Dorssports Open Dubbel Feestdagen Toernooi Spetterende januari actie bij TCH HSV hield nieuwjaarsreceptie in De Basis Bob Stolp wint eindelijk felbegeerde trofee Anke Blankers uit Heiloo verrast op De Deel Wijnkoperij bowlingtoemooi SPORT 19 INGEZONDEN MEDEDELING TCHU Kaandorp jeugddubbeltoernooi John en Daniel winnen koppeldarttoernooi UITKIJKPOST JANUARI 2014 HEILOO - De afgelopen twee weken vond de 28ste editie van het Dorssports Open Dubbel Feestdagen Toernooi plaats. Ruim 400 tennissers streden in de categorieën 3 tot en met 9 om de eerste plaats en befaamde ere titel 'Dors Champion 2013'. Nog nooit ontving de organisatie zoveel inschrij vingen als dit jaar. Door de overvolle schema's was zij dan ook genoodzaakt om de wedstrijden twee dagen eerder te laten beginnen dan oorspronkelijk de bedoeling was. Gelukkig is het dankzij de enorme behulpzaamheid van de deelnemers uiteindelijk gelukt om alle wedstrijden in te plannen. Met uit zondering van eerste kerstdag werd er elke dag van 's morgens vroeg tot 's avonds laat volop getennist op de groene kunstgravelbanen van Dorssports. Behalve op de banen was het ook altijd gezellig druk in de lounge, waar alle supportei's onder het genot van een hapje en drankje de spelers kwamen aanmoedigen. Traditiegetrouw vond op 28 december de grote feestavond plaats. De band "Different Cook" zorgde er ook dit jaar weer voor dat alle voetjes van de vloer kwamen, waarna DJ Bob Huisman het dak er nog eens af liet gaan. Team Dorssports dankt alle deelnemers voor him sportieve inzet en gezelligheid en wenst iedereen een gezond 2014! HEILOO - Aan het begin van 2014 verwelkomt Trainings Centrum Heiloo (TCH) nieuwe leden met een spetterende actie: indien men in januari lid wordt, betaalt men geen inschrijfgeld en ontvangt men als extra nog eens 10 korting op de betaling van de eerste abonnementsperiode. Door de keuze van deze periode bepaalt men zelf de hoogte van de korting! Tevens kimnen bestaande en nieuwe leden een maand trainen gratis willen, door TCH te 'liken' op Facebook. Naast het Fitness, Krachtsport en Cardiofitness aanbod heeft TCH diverse afwisselende groepslessen waaronder Spinning® (een uitdagende indoor fietstraining op maat), Zumba, Bodyworkout, Aerobics, BodyPower (een compacte en veelzijdige fitnesstraining waarbij alle spier groepen aan bod komen), Pilates, Circuitraining, Power Yoga en Fit55+ (een conditietraining speciaal voor 55+'ers).Op vrijdagavond kan men sinds kort bij TCH het weekeind extra sportief beginnen met achtereenvolgens een Spinning®, Body Power en een Pilates groepsles. Speciaal voor jongeren wordt Jeugdfitness en Fit4Teens (een aantrekkelijke combinatie van groeps lessen en fitness) aangeboden. Hert volgen van een groepsproefles en de fitnessintake zijn gratis, mits men hiervoor van te voren een afspraak maakt. Op www.trainingscentmmheiloo.nl kan men informatie vinden over Fitness, Cardiofitness, Krachtsport (ook ter ondersteuning van andere sporten) en het mime aanbod aan groepslessen. Hier vindt men ook meer informatie over de tarieven en voorwaarden van TCH en de januariactie. Inschrijving is mogelijk via de vernieuwde website. Natuurlijk kan men hiervoor ook langs komen bij TCH aan de Zevenhuizerlaan 116. HEILOO - Maandag 23 december werd bij TC Heiloo United weer het jaarlijkse TCHU Kaandorp dubbeltoernooi voor de jeugd gehouden in sporthal de Dors. Het was een gezellige drukte en er werden leuke tenniswedstrijden gespeeld. Voor de kijkers en spelers waren er overheerlijke oliebollen aanwezig. Voor alle winnaars was er een zakje oliebollen om thuis nog even te kun nen nagenieten van de gezellige dag. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 21 december kwamen 46 dartliefhebbers naar het Oosthonk om het koppeltoer- nooi te gooien. Verdeeld over zes poultjes traden de 23 kop pels in het strijdperk en hoewel het gespreksonderwerp de PDC wereldkampioenschappen was werd er ook nog scheip gegooid. Na de shifting bleven de 16 sterk ste koppels over en mochten de overige zeven koppels om de troostprijzen verder met elkaar in de slag. Daar werden Danny en Ben uiteindelijk de besten voor Jan-Willem en Menno. Bij de win ners kwamen John Tromp met zijn maatje Daniel in de finale uit tegen Jeroen Kleverlaan en Menno Huiberts. De 5-0 einduitslag was terecht want het Egmondse kop pel liep de hele wedstrijd achter de goed scorende John en Daniel aan. Derde werden Jeff de Ruiter en Paul en Cliff Hoogerwerf pakte met Hans Meine de vierde plek. Maximale score van 180 werd zeven keer genoteerd en de hoog ste finish kwam met 146 op naam van Aijolt Ekkes. VOETBAL HEILOO - Zondag was het gezel lig druk op het HSV-sportpark. Onder een lekker zonnetje wer den vanaf 13.00 uur wedstrijdjes van tien minuten gespeeld door teams die ontstonden door een mix van alle senioren, inclusief de selectie en de dames. De wedstrijden werden gespeeld op halve veldjes. Dit alles was prima georganiseerd door Fred Benner, secretaris van HSV. Daarna werd door teams, samengesteld uit oud eerste elftal spelers, een wedstrijd gespeeld om de Piet Bakker bokaal, ter herinnering aan de oud doelman van HSV die ruim twee maanden geleden is overleden. Onder grote belangstelling van onder andere het gezin van Piet en vele familieleden wisten de 'witten' te winnen. Hierna begon de receptie in het clubge bouw waar veel HSV-leden, suppor tei's en vrienden aanwezig waren. Ook de burgemeester en zijn vrouw en een delegatie van buurclub De Foresters waren onder de gasten. De nieuwe voorzitter, Wim Leering, keek terug op een bewogen voetbal seizoen, waarin voor het eeste net geen promotie was weggelegd. Dat moet dan dit seizoen maar gebeu ren! Wim maakte ook melding van het feit dat de huidige trainers van de selektie, Edwin Veenstra voor het zevende seizoen en Ron Petiet voor het tweede seizoen hadden bij getekend. Een groot applaus volgde. Daarna werd de mededeling gedaan dat HSV op 5 april een HSVeiling organiseert waarvoor reeds kaarten gekocht kimnen worden die recht geven op een diner. Kijk voor meer informatie op de HSV-site. BOWLEN HEILOO - Voor de 22ste keer op rij werd er ook dit jaar weer, door de leden van Bowlingvereniging Heiloo, gestreden om de door De Deel beschikbaar gestelde kerst surprises. In de week voor kerstmis waren de resultaten uit de voorronden beslissend voor de 32 hoogst gee- indigden. Deze finalisten speelden op deze finaleavond, donderdag 19 december, voor de prijzen en de titel. Bij de Dames in de B klasse werd de winnares van verleden jaar Gabrielle Pelusi uit Oudesluis, met twee pins velschil, verwezen naar de tweede plaats door de als eerste eindigende Anke Blankers uit Heiloo. Derde werd Thea van Eek uit Alkmaar. Achteraf bleek, dat Anke met een totaal score van 1365 inclusief hep de hoogst score had geplaatst van alle deelnemende dames (dus ook van de hoger geklasseerde Dames van de A klasse), waarmee zij als Kerstkampioene tevens de Svissel- troffee van de Deel' één jaar mee naar huis mocht nemen. Patricia Groot uit Schagen wist zich, komen de als vierde uit de voorronde, met drie mooie finalegames 199,202 en 189 scratch, te plaatsen als eerste in haar klasse A. Zij wees hiermee haar directe concurrentie Corrie Keiler uit Limrnen en haar aan staande schoonmoeder Iris Buis uit Egmond aan Zee naar een tweede en derde plaats op het erepodium. De B klasse bij de Heren bleef span nend tot de laatste gooi. Daar kwam John Eskes uit Heiloo slechts één pin te kort. Hij moest genoegen nemen met een tweede plaats na Richard Blokker uit Heemskerk. De Alkmaarder Luke Put pakte hier de derde plek. De hoogste klasse A bij de Heren is er een van topper's, die ook zonder meeberekening van een bonus ruimschoots boven de ande re uit kwamen. Marco Lammere uit Westzaan werd hier eerste en Keretkampioen en houder van de wisseltroffee. Zijn zes games (zon der bijtelling van bonus) waren 203, 227 en 288 in de voorronde, gevolgd door 247, 199 en 244 in de finale. Peter Haak uit Heiloo kwam slechts 11 pins tekort en plaatste zich als tweede. De derde plaats was voor Martin Snelting uit De Rijp. Kijk voor foto's en uitslagen www. bowlingverenigingheiloo.nl. Paul Boerlage van De Deel feliciteert de kerstkampioenen: Anke Blankers en Marco Lammers. Aangeleverde foto SCHAKEN HEILOO - Bij schaakvereniging Vredeburg wordt na afloop van de competitieronden vaak nog tot laat op de avond 'gevlug gerd'. Daardoor zijn veel spe lers bedreven geraakt in het snelschaak en is de jaarlijkse strijd om het kampioenschap snelschaken altijd spannend. Op vrijdag 3 januari vond het jaar lijkse toernooi om de snelschaakti- tel van SV Vredeburg plaats. De bij behorende trofee is zeer felbegeerd. En er zijn bij SV Vredeburg zeker zeven of acht spelers die de snel- schaaktitel kimnen winnen, als het een beetje meezit. Bij het snelscha ken hebben spelers niet meer dan precies vijf minuten bedenktijd per persoon voordat de vlag valt. Dit leidt meestal tot wild-west-taferelen op het schaakbord en bijna iedereen heeft wel een paitij dat hij onder de druk van de klok een blunder begaat. Snel analyseren en snel han delen zijn van belang. Dit jaar was het toernooi wederom spannend en hectisch, behalve in het geval van Bob Stolp. Stolp is, na de verhuizing van Koen Kramer, al enkele jaren de sterkste speler van de vereniging - hij is ook de regerend clubkam pioen in de lange partij - maar ver overde tot nog toe merkwaardiger wijs nog nooit de snelschaaktitel. Deze keer echter was Stolp onge naakbaar en scoorde over negen ronden negen pimten. Hij acteerde iedere partij zeer koel en creëerde een riante voorsprong op achter volgers Beit Hollander - vorig jaar nog de snelschaakkampioen - en Niels Hageman. Op de vierde plaats eindigde Jos Admiraal, vlak voor oud-snelschaakkampioenen Harold Ebels en Ed Stolp. De top tien werd gecompleteerd door Hidde Ebels, drievoudig ex-winnaar Robin Rommel, Remi Aafjes en Sandra Hollander. SV Vredeburg kijkt terug op een geslaagde schaakavond, die een terechte snelschaakkampioen opleverde. Komende vrijdag wordt de interne competitie vervolgd met de veertiende ronde. Bob Stolp won eindelijk de bokaal. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 19