Veel prijzen voor judoka's Dojo 't Loo HSV deelt koppositie na gelijkspel Steeds minder schakers zonder nederlaag bij Oppositie Traditionele winst voor Wim Mandemakers Bronzen plak voor Jill Leyen SPORT NOG 13 DAGEN 21 Grote nederlaag voor damclub Heiloo Maak kennis met wedstrijdbridge frW v-y;V De Uitkijkpost gaat verhuizen! Vennewater J3 en J4 poulewinnaar in regiocompetitie UITKIJKPOST 22 JANUARI 2014 Dennis Houtenbos kopt de 1 - 0 in de touwen. Foto: Marian Ursem VOETBAL HEILOO - De tweede helft van de competitie is voor HSV begonnen met een gelijkspel uit tegen Beemster: 1-1. De wed strijd in Heiloo eindigde des tijds in een 0-3 nederlaag. Er ontspon zich op het Beemster kunstgras een stevige, Engels aan doende partij voetbal. Men vocht voor elke meter en voor elke bal en dat maakte het voor het publiek een aantrekkelijke wedstrijd. De eerste kans kwam voort uit een vrije trap net buiten de 16 meter, waar Steef Kaandorp zich achter plaatste. De goedgenomen trap werd ternau wernood gered door de B. keeper; hij verwerkte de bal tot corner. Deze corner, in de achtste minuut genomen door Leyn Stokman, werd hard door Dennis Houtenbos inge kopt, 0-1. HSV bleef in die periode de bovenliggende partij, waarbij een goede combinatie in de 21ste minuut met een prima schot door Ruben Bugter werd afgesloten. Helaas ging de bal net over. Hierna kwam Beemster sterk terug, wat resulteerde in een drietal corners, echter zonder resultaat. Een vrije trap van HSV werd wederom tot comer verwerkt. In de veertigste minuut kwam de toch wel verdien de gelijkmaker, ook uit een comer: 1 - 1. De tweede helft was heel spannend omdat beide partijen voor de winst speelden. Rick Houtenbos was nog het dichtst bij de winnende goal, maar de keeper kwam in twee instanties als overwinnaar uit de bus. Zondag komt Alemaria Vietrix op bezoek in Heiloo. Zij verloren hun eerste wedstrijd na de winter stop met 0-3 van Flamingo's. HSV JUDO HEILOO - Met elf beginnen de judoka's gingen coaches Kars Zoon en Tom Diels naar Purmerend om op het witte ban- dentoernooi voor de podium plekken te vechten. Voor Tygo de Jongh was dit zijn eerste judotoernooi. Na twee winst partijen en twee verliespartijen res teerde het brons. Sija Coolegem, die dit jaar nog ongeslagen is, won vandaag eerst twee wedstrijden met een heupworp en houdgreep. Na nog twee gewonnen wedstrijden met een beenwoip werd ze kampi oen. Thijs Olyrhoek was de jongste judoka van de dag, maar maakte de mooiste sehouderworp van de dag. Met vier winstpartijen werd hij ook eerste. Sam Limpens en Bjom Krom zaten bij elkaar in de poule en HEILOO - In de vierde ronde van de Kennemerdamkring stond de uitwedstrijd tegen SNA 4 uit Heerhugowaard op het pro gramma. SNA had net als zijn tegenstander de vorige drie wed strijden gewonnen. De dammers uit Heiloo waren verzwakt door de afwezigheid van sterspeler Rene Boulonois, maar de eerste overwinning was al snel binnen. Piet Heijne toverde een zoge naamde lokzet op het bord; zijn tegenstander W. Oirdhiris dacht voordeel te behalen, maar kwam van een koirde kermis thiris. Een vijfklapper volgde en zijn tegen stander gaf direct op. Hierna was het echter kommer en kwel voor DCH. Alle partijen gingen verlo ren. Alleen Andre Valkering wist met een schitterend eindspel de tweede overwinning naar zich toe te trekken. De iritslag kwam dirs op 15-6. moesten gelijk tegen elkaar. Bjom won net aan. Hierna verloor Bjom, maar herpakte zich en won knap twee wedstrijden. Uiteindelijk werd Bjom kampioen en veroverde Sam een fraaie tweede plaats, 's Middags moest Tom Groen hard aan de slag. Hij won knap zijn eerste wedstrijd maar moest daarna zijn meerdere erkennen in de volgende twee tegen standers. Hij kon iriteindelijk wel brons ophalen. Sven Witjes en Sam van Dimren wonnen al him partijen met een heirpworp gevolgd met een hoird- greep en werden beide overtirigend kampioen. Kjell Stegink kwam samen met zijn vriend Yesper Bnmekreef. Kjell won zijn eerste partij met hard knokken en ver loor helaas zijn tweede en derde partij terwijl hij wel voor stond. Uiteindelijk werd hij derde. Ook Yesper won zijn eerste partij. Hij verloor zijn tweede wedstrijd na een klein foirtje, maar herpakte zich en won de derde. Yesper werd zo tweede. Als laatste was David Snelder aan de beirrt. Hij won overtirigend met een heupworp, won daarna met een houdgreep en won zijn derde en vier de partij met een heupworp gevolgd door een houdgreep en werd knap eerste. Van de elf judoka's waren er zes kampioenen; twee zilver en driemaal brons. De coaches konden terugkijken op een mooie dag. HEILOO - Alle wedstrijden ongeslagen en met nog maar een wed strijd te gaan, weten de badmintonteams Vennewater J3 en J4 nü al dat zij, elk in hun eigen klasse tot 15 jaar, poulewinnaar zijn in de regiocompetitie Noord-Holland. Op de foto: Trainer Rinse Donsu, Lisanne Groenenberg, Maaike Leek, Barbara van Noord, Flip de Jong en Wouter van Delden. Foto: Coos Keijser SCHAKEN HEILOO - Het aantal spelers dat dit seizoen nog geen enke le partij verloor bij Oppositie wordt met de week kleiner. Frits van de Werff won knap van Piet Manni, waardoor deze laat ste van het lijstje van ongeslagen spelers geschrapt is. Van der Werff staat nu heel knap op plaats twee en is zelf nog wel ongeslagen, even als Johan van de Wal trouwens die van Kees Jongkind won. Dat alles weerhield Albert Bouma er niet van zijn eigen ongeschonden status te handhaven. Hij won van Paul Vonk die hem in het verleden al enkele malen de voet had dwars gezet. Simon Smit wist na een zeer opwin dende partij te winnen van Cor van Etten. Simon steeg daarmee naar de vierde plek op de ranglijst. Harry de Jager schuift door een overwinning MOUNTAINBIKEN LIMMEN - Wim Mandemakers uit Heiloo heeft andermaal de ditmaal tiende rit in de reeks van 15 op het mountainbikeparcours aan de Pagenlaan in Limmen, op zijn naam geschreven. Net zoals het oude jaar eindigde heeft ook 2014 tot nog toe geen halt toegeroepen aan de zegereeks van veelvraat Wim Mandemakers. op Tjerk Voskuil door naar plaats 16. Bij deze partij moet worden aangetekend dat Tjerk aan het eind van de partij werd overvallen door het vallen van de vlag. Hem was ontgaan dat hij al met z'n extra tijd bezig was. Op de klok was dat ook niet te zien. Luea Gandossi is door omstandigheden nog maar vier keer op de clubavond aanwezig geweest, maar heeft wel alle keren zijn partij en gewonnen. 'Vier uit vier' heet dat. Herman Limmen was, na een moei zame start van het seizoen, nu voor de tweede achtereenvolgende maal succesvol: Eric Huffhagel maakte een kleine fout en moest een tiental zetten later zijn koning omleggen. Vlak voor het weekend zijn vijf leden van Oppositie begonnen met hun deelname aan de tienkamp in het mooiste en grootste schaakeve nement ter wereld: Eric Huffhagel, Kees Jongkind, Jan Jonkheer, Joop van Nes en Cor van Etten. Wederom stond er geen maat op de Heilooër. Alleen de eerste passage liet Henk Louwe uit Alkmaar zich als leider zien. Vervolgens kon het overige veld geen druk uitoefenen op Mandemakers, nadat hij eenvou dig het initiatief van de wedstrijd van Louwe overnam. Het verdere verloop leverde dan ook geen ver rassingen op. De top drie zag er als volgt uit. 1. Wim Mandemekers Heiloo, 2. Henk Louwe Alkmaar, 3. Maurice Kauffman Heemkerk. TURNEN LIMMEN - Afgelopen weekend deed de turnselectie van sport vereniging TIOS uit Limmen mee met de tweede rayoncom petitiewedstrijd. Op zaterdag wist Jill Leyen een podiumplek te behalen door 14.30 punten te scoren op vloer. Ook op balk turnde zij zeer sta biel en behaalde 13.65 punten. Dit bracht haar op de bronzen positie en zij veroverde hiermee tevens een plek bij de regiofmale. Op zondag turnden de meisjes van de vierde divisie. Ook daar wisten een aantal meisjes zich te plaatsen voor de fmale. Dit waren Mila Dekker, Meike Groot, Bente Knijnenberg, Susanne de Jong, Lisa Hoeben en Nina Burgering. Meike raakte bij het intuinen op de vloer geblesseerd maar wist toch op wils kracht de wedstrijd uit te turnen. Mila turnde een hele fraaie vloeroe fening (14.20) en zette zichzelf hier mee op de achtste plaats. Susanne eindigde ook als achtste door een stabiele balkoefening en een goede overslag over de pegasus. Bente turnde op alle toestel len stabiel en eindigde als zesde in het klassement. Voor Nina was het de eerste wedstrijd dit seizoen en zij zette een prima resultaat neer door als zevende bij de senioren te eindigen. HEILOO - Bridgeclub Sans Atout stelt iedereen in de gelegenheid om tijdens een zeswekelijkse periode, kennis te maken met het clubbridge. U speelt in een aparte groep (lijn) met gelijkgestemden en er is begeleiding aanwezig om u daar waar nodig te helpen. Start op maandag 28 januari om 19.45 uur in de grote zaal van het Trefpunt. U kimt zich aanmelden bij Ton Mooij, tel. 072-5331672 of e-mailen naar tonmooij @concep ts.nl. Jill Leyen wint bronzen medaille Aangeleverde foto ADVERTENTIE Het kantoor is gesloten van woensdag 29 t/m vrijdag 31 januari Vanaf 3 februari staan wij weer tot uw beschikking op ons nieuwe adres in het Willibrordus Business Centrum Kennemerstraatweg 464, tel 072 5330175, Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 21