Boys zone bij Conquista Limmen Ludiek maakt Marilyn Monroe in kurk Muziek en keezen in Akersloot Marilyn Monroe tot leven gebracht in kurken Wethouder Mosk plaatst boom Barksdale Jazzmoment bij de Jazz Session Afgestudeerd Avondspeurtocht Egmond aan den Hoef LIMMEN - Break de week en kom gezellig binnen voor een praatje of een spannend potje voetbal op een mega groot scherm, bij Club op woensdag 15 januari van 14.00 tot 17.00 uur. Vrijdagavond 17 januari van 19.00 tot 23.00 uur is er open inloop bij Club X-tra XL. Zaterdagochtend 18 januari van 10.30 tot 12.00 uur is er Kids en maken ze een gelukshoef- ijzer. Zaterdagmiddag 18 januari van 13.00 tot 15.30 uur is de Boys zone met vogelhuisje timmeren. Help de vogeltjes de winter door en hang een huisje op in de tuin, waar ze lekker kunnen smullen. Je kimt een van de drie modellen kiezen en dan zagen en timmeren maar, je wordt nog handig bij Conquista. Zaterdagavond 18 januari van 19.00 tot 21.00 uur is er filmavond. Vind jij het ook zo leuk om naar de bios te gaan? En dan tijdens de film lekker in een bak popcorn of chips graaien? Een film kijken met een groep is natuurlijk veel leuker dan in je uppie. Dan zit je deze avond goed bij Conquista, veel goedkoper en dichterbij! Jongerencentrum Conquista bevindt zich op de Kerkweg 50 te Limmen, www.conquista.nl. AKERSLOOT - Dit weekend is er weer volop gezelligheid in café De Vriensdchap. Op zaterdag 18 januari treden Willem Schoone en Henk Hanraads samen op. Deze twee rasmuzikan ten speelden in 1970 al samen in de Bergense band 'Tortilla' en maakten toen de LP 'Little Heroes' met de broertjes den Tex. In 1977 voegde Willem zich bij Shoreline, waar we ons allemaal de Akerloter Kermissen en het legendarische afscheidsfeest in 1991 van de, inmiddels overle den drummer Jits Bijpost, nog goed kimnen herinneren. Inmiddels zijn beide muzikanten nog steeds actief op topniveau en gaan ze 18 januari weer even laten zien, dat live muziek nog steeds de kracht heeft om even lekker, alle dagelijkse beslommerin gen te doen vergeten. Wees op tijd, want vol is vol. Aanvang 21.30 uur. Zondag 19 januari is het derde keeztoernooi van dit seizoen in café de Vriendschap, aanvang 13.00 uur. Na het grote succes van vorig sei zoen was iedereen razend enthousi ast en de keez middagen waren alle maal heel succesvol en gezellig. De winnaars van dit toernooi mogen kiezen uit leuke. Het inschrijven kan via keezbord.nl of 's middags aan de zaal. Het inschrijfgeld is 5,- inclusief koffie en lekkere bor relhapjes. De overige data zijn 16 februari, 23 maart en 13 april. De Vriendschap vindt u aan de Kerklaan 18 in Akersloot, tel. 0251-312866. AKERSLOOT - Wethouder Mosk plantte vanmiddag een Japanse notenboom aan de Rembrandtsingel in Akersloot. Daarmee rondde hy de opknapbeurt van deze groenplek af. De gemeente heeft in samenspraak met omwonenden een nieuw ontwerp gemaakt voor deze plek. De opknapbeurt was nodig omdat de plek was verwilderd en er regelmatig grond en tuinafval werd gedumpt. De gemeente heeft bomen die in slechte conditie waren gekapt en resten beplanting verwijderd. Daarvoor in de plaats kwamen nieuwe bomen en struiken. Op de foto: de heer Aart van de Pol van kwekerij De Limieten (link), wethouder Fred Mosk en een heel jonge belangstellende uit de buurt. Aangeleverde foto LIMMEN - Op zondag 19 januari is het weer feest in de Vredeburg met Barksdale Jazz Moment. Ze spelen muziek van alle groten van weleer, zoals Charlie Parker, Miles Davis, Dizzie Gillespie, Clifford Brown en vele anderen uit die tijd. Op zondag 19 januari begint de club om 16.00 uur met een jamsession van een uur, waarna Barksdale Jazz Moment haar gastoptreden begint. De toe gang is vrij, maar u kunt de Jazz Session Club steimen door lid te worden voor 7,- per persoon voor het gehele jaar. LIMMEN - Oud-plaatsgenoot Mike Krom is afgestudeerd aan de Technische Universiteit te Eindhoven voor Bio Medische Technologie. Mike is oud-leerling van de Pax Christisehool te Limmen. EGMOND - Op vrijdagavond 24 januari houdt een werkgroep van Jeugdbelangen Egmond aan den Hoef een avondspeurtocht voor de basisschoolkinderen van groep 5 tot en met 8. De kinde ren kimnen zich aanmelden in groepen van circa 5 a 8 personen met minimaal één volwassen begeleider. De kosten zijn 2,50 per deelnemer. Aanmelden tot 17 januari kan via, tel. 06-47544263 (na 17.00 uur) of e-mail: vossenjacht2014@gmail.com. LIMMEN - Niemand minder dan Marilyn Monroe zal tot leven worden gebracht in kurken. Marilyn moet zaterdag 1 maart schitteren in de altijd gezel lige carnavalsoptocht van De Uylenspieghels. Limmen Ludiek heeft inmiddels met drie velschillende kurkkun- stenaars - uit London, Tirana en Chicago - goed contact en zij heb ben Limmen Ludiek van zeer nut tige tips voorzien. Marilyn Monroe gaat ruim twee keer zo groot worden ten opzichte van Nelson Mandela en er gaat ook een geheel nieuwe techniek uitgetest worden. Vrijdagavond 17 januari zal er weer een kurkensorteersessie zijn in de inmiddels omgedoopte 'Kurkenhof op de Jan Valkeringlaan. Deze sor- teersessies zijn altijd erg gezellig maar ook broodnodig. „Want alle duizenden kurken - de teller staat nu op 330.000) uitsorteren op kleur is nu onze grootste zorg en uitda ging" zegt voorzitter Kees de Jong. „We hebben echt heel veel hulp nodig het komende jaar voor dit uitsorteren. Wij hopen dat we heel veel vrijwilligers mogen begroeten in de Kurkenhof het komende jaar. Andere gaan we nog in problemen komen vrees ik", zegt de Jong. Iedereen is welkom om Limmen Ludiek te komen helpen aankomen de vrijdag vanaf 19.00 uur. Voor een natje en een droogje en een muziek je wordt gezorgd. En hou ook zeker de faeebookpagina van Limmen Ludiek in de gaten wat betreft de laatste nieuwtjes en toekomstige sorteereessies in 2014. Vrijdag worden er kurken gesorteerd vor Limmen Ludiek. Onder andere voor het maken van een Marilyn Monroe. Aangeleverde foto THIJÏSE ^COLLEGE SVOK

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 11