Prijswinnaar Fletcher Kerstwensboom bekend Werkneemster Kees Burger wint prijs Eindejaarsactie Een gepassioneerd reisagent in Heiloo Memories Songs met Hans Laduc en Diana Hof H E I L O O Zondagmiddag Café Communicatie op 1 lijn Andesgeheimen Geschiedenis van Amsterdam Opgeruimd wonen Eten in het Trefpunt Cursus Elektrische fiets Simultaan schaken tegen kampioene Yoga 50+ Hulp bij belastingaangifte Pilates UITKIJKPOST 22 JANUARI 2014 HEILOO - De prijs van de jaarlijks terugkerende Fletcher Kerstwensboomaetie is uitgereikt. De waardeeheque voor een vijfgangen verrassingsdiner voor twee personen is persoonlijk overhandigd aan de gelukkige winnaar de heer Endel uit Heiloo. Begin december is Fletcher Hotels van start gegaan met de tweede Kerstwensboom campagne. In deze maand hebben gasten en buurtbewoners van Fletcher Hotel-Restaurant Heiloo op een speciale kerstbal aangegeven wie volgens hen een vijfgangen verrassingsdiner verdient en waarom. Fletcher Hotels wilde met deze actie aandacht besteden aan mensen die het écht verdienen. HEILOO - Kees Burger overhandigt Nienke een Ipad Mini. Zij heeft deze gewonnen in verband met haar inspanningen tijdens de Eindejaarsactie van Winkelhof 't Loo. De Ipad Mini ging naar één van de medewerkers die op de meest enthousiaste wijze de eindejaarsactie aan de man wist te brengen. HEILOO - „Ik ben Pauline Dukker, eigenaresse van de allround reisorganisatie Vakantiecafé. Ben geboren en getogen in Heiloo en kom uit een ondernemersfamilie in hart en nieren." „Mijn zus is mede-eigenaar van Once Again en mijn moeder had de welbekende kledingzaak Boetiek Encore. Ik werk bijna dertig jaar als succesvol en gepassioneerd reisagent, waarvan tien jaar voor de OAD en de laatste veertien jaar voor mijzelf. Ik heb de persoonlijke benadering naar u als klant hoog in het vaandel staan. In de loop van de jaren heb ik een uitgebreide kennis over de meeste reisproduc- ten en vele wereldbestemmingen opgebouwd waardoor ik u goed en professioneel kan bijstaan de juiste vakantiekeuze te maken. Verder bied ik tijdens uw vakantie een 24-uurs hulplijn zodat u, in geval van hulp, er nooit alleen voor komt te staan. Ik kom graag op afspraak bij u thuis, als u dat wenst. Op maat gemaakte reizen en reizen naar Andalusië zijn twee van mijn speci aliteiten. Zo heb ik al veel mensen in Heiloo en omstreken aan een mooie vakantie geholpen. Vanaf deze week start ik een landelijke campagne, om men bewuster te maken wat de rol van een reisagent is in het organiseren van een vakantie. Als HEILOO- Hans Laduc geeft zaterdag 1 februari voor het achtste jaar op rij een concert in de Witte Kerk. Dit keer niet op het podium, maar midden tussen het publiek. Het thema van het concert is Memories Songs, waarbij dierbare herinneringen opgehaald worden. Persoonlijke herinneringen waarin u uzelf kimt herkennen. Het publiek staat tijdens dit concert dus letterlijk en figuurlijk dichterbij de muzikan ten. Zangeres Diana Hof is deze dag de speciale gast. Rond 2006 trad ze regelmatig op met Hans. Tijdens het concert spelen Hans en Diana songs van onder andere Eva Cassidy, Anouk en Ilse de Lange. Hans leerde in Nashville de kneepjes van het vak en heeft de afgelopen vijftig jaar een schat aan ervaring en gitaren ver zameld. Diana Hof zingt al jaren in een close harmony groep, is regel- u uw reis via een goede, professio nele reisagent laat boeken, worden bepaalde risico's goed afgedekt en op mijn website vindt u een over zicht met diverse voordelen. Ik ben verder voorzitter en oprichtster van de vereniging The Travel Stare Groep, waarbij dertig gespeciali seerde ondernemers in de reisbran che zijn aangesloten en waarmee ik nauw samenwerk. U kimt telefonisch of per e-mail contact met mij opnemen en ik help u graag verder!" Informatie: www. vakantiecafe.nl, tel. 020-3317460 of e-mail: info@vakantiecafe.nl. Pauline Dukker, geboren en getogen in Heiloo, helpt u aan een vakantie op maat vanuit haar Vakantiecafé. Aangeleverde foto matig in de studio te vinden en is lid van theatergroep Horizon, waar mee ze in oktober met de musical Tommy in Theater de Vest te zien zal zijn. Aanvang concert: 20.15 uur. Kaarten: 10 euro incusief glas glüh wein. Verkrijgbaar bij de Schrijverij of via laducgitaar@gmail.com. Hans en Diana treden samen op in de Witte Kerk. Aangeleverde foto STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Het zondagmiddagcafé in het Trefpunt is weer geopend op 26 januari van 13.30 tot 16.30 uur. Presentatie op zondag 26 janu ari om 14.00 uur van WEL-COM, 'de kimst van communicatie op 1 lijn'. Wat is de invloed van emoties en eerdere ervaringen op communica tie en relaties? Hoe kunnen we onze doelen tot tevredenheid bereiken? Kent u het machteloze gevoel iets te willen veranderen wat maar niet lukt? Sandra Bolten geeft u inzicht. De kosten bedragen 15,-. Audiovisuele presentatie op zondag 9 februari om 14.00 uur door Cisca en Evert Abspoel. De duizelingwekkende natuur van Chili en Bolivia laten een onuit wisbare indruk achter. Zo ook de Inca ruïnes, de bekende bolhoed en de aanstekelijke Andesmuziek. Entree 5,-. Velen vinden Amsterdam de mooiste stad van de wereld. In elk geval combineren wereldwijd niet veel steden zo mooi het heden met het verleden. Mokurn heeft de mondiale uitstraling van de Gouden Eeuw in veel opzichten weten te behouden. In de cursus onder lei ding van Otto van Os die begint op 4 februari krijgt u een totaal over zicht met vele details. Cursusprijs 40.- voor zeven lessen. Maak uw huis tot een plek waar het makkelijk zoeken is naar de benodigde spullen. Professional organizers Monique del Prado en Ineke van Steenoven helpen u bij het maken van keuzes en adviseren u met allerlei tips. In het Trefpunt op donderdag 6 februari om 19.30 uur; entree 7,50. Vrijdag 14 februari een driegan gendiner verzorgd door Nina en Floor. Tijdens het diner is er een gratis verloting. Aanvang 18.00 uur, entree 14,-. Veilig Verkeer Nederland, de fietsersbond en George Vlaar Tweewielere verzorgen op woens dag 5 februari van 14.00 tot 16.00 uur een korte cursus elektrische fiets. Aandacht wordt besteed aan verkeereles, nieuwe verkeersregels, uitleg en bediening van de elektri sche fiets. Welke soorten zijn er en hoe hard kan je ermee rijden. Entree 2,50, vooraf telefonisch aanmelden. Zondag 9 maart geeft onze plaatsgenote Timardi Verhoef een simultaanseance. Zij is Nederlands kampioen schaken bij de meisjes tot en met 16 jaar. Timardi daagt iedereen in Heiloo en omgeving uit om simultaan tegen haar te komen spelen, jong en ouder zijn van harte welkom. Aanvang 14.00 uur, entree 2,-. Gaarne even melden via tel. 072-5331297 dat u van plan bent te komen. Op de woensdag- en de vrijdag ochtend zijn enkele plaatsen vrijge komen bij de yoga voor 50- plussers. U kimt zich hiervoor direct opgeven bij mevrouw Vis, tel. 072-5336701. Voor het lidmaatschap Wonen Plus en informatie over de belas tinghulp belt u 072-5331297. Joseph Pilates ontwikkelde een methode van bewegen waardoor je een sterker en gezonder lichaam krijgt. Hierbij gaat het om beheer sing en coördinatie van het lichaam. Pilates wordt gegeven op de don derdagmiddag. Enkele nieuwe deel nemers kimnen worden geplaatst in de groep van 14.00 uur of de groep van 15.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 7