^,|Al a Hi HZV haalt verdiend punt weg uit Vianen mrnmmSU»»;»»»...»,,,.».»? J Spetterende seizoensopening voor DVW I IP.'gja§>l Denise Admiraal Oranje Terriër 100% score voor Groefsema |j' *1^V~ilF:L Mooi resultaat voor i|:llll81sll!?lllipiil!sslS|S Iff nHI! 2{^( De Foresters onderuit tegen AFC '34 22 JANUARI 2014 ^JJ(fl\, mM 4k J -v^m -sss Nick Kramer, als 'vliegende keeper' bereidt de gelijkmaker voor. Foto: Wout de Jager ZAALVOETBAL HEILOO - HZV trof eerder dit jaar Kawin en had toen het geluk aan haar zijde. Een kleine winst werd geboekt, waarop de tegenstander riep: 'Wacht maar tot in januari in Vianen dan zal jullie het lachen wel vergaan.' Nog gemotiveerder dan al het geval was werd de reis per spe lersbus met de vaste chauffeur Ted ingezet om er al snel achter te komen dat de desbetreffende (sport)-hal iets weg had van ver vlogen DDR tijden. Kortom: een prima ambiance voor een pittige pot zaalvoetbal! Voordat de eer ste zweetdruppels zich voordeden stond het al 1-0, via een razend snel uitgevoerde counter; het han delsmerk van de tegenstander. Het duurde even totdat Simon Duindam de eerste goed uitgespeelde kans kreeg, maar helaas net naast de goal mikte. Na al een schot gelost te hebben besloot Mitchel Zwait om wederom eens lekker ouderwets de bal op de pantoffel te nemen, en in de koite hoek was het direct raak: 1-1. Coach Vincent Klamer spoorde zijn manschappen opnieuw aan en dit resulteerde in de 1-2 door een mooie combinatie met als afmaker Nick Kramer. Het spreekwoorde- HOCKEY HEILOO - Denise Admiraal, prominent speelster van dames 1 van De Terriërs, is door bondscoach Marieke Dijkstra geselecteerd in het Nederlands zaalhockeyteam. Zij maakte samen met tweeling zus Daphne, aanvoerster van De Terriërs, al deel uit van de voorlo pige selectie. Maar nu gaat 'Den' dus (helaas zonder 'Dafdie een van de laatste twee afvallers was) van 24-26 januari in Praag de Nederlandse driekleur verdedigen in de strijd om het Europees kampioenschap. Een geweldige opsteker, niet alleen voor haarzelf, maar ook voor De Terriërs, dat tevens hun 'grote roerganger' Jisse Waasdorp als assistent-coach naar Praag ziet afreizen. Zaterdag streden De Terriërs in de lijke lachen als de boer met kiespijn werd zichtbaar bij de vrienden van Kawin, die een tempo hoger gingen te spelen en binnen een mum van tijd de gelijkmaker produceerden. Echter was het opnieuw Nick die de bal in het net deed ploffen 2-3. Om vervolgens direct de 3-3 voorbij te zien vliegen. Het tempo lag moordend hoog en men was blij met het mstsignaal van de prima fhritende scheids. Direct na de thee scoorde Kawin, wederom na een aantal geslepen counters, tweemaal. De stand was plotseling 5-3, hierop besloot coach Vincent Klamer tot rigou- rerrze maatregelen. Keeper Indy werd vervangen en veldspeler Nick Kramer werd tot vliegende keep gebombardeerd. Het alom aanwe zige fanatieke meeschreerrwende thrrisprrbliek rook zijn kansen, maar de man meer sitrratie werd slim en gedrrldig rritgespeeld waarbij (kee per Nick) en Rrrben Brrgter uitein- delijk de eindstand bepaalden op 5-5. Het gevoel van vlees noch vis overheerste na afloop, maar er win nen niet veel ploegen rrit bij Kawin. Drrs zal het team deze positieve flow meenemen naar de eerstvol gende thrriswedstrijd van vrijdag 31 janrrari om 20.55 uur in sporthal het Vennewater. hoofdklasse A tegen Schaerweijde (7-3 winst) en koploper SCHC (4-2 winst!). Liefst tien van de elf Terriërs doelprmten werden gescoord door onze international Denise. Hierdoor staan de dames nu op de tweede plaats achter SCHC, met twee punten voorsprong op nummer drie HDM, waardoor zij een serieuze kans maken op een plek in de play-offs om de lands titel. De laatste ronde in poule A wordt op 1 februari gespeeld in de Sporthallen Zuid in Amsterdam. De Terriërs ontmoeten dan de dames van Amsterdam en Rotterdam; van beide ploegen werd eerder gewon nen. De veldcompetitie start voor De Terriërs weer op 23 februari met de inhaalwedstrijd tegen Were Di in Tilburg. De zondag daarna wacht de uitwedstrijd tegen (nu nog) lijstaan voerder Push in Breda. ZEEVISSEN HEILOO - De zeevisafdeling van De Vroegte Wint is het nieuwe jaar letterlijk en figuurlijk spetterend van start gegaan. Met een goede opkomst van 21 vissers werden de strekdammen van Petten bezocht. Na de loting zochten de vissers de hun toebedeelde dammen op. Al heel snel kwamen de eerste visjes naar boven, zij het wel spaarzaam. Na de eerste twee uur waren er hier en daar vissers met vijf a zes stuks. Dat het venijn in de staart zat bleek wel uit het feit dat het leeuwendeel van de vangst genoteerd kon wor den in de laatste twee uur. In totaal liefst 291 vissen werden er op de kant gesleept. Schar en meun vorm den de hoofdmoot van dit dagmenu, terwijl er ook nog bot, wijting, gul en puitaal de wal opkwamen. Dat dit seizoen geen uitgemaakte zaak wordt bleek na het wegen. Liefst vier vissers wisten de kampioen van 2013, Gerrit Ijnsen achter zich te houden. Winnaar van deze sei zoensstart was Paul Steenhoek. Paul wist liefst dertig vissen te ver leiden tot een aanbeet, op gepaste afstand gevolgd door de rest van de top 5 die net de twintig stuksgrens passeerden. De eerste vijf van deze wedstrijd: 1. Paul Steenhoek 6520 punten, 2. Mark Tervoort 5140, 3. Emiel Wijckelsma 4880, 4. Ruud Nanne 4560 en op nummer 5 de te kloppen kampioen van 2013 Gerrit Ijnsen met 4360 punten. Een eer volle vermelding was er weggelegd voor Ramon Klaver, elf jaar pas. Hij wist opa Harry, vader Roland en ome Arjen Duinmayer ruim te ver slaan! HEILOO - Het was niet best wat de Egels lieten zien in de eerste wedstrijd van de tweede com petitiehelft. Van het vertrouwde koite positiespel bleef ditmaal weinig over en bijna niemand van de spelers haalde zijn eigen gebruikelijke niveau. Na een rom melig begin was het de AFC '34 spits Meijland die de Alkmaarders halverwege de 1ste helft ver diend op 0-1 bracht. Het vrijwel enige wapenfeit van De Forester's bestond uit een effectvol schot op de lat door Jesper Hut. Na de thee kreeg Dennis Nanne al gauw de gele kaart te zien, waarna AFC '34 middels de ingevallen Oudejans de 0-2 liet aantekenen. Chris Poulino kwam hierna in het veld voor Simon Duindam. De mooiste goal van de middag werd in de 61ste minuut, alweer door AFC '34 gescoord, via een vlot lopende aanval: 0-3. Tim van Gelder werd nog gewisseld voor Verdi Sambo en Nick Kramer voor Joey Breed, maar ondanks meerdere kansen voor AFC '34 bleef het 0-3. Volgende week speelt De Forester's in IJnuriden tegen Stormvogels. Op 2 febmari is de volgende thrriswedstrijd. Op die dag krijgen de Egels FC Uitgeest op bezoek. De Foresters 2 deed goede zaken: na een 0-2 achterstand werd De Kennemers alsnog verslagen: 3-2 De volgende wedstrijd wordt gestreden op de Zrridpier van IJnuriden op 15 febmari. Wilt rr dit een keer meemaken, schroom dan JUDO HEILOO - Afgelopen zon dag hebben de judoka's van Judoclub Groefsema hun visite kaartje afgegeven. Op het jaarlijkse Witte Banden Toernooi in Prrrmerend deden in totaal zeven jrrdoka's van Groefsema mee, en allemaal wisten zij op het podirrm te eindigen. Roos Graafland wist op de hoogste trede niet om rr op te geven via zeevis- sen@devroegtewint.nl. Verder vindt rr veel informatie en foto's op de site van de vroegte wint. te eindigen, zij wist maar liefst vier wedstrijden winnend af te slrriten. Ook Jasper' Madderom was goed op dreef. Hij scoorde drie keer een Ippon (Japans voor vol punt) binnen tien seconden. Hij kreeg rriteindelijk een zilveren medaille omgehangen. Zilver' was er ook voor Joep van Schagen, Bram van der Meijden en Rrrben Stap. Rrrben Lahat en Tije Stoop werden knap derde. Voor alle foto's kijk opjrrdoclrrbgroefsema.nl. Op het jaarlijkse Witte Banden Toernooi in Purmerend deden judoka's (vlnr:) Ruben Lahat, Jasper Madderom en Joep van Schagen van Judoclub Groefsema goede zaken. Aangeleverde foto Winnaar van deze seizoensstart was Paul Steenhoek. Paul wist liefst dertig vissen te verleiden tot een aanbeet. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 19