Foresters gekleed door Alleman Mode Tv opnames 'Goede tijden, slechte tijden' bij Garage Zander Informatie-avond over safari's in Afrika Elektrische fietsen proefrijden bij Bosman Tweewielers Evean opent haar deuren op zaterdag 15 maart 'Bijna Jarig' op Open Dag Jan van Rijckenborghschool H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING UITKIJKPOST 12 MAART 2014 HEILOO - De kiek-off van de nieuwe voorjaarseolleetie van Alleman Mode heeft als thema 'Time for a change'. In dit kader, en onder het motto 'dress to impress', sponsort Alleman Mode de complete Foresters selectie met nieuwe presentatiepakken. Deze week is de officiële 'lancering' van de pakken, waarmee de eerste, tweede en derde voetbalelftallen van De Foresters al bij aankomst him tegenstandei's zullen imponeren: hier ver schijnt een hecht team! De circa vijftig spelers namen de pakken afgelopen donderdag trots in ontvangst. Behalve in de voetbalsport maakt kleding ook in het dagelijks leven de man. 'You never get a second chance to make a first impression.' En met het voorjaar in aantocht is het tijd voor iets andei's! PME Legend weet dit gevoel subliem te vatten in hun allernieuwste jeans- model Commander Jeans. Vanaf heden uiteraard verkrijgbaar bij Alleman Mode, waar met de uitgebreide nieuwe voorjaarseolleetie de modebewuste man van top tot teen slaagt voor een compleet nieuwe outfit! Alleman Mode, Stationsweg 61, Heiloo, www.allemanmode.nl, tel 072-5330068. HEILOO - Vrijdag 7 maart was een tv-ploeg van NTR Schooltv te gast bij Garage Zander aan de Kennemerstraatweg. Er werd een reportage opgenomen voor het economie schoolprogram ma over fluctuaties in de economie en hoe een bedrijf zoals Garage Zander, dat al generaties bestaat, verschillende crises heeft doorstaan. Economische 'goede tijden, slechte tijden'. Programmamaker Ronnie Griens legt uit dat ze voor een auto bedrijf hebben gekozen, omdat de autobusiness één van de sectoren is waar een crisis het snelste merkbaar is. Dat de NTR in Heiloo is beland, kwam door een stukje tekst op de website van Garage Zander over de geschiedenis. Garage Zander, opgericht in 1934 door de opa van de huidige gara gehouder Rob Zander, bestaat dit jaar 80 jaar en heeft meerdere cri ses overleefd. Vader Nico Zander weet zich nog goed de oliecrisis in de jaren '70 te herinneren. „Het was vooral de laatste maanden te mer ken dat mensen vanwege gebrek aan brandstof de auto lieten staan. We hadden weinig werk meer te doen.' En net als in de jaren '80 zit ook de afgelopen jaren het econo misch tij tegen. Rob Zander merkt -net als zijn vader in de tachtiger jaren-, dat als de nieuwe autover koop stagneert, het reparatiewerk toeneemt. „We hebben het eigenlijk alleen maar drukker gekregen." Dat het bedrijf meerdere crises over leefd heeft ligt volgens de program mamakers mede aan de flexibiliteit. Nico Zander vult aan: „Maar ook omdat wij niet merkgebonden zijn en ons eigen beleid kunnen voeren." Het programma wordt in de vroege ochtend uitgezonden op 6 mei op Nederland 3 en is daarna ook op Uitzending Gemist te zien. Van de reportage wordt een dvd gemaakt als lesmateriaal voor middelbare scholen. Een tv-ploeg van NTR Schooltv was te gast bij Garage Zander aan de Kennemerstraatweg om een reportage te maken. Links Nico Zander, rechts bij de auto Rob Zander. Foto: Caroiien Breed HEILOO - Geïnteresseerd in reizen en natuur in Afrika? Tijdens twee afwisselende presentaties van Afrika-Safaris.nl in de sfeervolle ambiance van Gasterij Het Ruiterhuys in Castrieum wordt u helemaal bijgepraat over reizen en safari's naar de meest spectaculaire locaties in zuidelijk Afrika. De avonden zullen vergezeld gaan met de vertoning van een prachtige natuur- doeumentaire. Dinsdag 25 maart ligt de nadruk op Namibië en donderdag 27 maart zal in het teken staan van Botswana. Naast de safari-reizen biedt Afrika-Safaris.nl bedrijven en particulieren de mogelijkheid om bij te dragen aan baanbrekende natuurbeschermingsprojecten en zelf getuige te zijn van de positieve impact en vaak spectaculaire werkzaamheden. Ook hier wordt mime aandacht aan besteed. Beide avonden beginnen om 20.00 uur. Vanaf 19.30 uur bent u al welkom voor een kopje koffie. Aanmelden is noodzake lijk, kijk voor meer informatie en aanmelding op www.afrika-safaris.nl. U kimt zich ook opgeven via tel. 072-8884470. HEILOO - Vanaf nu kunt u bij Premium dealer Bosman Tweewielers terecht voor de nieuwe elektrische fietsen van Gazelle. Van hippe lifestyle fiets tot ultiem veilige fiets, tot de meest ver kocht elektrische fiets van 2014 in Nederland.Ervaar het zelf en kom gratis proefrijden op 14 en 15 maart tijdens de Gazelle Opstapdagen in Winkelcentrum 't Loo. Wie ken nis wil maken met de lichtgewicht elektrische fietsen van Gazelle, kan terecht bij Gazellespecialist Bosman Tweewielers in Heiloo. Want op 14 en 15 maart vanaf 09.00 uur staat er een promotieteam van Gazelle klaar om u op weg te helpen. Tijdens een proefrit kunt u het gemak en comfort van elektrisch fietsen zelf ontdekken. Met gemak elke dag 10 kilometer naar het werk en terug? Of fluitend de heuvel op? Met een elektrische fiets van Gazelle trapt u elke afstand moeiteloos weg! De innovatieve elektrische fietsen van Gazelle geven u precies het extra zetje dat u nodig heeft. Om de fiets te vinden die bij u past, heeft u bij Gazelle de keuze uit verschillende type elektrische fietsen met voor wielmotor of middenmotor. Met de elektrische fietsen met voorwiel aandrijving kimt u zelf uw actieradi us bepalen. U kunt ook kiezen voor een fiets met een zeer krachtige middenmotor. Wilt u zelf ervaren wat een elek trische fiets van Gazelle zo bijzon der maakt? Kom dan op 14 en 15 maart naar Winkelcentrum 't Loo op het middenplein voor de Gazelle Opstapdag! HEILOO - Tijdens de Open Dag van Zorg en Welzijn houdt Evean, als deel nemer aan de Appeltje-Eitjecampagne van de gemeente Heiloo een 'meten is weten' dag in het wijkgebouw aan de Holleweg 94 in Heiloo. Hier kunt u een risico op diabetes-check door de wijkverpleging laten uitvoeren. Ook wordt uw bloeddruk en hartslag gemeten. Verder wordt uw BMI bepaald en krijgt u advies. De aanwezige ergotherapeute kan u handige tips en adviezen geven bij uw dagelijkse functioneren. Verder is de leden vereniging aanwe zig met informatie over het ledenaanbod. Stichting Welzijn Heiloo en Evean tonen u gezamenlijk het aanbod op het gebied van bewegen met ouderen. Bent u nieuwsgierig geworden, kom dan 15 maart van 10.00 tot 15.00 uur langs op de Holleweg 94 in Heiloo, naast het consultatiebureau, bij het wijk gebouw van Evean. HEILOO - Op zaterdag 22 maart houdt de Jan van Rijckenborghschool in Heiloo Open Dag. 'Bijna jarig' is een prachtige voorstelling voor peuters en kleuters, verzorgd door vakleerkracht drama Jaap Nijhof. Daarnaast zijn er allerlei leuke activiteiten voor de kinderen, zoals buideltjes naaien, sieraden maken en koekjes bakken. De Jan van Rijckenborghschool is een klein schalige, creatieve buurtschool. Er zijn vier combinatieklassen met in totaal ongeveer tachtig leerlingen. Tussen de leeftijdsgroepen is veel uitwisseling, mede door het eonti- nurooster. Kinderen van alle gezindten zijn welkom en aangemelde peutei's vanaf 3,5 jaar mogen komen wen nen in groep 1/2. Een evenwichtige ontwikkeling van Hart, Hoofd en Handen is een belangrijk uitgangs punt in het ondeiwijs. Daarom wordt veel aandacht geschonken aan creatieve vorming. Voor drama en handvaardigheid zijn vakdocen ten die wekelijks les geven. De jaar lijkse eindmusieal is het creatieve hoogtepunt van het schooljaar. Alle kinderen hebben hierin een rol. Tussen 10.00 en 13.00 uur staan de deuren van de school open. Ouders en kinderen zijn welkom om de klaslokalen te bezoeken en deel te nemen aan de gezellige activiteiten. Mis niet de peuter-kleutervoorstel ling om 11.00 uur! Bent u nieuws gierig geworden? Bezoek de Open Dag of bel met Marije Petei's (direc trice) voor een individuele afspraak. Trompenburg 49, Heiloo, tel. 072- 5338286.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 7