m m Heiloo contact HEILOO Nieuw beeldenboekje Heiloo GEMEENTE Openingstijden Verkiezingen gemeenteraad Bezwaar maken Burgerzaken Bouwen en wonen nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 22 JANUARI 2014 GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Hiervoor betaalt u griffierecht. Vaststellen kandidatenlijsten De voorzitter van het centraal stembu reau voor de op woensdag 19 maart te houden verkiezing van de leden van de raad van de gemeente maakt, ingevolge artikel I 4 van de Kieswet bekend, dat dit bureau op vrijdag 7 februari om 16.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis in een openbare zitting beslist over. - de geldigheid van de ingeleverde kandidatenlijsten; - het handhaven van de daarop voor komende kandidaten; - het handhaven van de daarboven geplaatste aanduiding van een poli tieke groepering - de nummering van de geldig ver klaarde lijsten en - de geldigheid van de lijstencombina- ties. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. Stam van de afdeling Publiekszaken, telefoon nummer 072 535 66 66. Stemmen bij volmacht De burgemeester van Heiloo maakt bekend dat stemmen bij volmacht is toegestaan bij de gemeenteraadsver kiezingen op woensdag 19 maart. Dat betekent dat u als kiezer uw stem door iemand anders kan laten uitbrengen. Een kiezer mag niet meer dan twee volmachten aannemen. Bovendien moet de volmachtstem tegelijk met de eigen stem worden uitgebracht. U kunt uw volmacht regelen door schrif telijk een machtiging aan te vragen of uw stempas over te dragen. In beide gevallen gelden bepaalde regels. Schriftelijke aanvraag U kunt tot 14 maart iemand machtigen door de volmacht schriftelijk aan te vragen. Degene die voor u stemt hoeft dan geen kopie legitimatiebewijs van u mee te nemen. - Bij afdeling Burgerzaken van de gemeente zijn formulieren verkrijg baar voor de verzoekschriften om bij volmacht te mogen stemmen. - Het verzoekschrift moet uiterlijk op vrijdag 14 maart door de kiezer worden ingediend bij de burgemees ter van de gemeente, waar hij/zij op maandag 3 februari als kiezer is gere gistreerd. - Degene die zich bereid heeft ver klaard als gemachtigde op te treden, moet op maandag 3 februari als kie zer in Heiloo zijn geregistreerd. - Bij inwilliging van het verzoek ontvangt de gemachtigde een vol- machtbewijs waarmee hij/zij uw stem uitbrengt. - Een volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of zelf aan de stemming deel te nemen. Overdracht van de stempas Als u uw stempas heeft ontvangen, dan kunt u tot en met de dag van de stemming iemand machtigen door samen de achterzijde van de stempas in te vullen. Degene die voor u stemt heeft een kopie van uw legitimatiebe wijs nodig. - De kiezer kan een andere kiezer die in dezelfde gemeente als kiezer is geregistreerd, machtigen om voor hem/haar te stemmen. - De kiezer tekent de achterzijde van de stempas en laat de kaart ook door de gemachtigde ondertekenen. - De kiezer draagt de, aldus in een volmachtbewijs omgezette, stempas aan de gemachtigde over. - Tevens moet de kiezer een kopie van een geldig identiteitsbewijs aan de gemachtigde meegeven. Dit kopie moet de gemachtigde aan de voorzitter van het stembureau laten zien. - Het overdragen, van de in volmacht- bewijs omgezette stempas, kan tot en met de dag van de stemming. - Een volmacht dat is verleend door overdracht van de stempas kan, tot het uitbrengen van een stem door de gemachtigde, door de volmachtgever worden ingetrokken. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Burgerzaken, telefoonnummer 072 535 66 66. Burgerlijke stand tot en met 17 januari Geboren Lorijn van der Wal d.v. H.J. van der Wal en M.C.M. Borst Steffen Nielen z.v. L.C.J.N. Nielen en D.M.J. van der Meer Huwelijksaangiften aangiften gere gistreerd partnerschap A.A.W.J. Quintarelli en M.J. Koning R.J. Hinken D.A. Stoop M.T. Smal en L.B. Dijkman R.P. Duijneveld en M.H. Nuryyeva Huwelijken geregistreerde partner schappen M.P. van Staalduinen en C.M. Knaap Overleden W.A. van Lienen P.C. Mooij E. Neuvel wv Neijens R.J. Sedney E.M. Langendijk wv van der Bellen M.E. van Wieringen W.L. Jellinghaus A.A. Schuurman wv Graas J.L. Baas Wijzigingen paspoort en identiteits kaart Vanaf 18 jaar 10 jaar geldig Vanaf maandag 10 maart wordt de geldigheidsduur van een paspoort en identiteitskaart verlengd van vijf naar tien jaar. Dit geldt alleen voor paspoor ten en identiteitskaarten voor meerder jarigen. Voor kinderen tot achttien jaar blijft de geldigheid van deze documen ten vijf jaar. Geen vingerafdruk op de identiteits kaart Er worden vanaf 20 januari geen vin gerafdrukken meer opgenomen bij de aanvraag van een Nederlandse iden titeitskaart. Bij de aanvraag van een paspoort worden dan nog maar twee vingerafdrukken opgenomen in plaats van vier. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Burgerzaken, telefoonnummer 072 535 66 66. Ontvangen aanvragen omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om een omgevingsvergunning zijn ontvangen. De Overtoom 3, zaaknr. 14 00314 in gebruik nemen oude keuken als bedrijfs- en opslagruimte ontvangen 10 januari 2014 Groot Barlaken 43, zaaknr. 14 00439 legaliseren uitrit ontvangen 13 januari 2014 Verleende omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders hebben de volgende omgevingsvergunningen verleend. De Bullaan, zaaknr. 14 00014 plaatsen koude kas en aanleggen milieustraat voor een periode van vijf jaar verzonden 15 januari 2014 Handelsweg 7, zaaknr. 13 11908 plaatsen hekwerk verzonden 15 januari 2014 U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiernaast de tekst "bezwaar" maken. Vanaf maandag 20 januari kunnen geïnteresseerden het nieuwe beel denboekje Heiloo in beeld - Kunst in de openbare ruimte ophalen in het gemeentehuis of bij Bibliotheek Heiloo. Het boekje geeft een overzicht van beelden die de gemeente Heiloo in beheer heeft. Op initiatief van de het college zijn de kunstwerken samen met inwoners met tekst en foto's in 'beeld' gebracht. Meer informatie Voor vragen of meer informatie kunt u contact opnemen met een mede werker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 9