Ladies Night Foresters: 'Girlpower' Boardingtoemooi Foresters F1 wint Old Alkmaar boardingtoemooi White Stones na vijfjaar weer winnaar Kersttoernooi HZV het Vennewater Succesvol oliebollentoemooi voor W Limmen Afzwemmen Zwembad Loos SPORT 21 Zvv d' Enterij kampioen UITKIJKPOST JANUARI 2014 VOETBAL HEILOO - Op zaterdag 4 januari ging het zevende Old Alkmaar Boardingtoemooi weer van start voor de F1 poule. Foresters F1 had een vliegende start, achtereen volgens werd er van ADO'20 Fl, Limmen F1 en Zeevogels Fl gewonnen dit bete kende dat Foresters overtuigend groepswinnaar werd met negen punten en met een indrukwekkend doelsaldo van 25 voor en maar een tegen. In de kruisfinale wachtte een oude bekende Uitgeest Fl, in de competitie had Foresters al twee keer van ze gewonnen maar in de zaal weetje het maar nooit. Maar na twaalf minuten bleek dat Foresters ook Uitgeest niet had onderschat. Met maar liefst 6-1 werd er gewon nen. In de fmale stond ook een oude bekende, maar zeker een geduchte tegenstander, Castrieum Fl. Met een spetterende lichtshow waar bij de namen van de spelers van de fmale werden omgeroepen, trad Foresters gespannen het veld weer op. Uiteindelijk ging Foresters met de cup met de grote oren naar huis door met 4-2 van Castrieum te win nen. Onder luid applaus tijdens de eren ronde werd Foresters gehul digd. Ook de voetbal quiz werd uiteindelijk glansrijk gewonnen door de Foresters. Waarbij Mark de Groot en Brent Dijkhuis in de fma le vele goede antwoorden gaven. Daarnaast leverde Foresters ook nog eens de speler van het toernooi: Mateja Ristic. VOETBAL HEILOO - Op 4 januari heeft bij De Foresters alweer de eerste voetbalactiviteit op het gebied van meidenvoetbal plaatsge vonden. Ieder jaar wordt in de eigen sporthal voor jong en oud een boar dingtoemooi gehouden. Zaterdag was het de beurt aan de meiden. Terwijl in de kantine een gezel lige Nieuwjaarsreceptie gaande was, speelden in de sporthal zes meidenteams in totaal twintig wed strijden. De deelneemsters waren H.S.V. MAI, Meervogels'31 MB1 (twee teams), De Foresters MAI (twee teams) en De Foresters VR1. Boardingvoetbal maakt altijd iets extra's los. Doordat de bal voortdu- rend in het spel blijft, ligt het tempo ongelooflijk hoog. Het enige korte mstmoment is bij een treffer. Echter vanaf de keepster wordt het spel direct weer hervat. Een prachtig schorrwspel voor zowel speelsters als toeschorrwers. Meervogels'31 liet zien zeer bedreven te zijn in het spelletje met een combinatie van goed voetbal en (fysieke) inzet. Ook de meiden van HSV lieten goede combinaties, mooie goals en veel passie zien. Het 'sterkste' team van de Meervogels'31 kroonde zich tot winnaar van het toernooi door op doelsaldo de twee teams van Foresters MAI voor te blijven. Zo is het weer een sportief en speeta- crrlair toernooi geworden waar het spelplezier volop aanwezig was! Het 'sterkste' team van de Meervogels'31 kroonde zich tot win naar van het toernooi. HEILOO - De Cl van zaalvoetbalvereniging de Enterij uit Limmen is vorige week ongeslagen kampioen geworden in de eerste klas se. Voor de jongens is dit het eerste jaar dat zij meedoen aan een zaalvoetbalcompetitie! (vlnr): Wester Knijpers, Jos Hollenberg, Cody Kerssens, Max Adrichem, Job Min, Joeri Admiraal, Dirk Hollenberg en Jaap Menick. Aangeleverde foto VOETBAL LIMMEN - Ook dit jaar heeft de evenementencommissie van de W Limmen weer het jaarlijkse Oliebollentoemooi gehouden. Vrijdag 27 december kwamen de D- en E-pupillen in actie, zater dag 28 december de Mini's en de C-junioren en op zondag de 29ste de F-jes en in de middag -last but not least- de meisjes. Er werden wed strijden van 15 minuten gespeeld en de heren van de EVC hebben heel wat uren zitten passen en rekenen om alle speelschema's in elkaar te zetten. Gelukkig kan de WLimmen bij elk evenement weer rekenen op de hulp van geweldige vrijwillligers (vaders, moeders, broertjes, opa's). Zonder hen zijn dit sooit leuke toer nooien niet mogelijk. Alle F-spelers in afwachting van de prijsuitreiking. Foto: Peter I ZAALVOETBAL HEILOO - Na vijf jaar is het White Stones gelukt om het traditionele Kersttoernooi van HZV-het Vennewater te winnen. Na een onverwacht verloren eerste wedstrijd tegen Gouwe Ouwen (de vrijwel complete HZV-selectie van vorig jaar) werd door twee keer winst daarna de halve finale toch bereikt. Die halve fmale werd gewonnen van het huidige eerste van HZV het Vennewater. Gouwe Ouwen wis ten de fmale te bereiken door in de halve fmale Bliksem5 te verslaan. Deze vereniging - dit jaar gefriseerd met Praehtteam - was als nieuw komer op het toernooi een plezie rige plaatsvervanger voor datzelfde Praehtteam. In de fmale wisten de Gouwe Ouwen, onder coaching van Niels Kraakman, de eerdere stunt niet te herhalen. Het werd een 4-2 overwinning voor de Eredivisionist uit Egrnond, waaruit dit jaar ook de speler van het toernooi (Jeffrey Kleybroek) werd verkozen. Speler van het toernooi Jeffrey Kleybroek (met nummer 7 op de rug), in duel met Steven Kaandorp, die vorig jaar met die eer ging strijken). Aangeleverde foto Onder luid applaus tijdens de eren ronde werd Foresters gehul digd na het winnen van de cup met de grote oren. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 21 decem ber werd er voor de laatste keer in 2013 afgezwommen voor de diploma's A, B en C. Na het gekleed zwemmen werd er dap per door het gat gezwommen en aansluitend lieten de leerlingen mooie sterke zwemslagen zien. Iedereen mocht daarom het verdiende diploma in ontvangst nemen. De geslaagden zijn: Diploma A: Sara Alonso Bayón, Ilse Barendsma, Femke Beentjes, Femke Daniels, Merel de Groot, Sarah de Groot, Sajeda Habibzai, Manuel van der Horst, Tygo Huls, Hamki Inoue, Abdellah Kalid Hussein, Bobbie Kaper, Koos Kapteijn, Doris Klaase, Jasmijn Koppes, Job Kroon, Ruben Lahat, Thomas Le Belle, Floortje Leek, Jasper Madderom, Yakuub Mohamed, Amber More, Nansalmaa Ngawanisang, Pim Nieuwmeijer, Daan Schouten, Sten Ullere en Kelly Zhou. Diploma B: Alex Augustijn, Filou de Baar, Finn de Baar, Teun Berghuis, Jikke Boot, Kiki Castrieum, Syb Dekker, Maggy- May Gozeling, Linde Kaan, Milan Koot, Stan de Laleijne, Tijs Leguijt, Rosalinde Leijdekker, Isabella Levering, Sarah Ligthart, Ryan Lotze, Lennard Maselee, Joep Nijbaeker, Anne Sophie Salgado da Matta, Max Westerwal, Eva van Wielink, Berber Wijnia, Sander Woip en Miek van Zijl. Diploma C: Dominique Grum, Jelle Venema en Vin Zwart. ZAAM

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 21