Spannend duel HZV Het Vennewater De Foresters 1 verslaat FC Uitgeest Informatieavond Open Dag 11 februari 20.00 uur 15 februari 10.00 - 13.00 ui SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Tios geeft dansdemonstraties in Limmen sport 13 Zilveren brons voor judoka' s uit Heiloo Terriërs JCi kampioen www.bonhoeffer.nl bonhoeffer ^Eigenwijs m-d (alleen voor ouders) VERHUUR HALLEN luchtkussens-stortmaterialen HEILOO - Op de European Open in Sofia wist Iris Lemmen, in de categorie -78 kilogram, beslag te leggen op het zilver en Karen Stevenson in dezelfde categorie op het brons. Beide hadden de eer ste ronde een vrijlot en wisten ook de tweede ronde te winnen van een Turkse en Ukraïnse dame. Daarmee bereikten ze allebei de halve finale. In de eerste halve finale verloor Stevenson en werd daarmee naar de kleine finale verwezen en wist daar het brons te veroveren door te winnen van de Russische Kanteeva. In de andere halve finale stond Lemmen tegen de Nederlandse Steenhuis. Met tactisch judo wist Lemmen de partij te winnen en plaatste ze zich voor de finale tegen de Italiaanse Galeone. Na eerst op een kleine voorsprong te zijn gekomen, kwam Lemmen helaas in een verwurging terecht en moest ze afkloppen. Een tweede plaats was er voor Lemmen, die zich nu gaat voorbereiden op de Grand Prix van Düsseldorf eind februari. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Na een fantastische seizoenstart kreeg De Foresters een aantal tikken te verwerken. Vier nederlagen op rij waren geen reden voor paniek, maar het was duidelijk dat winst tegen FC Uitgeest zeer nuttig zou zijn. Om het goede gevoel temg te krijgen werd dinsdag (op dezelfde dag dat trainers Rob Klanker en Gerard van Stralen bijtekenden op de Egelshoek) een wedstrijd afge werkt tegen SVW'27: 7-1. De wed strijd tegen FC Uitgeest was zeker niet hoogstaand en vooral de eerste helft was van beide kanten matig. De Foresters (gehavend door het gemis van een aantal spelers) kon geen goed antwoord geven op het spel van de gasten, die veelal voor de lange bal kozen. De 0-0 ruststand was geen verrassing. Na de rust wist De Foresters meer en meer de bal in de ploeg te houden en werd FC Uitgeest teruggedrongen. Het lever de aanvankelijk nog niet veel kan sen op, maar in de slotfase veran derde veel. De Egels kregen steeds meer ruimte en zagen Dennis Nanne bij een comer net naast schieten. Bij de volgende standaardsitu atie was het wel raak: Nick Kramer mocht in de 85ste minuut een vrije trap nemen en schoot de bal hard tussen de palen. Een flinke opsteker voor De Foresters, dat uiteraard nog meer mimte kreeg van FC Uitgeest. Een paar mooie aanvallen en coun ters volgden en het was uiteindelijk invaller Chris Poulino die in bles suretijd de wedstrijd op slot deed: 2-0. Dankzij deze zege staat De Foresters samen met Stormvogels op de zesde plaats. Volgende week is er geen pro gramma, in de weken daarop spe len de Egels uitwedstrijden tegen de 'staartploegen' Zeeburgia en Pancratius. HEILOO - Toen de jongens van Terriërs JC1 zaterdag 1 februari opstonden, was hun eerste gedachte: 'één punt hebben we nodig vandaag. Dus minimaal één wedstrijd gelijk van de twee en we hebben de 'buit' binnen. Maar het kan snel gaan. Bij binnenkomst in de zaal in Hoorn, bleek dat de grootste concurrent Castricum, gelijk gespeeld had tegen Purmerend. En, dit betekende dat JC1 van Terriërs al kampioen was, zonder de laatste twee wedstrij den gespeeld te hebben. En zo werden Rijck, Rolf, Thijmen, Derk, Jort, Yvo, Siebren, Olivier, Anthonie, Ruben, Rogier, Stein, Luuk en de geblesseerdeFabian kampioen. Aangeleverde foto ZAALVOETBAL HEILOO - Waar twee weken geleden in de thuiswedstrijd (DVO'98) een ieder stijf stond van de adrenaline, zo tam begon deze wedstrijd voor de jonge groen/witte brigade van coach Vincent Klamer. Het leek meer op een verplichte mmmicup zondagmiddag met je schoonmoeder.een te laag en laks tempo resulteerde al na drie minuten in de 0-1. Na enige tijd van bezinning en na een aantal kritische verbale noten kwam onder aanvoe ring van uitblinker Steef Kaandoip de machine op stoom, waarbij de 1-1 via de welbekende Nick kramer werd geproduceerd. Blijkbaar geïn spireerd door het wederom massaal opgekomen publiek voldeed Simon Duindam ruim aan de hoog gespan nen verwachtingen door achter het standbeen de bal via de hak te toucheren 2-1, dit tot genot van zijn vrienden uit Egmond! Al eerder dit seizoen bleek de vreugde van koite duur, voordat men kon knipperen met de ogen was de stand alweer gelijk via een prima counter 2-2 van AC Kingdom. Na nog diverse gevaar lijke counters van AC Kingdom en waarbij Indy Klamer weer geregeld moest ingrijpen kreeg HZV maar geen grip op de wedstrijd. De uit wedstrijd in Amsterdam was nog een lesje zaalvoetballen, maar nu ging het moeizaam. Dus eerst maar aan de spreekwoordelijke thee en uitleggen wat HZV nu fout deed. Coach Klamer had dan ook zijn spelbord in de handen om met de smarties te laten zien dat het ook andei's kan. Zo gezegd zo gedaan begon HZV aan de tweede helft die de prima fluitende leidsman Mooij onder zijn hoede had. Er werd meer druk gezet op de helft van de tegen stander en dat resulteerde weer in een paar kleine kansjes. Maar het Koninkrijk van de tegenstander stond nu te schudden op zijn grond vesten toen Mats de Zeeuw, na een gedegen voorbereiding, verwoes tend uithaalde halverwege de mid dellijn, hij tilde de stand naar 3-2. De speluitleg van coach Klamer had dus toch effect. Blijkbaar dacht Tim van Gelder er net zo over en deed wat van hem veiwacht werd, dit resulteerde al snel in twee prachtige goals (5-2) waarbij met snelheid en combinatiespel de defensie van de tegenstander zoek werd gespeeld. AC Kingdom had nu geen puf meer om temg te komen, en dat het uit eindelijk nog een eigen goal ople verde na een wanhoopspoging om een doelpunt te voorkomen (6-2), was meer voor de statistieken. pieter kieftstraat 20 tel. (0251) 65 91 19 info@bonhoeffer.nl Mitchel Zwart vergoot de voorsprong voor HZV. Foto: Wout Jager SVOK

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 11