanwezigen in Ierse sferen met verstilde Keltische ballads, levens lustige en vrolijke folksongs, reels en jigs... Unicom trad al eerder op in Limmen met groot succes. Aanvang concert: 15.00 uur, kerk open: 14.30 uur; entree: 10,-; Kaarten reserve ren: 072-5052235; limmencultuur® hotmail, com; www. limmencultuur. nl. Kaarten verkrijgbaar bij de kerk vanaf 14.30 uur. Op 19 januari verzorgt de Ierse Swingfolkband Unicorn een concert in Limmen. Aangeleverde foto LIMMEN - Break de week en kom gezellig binnen bij Club, voor een praatje of een spanend potje voetbal op een mega groot scherm. Woensdag 8 januari van 14.00 tot 17.00 uur. Vrijdagavond 10 januari van 19.00 tot 23.00 is er open inloop bij Club X-tra XL. Zaterdag 11 januari kun je van 10.30 tot 12.00 uur bij Kids iglo's maken. Suikerklontjes maken je thee lekker zoet, of zijn lekker om zo op te eten. Wist je datje er ook goed mee kan bouwen. Torens, kastelen of een coole iglo. Met wat suiker water zit het straks zo vast als een huis. Zaterdagavond 11 januari van 19.00 tot 21.00 uur is het Girls Night Out! Scmbgel en gezichts masker. Na alle drukke feest dagen kim jij vast wel wat ontspanning gebruiken. Dan zit je vanavond helemaal relaxed, eerst maken we een verfrissende scmbgel en daarna een ontspan nend gezichtsmasker. Kom even helemaal tot rust. Jongerencentrum Conquista bevindt zich op de Kerkweg 50 te Limmen, kijk voor meer informa tie op www.conquista.nl. BEKENDMAKING Publicatie van ontwerp Visie Ruimte en Mobiliteit, ontwerp Verordening Ruimte, ontwerp Programma Ruimte en ontwerp Programma Mobiliteit De Visie Ruimte en Mobiliteit, de Verordening Ruimte, het Programma Ruimte en het Programma Mobiliteit liggen in ontwerp ter inzage, van woensdag 8 januari 2014 tot en met dinsdag 18 februari 2014. Ook de PlanMER Visie Ruimte en Mobiliteit en de planMER windenergie Goeree Overflakkee liggen dan ter inzage. In deze periode kan iedereen met een zienswijze reageren op het door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland voorgestelde beleid. De Visie Ruimte en Mobiliteit, de Verordening Ruimte, het Programma Ruimte en het Programma Mobiliteit beschrijven het beleid, de regels en de wijze van uitvoering voor het ruimtelijk en mobiliteitsbeleid van de provincie Zuid-Holland. De documenten komen in de plaats van de provinciale structuurvisie, de verordening ruimte en het provinciaal verkeer- en vervoersplan. Waar kunt u de ontwerpen inzien? 1U kunt de ontwerpen van de visie, de verordening en de programma's en de digitaal inzoombare kaarten inzien via de website van Zuid-Holland www.zuid-holland.nlA/RM en de discussiesite https://structuurvisiezh.pleio.nl/. 2. Tijdens kantooruren liggen alle documenten ook ter inzage bij "Het Loket" in het Provinciehuis, Zuid-Hollandplein 1 in Den Haag. Inloopbijeenkomsten In de periode van terinzagelegging houdt de provincie Zuid-Holland drie inloopbijeenkomsten, in Delft, Dordrecht en Gouda. Geïnteresseerden kunnen daar antwoord krijgen op vragen over de ontwerpdocumenten van de Visie Ruimte en Mobiliteit. Voor meer informatie over de bijeenkomsten, kijk op www.zuid-holland.nl/VRM en https://structuurvisiezh.pleio.nl/. Hoe dient u een zienswijze in? Wij verzoeken u uw eventuele zienswijze op de ontwerpdocumenten van de Visie Ruimte en Mobiliteit en op de beide PlanMER-documenten per e-mail in te dienen, op het mailadres: visieopzuidholland@pzh.nl. Voor het indienen van uw zienswijze(n) hebben wij een digitaal formulier beschikbaar op de website van de provincie www.zuid-holland.nl/VRM U kunt uw zienswijze(n) eventueel ook per gewone post opsturen, naar: Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland t.a.v. mw. H. Maagdenberg afdeling Ruimte, Wonen en Bodem Postbus 90602 2509 LP Den Haag Tips voor zienswijze Maak uw zienswijze zo concreet mogelijk. Geef daarbij aan op welk onderdeel van de ontwerpstukken uw zienswijze betrekking heeft en wat uw motivering is. Vermeld bij uw zienswijze uw naam, e-mail en postadres. Wat gebeurt met uw zienswijze leder die een zienswijze heeft ingediend, krijgt na verwerking van de inbreng de Nota van Beantwoording, waarin alle zienswijzen zijn samengevat en voorzien van een reactie. De provincie publiceert de Nota van Beantwoording ook op de site. De zienswijzen kunnen leiden tot aanpassing van het ontwerp op onderdelen. Daarna zullen Provinciale Staten uiteindelijk de Visie Ruimte en Mobiliteit en de bijbehorende beleidsdocumenten vaststellen. Meer informatie Voor meer informatie of vragen kunt u terecht bij de afdeling Ruimte, Wonen en Bodem van de provincie Zuid-Holland, telefoon 070-4417269 en 070-4417647, of via e-mailadres visieopzuidholland@pzh.nl, of via de websites www.zuid-holland.nl/VRM en https://structuurvisiezh.pleio.nl/. open dagen HetZevenhuizen 48 1852 JC Heiloo 072 - 5330167 www.healthcentervennewater.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 16