Marijke Lips, atelier 1.48 Schong Natuurgeneeskundig-praktijk Heiloo acupunctuur l-Connect 2.0, internetbedrijf volop in ontwikkeling Atelier Amber Bijl WlLLIBRORDUS BUSINESS CENTRUM Beeldend kunstenaar Marijke Lips heeft een opleiding aan de Kunstnijver heidschool in Amsterdam (de huidige Rietveld Academie) gevolgd en heeft zich tijdens haar leven verder ontwikkeld in grafische, teken- en schilder technieken. Waar ze vroeger nog vaak illustratief en vrij realistisch werkte, neemt ze tegenwoordig meer afstand van de werkelijkheid. „Mijn werk is het beste te omschrijven als een proces: een ontdekkingsreis naar schoon heid, die eigenlijk nooit is afgerond! Met het materiaal zoek ik naar een balans in vorm en kleur waaruit het beeld ontstaat, dat van binnenuit komt en getoond wil worden. De vertaling van die innerlijke schoonheid is echter nooit volmaakt en nodigt uit verder op onderzoek te gaan." Momenteel werkt Marijke aan twee series: 'Bescherming', zowel gevend als ontvangend, en 'Relaties', met anderen en met jezelf. Marijke Lips, WBC, Kennemerstraatweg 464 in Heiloo, tel. 06- 28763807. In de praktijk van Nancy Schong kan men met uiteenlopende klachten terecht. Nancy is gespecialiseerd in artrose, osteoporose, fibromyalgie, mul tiple sclerose, overgangsklachten,burn-out, stress, rug-, nek- en schouder klachten. Nancy hanteert een methode van voetreflexologie gecombineerd met elementen vanuit de fysiotherapie en acupunctuur. Een mooie balans tussen Oosterse en Westerse geneeswijzen. De energie doorstroming en het zelfgenezend vermogen worden hierdoor geactiveerd, waardoor de klachten verminderen of verdwijnen. Ouantum-Touch /Allergy (hooikoorts, koemelkallergie, huisdieren verstoringen worden gereset. Metamorfose massage (verwerking )en Lymfedrainage (vochtophoping en afweer). Na de intake wordt er een persoonlijke behandeling samengesteld. U bent van harte welkom voor een vrijblijvend kennismakingsgesprek. Men heeft geen verwijzing van de huisarts nodig, fysioreflextherapie gaat goed samen met een reguliere behandeling. Lid van de Vereniging Natuur geneeskundige Therapeuten, vergoeding aanvullende ziektekostenverzeke ring, gaat niet ten koste van het eigen risico. Kennemerstraatweg 464, unit 2.25 Heiloo, praktijkschong@ziggo.nl, www.willibrordus.com, tel. 06-49776226. Internetbureau l-Connect, opgezet vanuit GGZ-Noord-Holland Noord, is sinds enige weken gevestigd in het Willibrordus Business Centrum. Doel van het bureau is het bieden van een volwaardige werkplek voor GGZ-cliënten in de ICT-sector. l-Connect verzorgt computercursussen en -reparaties voor zowel cliënten en me dewerkers binnen GGZ-NHN, als externe klanten. Ook de zogenaamde 'Telezorg Helpdesk', een dienst gericht op het bieden van technische ondersteuning aan cliënten met een Telezorg-thuisscherm, wordt bemand en gerund door l-Connect- medewerkers. Telezorg-thuisschermen zijn speciaal ontwikkelde aanraakschermen, die cliënten de mogelijkheid bieden om op afstand contact te onderhouden met bijvoorbeeld hun behandelaar of mantel zorgen Uitbreiding van de Telezorg Help desk, aansluitend op de huidige E-Health ontwikkelingen, staan in de planning. Verder houdt l-Connect zich bezig met het bouwen van dynamische websites voor het Midden -en Kleinbedrijf en zal in de nabije toekomst ook het ontwikkelen van smartphone-apps in het dienstenpakket worden opgenomen. www.iconnect-heiloo.nltel. 072-5647061. Sinds januari 2013 is beeldend kunstenaar Am ber Bijl gevestigd in het WBC. Zij volgde opleidingen aan de Gerrit Rietveld Academie te Amsterdam, de Hogeschool voor de Kunsten te Utrecht en de AKV|St. Joost te Den Bosch (Master). Haar werk is bijzon der veelzijdig. Zo maakt zij ondermeer beelden, wandobjecten, lampen, schilderijen en tekeningen, en deze kunnen zowel abstract of figuratief vorm gegeven zijn. Voor het ruimtelijke werk maakt zij gebruik van zeer uiteenlopende materialen. Haar inmiddels fameuze wandobjecten maakt zij van esdoornzaden of parelmoer. Beelden vervaardigt zij uit brons, steen, ke ramiek of papier, en haar lampen bestaan (onder andere) uit Japans papier. „Mijn inspiratie komt vaak voort uit het ma teriaal zelf. Materialen hebben elk hun eigen zeggingskracht, en die kan heel sterk zijn. Vandaar dat mijn werk ook zo gevarieerd is. Meestal ontstaat een idee bij het zien of voelen van een materiaal, en werk ik dit vervol gens uit." www.amberbijl.nl, tel: 06-57553961 'Graag stel ik mij aan u voor. Ik ben Rob Zondervan, revalidatiearts en sinds kort ook werkzaam in Heiloo. Heeft u klachten zoals hoofdpijnklachten, sportblessures of andere pijnklachten dan bent u bij mij aan het juiste adres voor een behandeling. De behandelingen die ik geef in Heiloo Acupunctuur, kunnen bestaan uit ooracupunctuur, lichaamsacupunctuur of Intra- musculaire stimulatie. Dit laatste is een behandeling waarbij acupunctuurnaalden worden gebruikt om te gespannen spieren in ontspannen toestand te bren gen. Hierdoor wordt het normale bewegen weer moge lijk, dit veelal in samenwerking met de fysiotherapeut. Mensen die ondersteuning willen bij het stoppen met roken of bij het afvallen zijn ook welkom. De ziektekos tenverzekering vergoedt over het algemeen een groot deel van de kosten'. Voor vragen kunt u mij mailen: heilooacupunctuur@gmail.com, kijken op mijn website, www.heilooacupunctuur.nl of bellen: 06126877099.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 22