Meervogels dames 1- Quick dames 1 Zilver voor judoka's Job Kroon en Otto Bosch Biljarten in het Trefpunt MTB'er Mandemakers blijft grossieren SPORT 37 Limmen Di gaat verder in het KNVB bekertoernooi Dirk Kaan ongenaakbaar UITSLAGEN Voorbereidingen schoolvoetbal van start UITKIJKPOST 12 MAART 2014 LIMMEN - Het elftal onderleiding van trainer en coach Bas Peters kent een fantastisch seizoen. Limmen Dl draait mee in de top van de Hoofdklasse A en zit nog steeds in het KNVB bekertoernooi. Limmen heeft overwinning behaald op AFC '34 Dl, De Foresters Dl, HSV Heiloo Dl, FC Medemblik Dl en Ajax. Afgelopen woens dagmiddag werd de wedstrijd gespeeld voor ruim 500 toeschou wers op sportpark Dampegheest te Limmen. 12 jarige voetbalster Floortje Doornenbal wist zich goed staande te houden tussen de talenten van Ajax, zie foto. In de eerste helft scoorde Limmen 1 - 0. In de tweede helft maakt Ajax gelijk. Stafschoppen bepalen wie door mag. Na twee uitstekende reddingen door keeper Bram Levering wint Limmen met 4-3 na strafschoppen. Aangeleverde foto HANDBAL AKERSLOOT - Op zaterdag 8 maart speelde Meervogels dames 1 een thuiswedstrijd tegen de dames van Quick. Een speciale wedstrijd, vanwege een handbalshow die georgani seerd werd door Meervogels. De jeugd speelde onderlinge wedstrij den en daarna speelden de dames him competitiewedstrijd. Met een lichtshow kwamen beide teams na elkaar opgelopen met een pupil aan de hand. Er was veel publiek aan wezig, het was een heel spektakel. De wedstrijd begon onder begelei ding van Mirjam Stuifbergen die Meervogels de focus wilde geven, ondanks de speciale avond. Dit lukte helaas niet, het eerste kwar tier kwam de thuisploeg al snel op een achterstand van 2-5. Maar Meervogels liet haar kop niet han gen en paste haar spel aan op haar tegenstander. Zij wisten daardoor meer te scoren en kwamen zo weer in het spel. De achterstand werd omgedraaid naar een gelijkspel van 11-11 bij rust. De tweede helft begon Meervogels gedreven en gefocust op de winst. Er werd goed samen gespeeld en de rust leek terugge keerd bij de Akerslootse ploeg. Vol aanmoediging van het vele publiek wist de thuisploeg het gelijkspel om te zetten tot een voorsprong. Deze werd langzaam uitgebouwd tot vier pimten. Quick wist toch met snelle break-outs de wedstrijd spannend HEILOO - Het Oosthonk open dart toernooi trok zaterdag 8 maart 36 liefhebbers naar Heiloo. Na de poulfase streden de 16 besten om de grote prijzen. Dirk Kaan kwam na Rob de Waard maar liefst drie keer uit tegen een Marco; Marco Sentveld (3-0), Marco Letsch (4-0) en Marco Schouten in de fmale (5-0) konden geen van allen een leg van de oud Oosthonk speler afsnoepen. Met een gemiddelde van boven de acht en snelle checks bewees hij eens te meer dat hij het spelletje nog prima in de vingers had. Jeroen Kleverlaan pakte in de strijd om plek 3/4 de winst en Marco Letsch moest genoegen nemen met de vierde plaats. Bij de dames was Marjolein Moes de beste voor Michelle Wensveen en Bianca Olie, bij de runners-up was Micheal Helder met 4-2 de sterkste in de fmale tegen Alwin Stavleu. Hoogste finish was ook voor Dirk Kaan met 120 en zes keer werd de maximum score van 180 geraakt waarbij Marco Letsch de helft voor zijn rekening nam. In de ranking gaat Jeroen Kleverlaan richting pro longatie van zijn titelmet nog een toernooi te gaan; 12 april, 601; is hij alleen bij directe uitschakeling nog te achterhalen mits Thijs Glas of Ed Zeekant dan als winnaar eindigt. Heilooer Bridge Club Dinsdagavondcompetitie. A-lijn: Huting - van der Steen 65,63; 2. Coezijn - Plas 57,81; 3. Warmenhoven - Weel 56,21; 4. Coebergh - Kemmere 50,12. B-lijn; 1. Kramer - Meuleman 65,87; 2. Lodder - Schaaper 56,25; 3. Fam. Graas 54,13; 4. Van der Mark - Ribberink 53,47. Donderdagavondcompetitie. A-lijn; 1. J.Turk-A.Turk67,08; 2. De Bruyckere - Stark 61,25; 3- Schreiber - van der Vlies 61,25; 4- Coebergh - Kemmere 59,58. B-lijn: 1. fam. van der Steen 63,02; 2. Martini - de Waard 61,98; 3. Haan - van Loon 57,81; 4. fam Leek en fam. Piet 52,08. C-lijn: 1. Haanstra - Rutjes 66,67; 2. fam. Soeters 54,38; 3. Dunselman - Ontrop 53,96; 4. fam. de Graaff 49,10. te houden, maar dit was niet genoeg om de pimten mee te nemen uit Akersloot. Meervogels had een paar mooie aanvallen en zette zo een eindstand neer van 24-17. Na deze wedstrijd volgde een thuiswedstrijd van CSV-Meervogels heren 1, die ook een spannende wedstrijd speel den. Dit zorgde voor een geslaagde handbalshow. Op zondag 16 maart speelt Meervogels dames 1 een uit wedstrijd tegen Westfriezen dames 1 om 13.00 uur te Zwaag JUDO HEILOO - Zondag 9 maart von den de afdelingskampioenschap pen voor A-pupillen plaats in Anna Paulowna. In het eerste blok kwamen Sam Limpens, Job Kroon en Otto Bosch uit voor Dojo 't Loo. Sam wist ondanks een paar goede partijen niet door te dringen tot de kruisfinales in de categorie tot 24 kilogram. Job Kroon wist in diezelfde cate gorie, na een verlies op seheidsreeh- tersbeslissing in zijn eerste partij, uiteindelijk tweede te worden in de poule, waarna hij in de kruisfinales met een sterke houdgreep een fina leplaats veilig wist te stellen. Helaas ging die finale verloren, maar des ondanks een mooie tweede plaats én een kwalificatie voor het Noord- Hollands kampioenschap van vol- HEILOO - Op dinsdag, woens dag, donderdag, vrijdag en zon dag kan iedereen 's middags binnenlopen bij het Trefpunt aan de Abraham du Bois-hof 2 om daar een potje te biljarten. Vooral voor de heren geldt dat bijna iedereen ooit wel een keu ter hand heeft genomen om de ivoren bal in contact te brengen met twee soortgenoten. Het blijft een leuk spelletje, op elk niveau. Sommigen van de enthousiaste senioren die gende week. Otto Bosch, die door een buikgriepje gemakkelijk in zijn categorie tot 27 kilogram paste, liet zich door niets of niemand de les lezen en wist al zijn poulewedstrijden voortijdig te beslissen met ippon. Dit zette zich zo voort in de kruisfinales tot aan de finale. Deze ging helaas nipt verloren, waardoor er ook voor Otto een mooie tweede plaats over bleef alsmede de kwalificatie voor het Noord-Hollands kampioenschap. In het middagblok kwam Stan de Laleijne de mat op namens Dojo 't Loo. Stan had de scheidsrechters op zijn mat niet mee. Hij kreeg een score tegen voor een woip die hij zelf had gemaakt, waardoor hij uit eindelijk derde werd in zijn poule tot 30 kilogram. Helaas mochten alleen de eerste twee van iedere poule door naar de kruisfinales, waardoor het toernooi voor Stan hier eindigde. regelmatig het Trefpunt binnen stappen zijn heel bedreven geraakt in het biljarten, anderen doen het vooral voor de gezelligheid, de leuke contacten. De kosten zijn heel beperkt, een halve euro voor een half uur. Wie het ook wel wat lijkt om, als begin ner of gevorderde, eens te spelen op een van de zes biljarttafels van het Trefpunt kan gewoon binnen stappen. Wie van tevoren even belt, tel. 072-5331297 wordt opgevangen door een gastheer. Iedereen kan binnenlopen bij het Trefpunt om daar een potje te biljarten. Aangeleverde foto MOUNTAINBIKEN LIMMEN - Wim Mandemakers uit Heiloo heeft de zevende rit in de laatste van tien wedstrij den om de Kids and Parents Biking (KPB) mountainbikecup in Limmen gewonnen. De afgelopen twee jaar is op het parcours aan de Pagenlaan gast vrijheid verleend door de O.G.L. (Ondernemers Groep Limmen) wat op 1 april ten einde loopt. De gemeente Castrieum is druk doende de eontinuït te verzekeren. Met nog drie wedstrijden te gaan staat Wim Mandemakers onbedreigd aan de leiding in deze laatste reeks. Onder ideale weersomstandighe den: geen wind en een aangenamen temperatuur liet Wim Mandemakers direct zijn suprematie blijken. Alleen Vincent Beentjes uit Castrieum moest in eerste instantie verzaken vanwege een kettingbreuk tijdens de warmingup. Door deze heetiek vertrok Beentjes uit laatste positie, teiwijl Mandemakers al gevlogen was. Nadat Beentjes zich weer her pakt had, kon hij zich nestelen in de buik van de groep. Aanspraak maken op een podiumplek leek ver keken. Samen met steun van Henk Louwe uit Alkmaar, Dirk Dekker uit Egmond aan Zee en Erwin Veiwijk, eveneens een derper trachten zij de schade te beperken op de onbereik bare Mandemakers en de runnemp Henk Verdonk jr. uit Egmond aan Zee die op een paar honderd meter volgde. De inmiddels op gang gekomen Vincent Beentjes wist zijn metgezel len te lossen en Henk Verdonk jr. in het verzier te krijgen. Chris Kemp uit Egmond aan de Hoef moest na vier ronden het strijdtoneel door een technisch euvel verlaten. In die zelf de ronde wist Vincent Beentjes bij Henk Verdonk jr. aan te sluiten, die opdat moment dacht veilig naar een tweede plaats te rijden. De positie van Mandemakers stond niet meer ter discussie. Het verdere verloop liet om de troostprijzen geen schok kende beelden zien, behoudens de tweestrijd in de achterhoede tussen Bart Dirkson uit Limmen en Henk Jan Verdonk sr. uit Egmond aan den Hoef. Nadat Mandemakers fier de eer ste plek pakte en Henk Verdonk jr. zijn belager Vincent Beentjes had gesloopt, pakte de ervaren oude krijger Henk Jan Verdonk, zijn medestrijder Bart Dirkson in. 1. Wim Mandemaker Heiloo 2. Henk Verdonk jr. Egmond aan Zee 3. Vincent Beentjes Castrieum 4. Erwin Veiwijk Egmond aan Zee 5. Henk Louwe Alkmaar. HEILOO - Alle basisscholen hebben hun voetbalteams alweer aangemeld voor het jaarlijkse schoolvoetbalfestijn. Net als de afgelopen jaren is de organisatie van dit evenement in handen van beiden voetbalverenigingen; Foresters en HSV. Met veel enthousiasme zijn de voorbereidingen voor dit jaar weer gestart. Dit jaar wordt het schoolvoetbal gehouden op de velden van De Foresters. Op vrijdag 4 april vinden de voorrondes voor groepen 7 en 8 plaats. De finale dag is op vrijdag 11 april. De groepen 5 en 6 komen woensdag 16 april in actie. Houd de site van beide voet balverenigingen in de gaten voor meer nieuws. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 37