Heiloo contact Gemeente heet Kaptein welkom op Boekelermeer Heiloo HEILOO Verkiezingsavond GEMEENTE Openingstijden Evenementen Afval en milieu Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 12 MAART 2014 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Foto: Ricardo Marcker Boekelermeer Heiloo verwelkomde 11 maart Kaptein BV, leverancier en verpakker van boter en kaas en producent van smeltkaas. Het bedrijf tekende samen met burge meester Romeyn in bijzijn van wethouder Dellemijn van Heiloo een overeenkomst waarin staat dat zij 10.000m2 op de Boekelermeer afnemen met een optie voor nog 5.000m2. Daarmee is Kaptein ook direct voorbereid op de groei die zij in de toekomst verwacht. We voelen ons welkom Goede en open communicatie, duidelijkheid en een gedegen visie op duurzaamheid deden Kaptein besluiten om te kiezen voor de Boekelermeer Heiloo. Mireille Kaptein (directeur): "We voelen ons echt welkom in Heiloo. De betrokken amb tenaren en wethouder denken met ons mee, zijn flexibel en leveren maatwerk. Het is ook prettig dat een stedenbouw kundige vanuit de gemeente ons op weg helpt. Hij begeleidt ons bij het welstandstraject en denkt bijvoorbeeld mee over de groenstroken, de inritten naar het pand en duurzame bouwoplossingen." De aansluiting A9 maakt de Boekelermeer Heiloo helemaal aantrekkelijk. "Toen duidelijk werd dat de aansluiting er komt, was de keuze wel heel gemakkelijk. We zijn hierdoor zo op de snelweg en door de doorverbinding die wordt aangelegd straks ook snel in Alkmaar." Efficiënter werken Kaptein is een familiebedrijf dat stamt uit 1936 met filialen in Castricum, IJmuiden, Oosthuizen en België. Op de Boekelermeer komen de vestigingen van IJmuiden en Castricum samen. Kaptein: "Aanleiding voorde verhuizing is de wens om efficiënter te gaan werken op het gebied van logistiek en transport. Doordat we de productie van botercups en het versnijden van kaas op één locatie onderbrengen, denken we dit gemakkelijker te kunnen bereiken." Kaptein is een bedrijf dat continu in ontwikkeling is en onderneemt al ruim 75 jaar in meer dan 45 landen. Kaptein: "Wij verheugen ons er dan ook op om ons te vestigen op een actief bedrij venterrein. Dat herkennen we in Boekelermeer Heiloo en ik ven/vacht ook dat wij ons daar helemaal thuis gaan voelen." Maatwerk Wethouder Dellemijn: "We zijn trots dat we zo'n mooi bedrijf in Heiloo mogen verwelkomen. We hebben er voor geko zen om Kaptein te vestigen in het meest westelijke deel van de Boekelermeer. Op dit moment zijn alle ondernemers gevestigd in het oostelijke deel van de Boekelermeer, dat is bedoeld voor het midden- en kleinbedrijf. Omdat Kaptein een groot bedrijf is, hebben we besloten om dit deel hiervoor beschikbaar te stellen." Deze fase is nu nog niet ontwikkeld. De gemeente start daarom met het aanleggen van de ecolo gische zone. Daarna maakt de gemeente de grond bouwrijp. Deze werkzaamheden duren tot begin 2015. Daarna start Kaptein met de bouw. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1,1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1,1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00- 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Evenementenvergunningen Burgemeester en wethouders hebben ontheffing verleend aan Heiloo-2000 om levende muziek ten gehore te brengen op openbare plaatsen in Heiloo op zaterdag 15 maart van 11.00 tot 15.00 uur. Dit gebeurt vanaf een platte wagen (verzending brief: 28 februari 2014). De burgemeester heeft vergunning verleend voor het organiseren van de Najaarsmarkt op zondag 28 september van 11.00 tot 17.00 uur op het terrein van de GGZ, Kennemerstraatweg 464 in Heiloo. Tevens is er ontheffing verleend om toestellen of geluidsap paraten in werking te hebben tijdens de markt (verzending brief 28 februari 2014). U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Definitieve beschikking BP Heiloo Vanaf 13 maart liggen ter inzage de aanvraag en de definitieve beschik king van BP Heiloo, Westerweg 251 te Heiloo. Op 19 april 2013 hebben wij een aanvraag ontvangen van de exploitant voor een veranderingsver gunning van het aspect milieu als bedoeld in artikel 2.6 van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) voor het veranderen van de inrichting. De verandering betreft het in werking hebben van een tankstation met een nachtautomaat voor het weg verkeer. Burgemeester en wethouders zijn van plan deze vergunning onder voorschrif ten te verlenen. Besluit De definitieve beschikking is wel gewij zigd ten opzichte van de ontwerpbe schikking. Beroep Beroep wordt alleen nog toegekend aan belanghebbenden in de zin van art. 1:2 Algemene wet bestuursrecht (Awb): degene wiens belang recht streeks bij een beschikking betrokken is. Tegen deze beschikking kan beroep worden ingesteld door de aanvrager, betrokken adviseurs, degenen die eerder in de procedure tegen de ont werpbeschikking zienswijzen hebben ingebracht, degenen die zienswijzen hebben ingebracht tegen de eventueel aangebrachte wijziging in de beschik king ten opzichte van het ontwerp ervan en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen de beschikking. Gedurende zes weken kan beroep/voorlopige voor ziening worden ingesteld tegen deze beschikking bij de Rechtbank Alkmaar, voorzitter van de Rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Zij die beroep instellen kunnen bij een spoedeisend belang een verzoek doen om schorsing van de beschik king dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gestuurd aan de Voorzitter van de Rechtbank Alkmaar, wil het besluit niet na de terinzagelegging van kracht worden. De beschikking wordt pas van kracht nadat op voornoemd verzoek door de Rechtbank van Alkmaar is beslist. Aan het griffierecht, zowel voor een beroep als voor een verzoek zijn kosten verbonden. Inzage De stukken behorende bij de aanvraag liggen van 13 maart tot en met 24 april gedurende zes weken ter inzage bij de informatiebalie in het gemeentehuis. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. de Pijper van de Regionale Uitvoeringsdienst Noord-Holland Noord, telefoonnummer 06 440 235 71 Op woensdagavond 19 maart organiseren wij een verkiezingsavond in het gemeentehuis na afloop van de gemeenteraadsverkiezing. We volgen de landelijke televisieuitzendingen en wachten de voorlopige uitslag van de gemeenteraadsverkiezing van Heiloo af. U bent woensdag 19 maart vanaf 21.30 uur van harte welkom in de centrale hal van het gemeentehuis.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 13