Kom in beweging voor Sport@School! Nieuwe records voor DVW Drie keer goud op rij voor skitalent Jasper 13 Sport 15 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Turnsters GTH in actie OP REGIOFINALES CBS de Duif wint Effect-volleybalbeker Maak kennis met TV Het Vennewater Voorbereidingen schoolvoetbal van start 19 MAART 2014 HEILOO - Op zondag 13 april is in Stationscentrum Heiloo de start van de benefiet PCC Maalwater Run&Walk ten behoeve van de continuering van Sport@School. Voor de zesde keer houden Rotaiy Club Heiloo en Trias, nu samen met SportRaad Heiloo, een hard loopwedstrijd voor een goed doel. De Rim start om 14.00 uur met het onderdeel voor de allerjongsten, de Bambini-run. Daarna starten de 2, 4 en 10 kilometer lopen. Deelnemers ontvangen een leuke herinnering aan de Rim. Er is dit jaar ook weer een mooie wandeling door en om Heiloo. De wandelaars krijgen een routeboekje met beschrijvingen van interessante objecten langs de route. De route is maximaal 16 kilometer lang maar er zijn doorsteken die 4, 8 en 12 kilometer lang zijn. Onderweg zijn er verrassingen voor jong en oud. Door Sport@Sehool maken alle basisschoolleerlingen kennis met veel sporten, waardoor sport beoefening door kinderen extra wordt gestimuleerd. Trainers van sportverenigingen in Heiloo nemen een deel van het gymnastiekonder wijs op de basisscholen voor him rekening. SportRaad Heiloo organi seert en coördineert Sport® School, natuurlijk in nauwe samenwerking met de directies van de basisscho len. Om na de eerste twee jaren subsidie Sport@School te kimnen voortzetten is geld nodig! De basis scholen geven veel aandacht aan de benefiet Rim en Walk. Via hun eigen nieuwsbrieven nodigen ze oudere en grootouders uit om mee te doen. De organisatie hoopt op een grote deelname van Heilooëre, waaron der heel veel basisschoolleerlingen met him familie. Dat is niet alleen gezellig en gezond maar het is ook nodig om met Sport® School door te gaan. De wandeling start 's och tends om 09.00 uur als u 16 kilo meter wilt wandelen. De route is ook geschikt voor Nordic Walkers en honden aan de lijn zijn welkom. De Rim start vanaf 14.00 uur. De winkels in Stationseentrum Heiloo zijn open en er is muziek. Het wordt een fantastische dag die u niet mag missen! Het inschrijfgeld komt volledig ten goede aan Sport® School. Alle informatie staat op www. pccmaalwaterrimenwalk.nl. Daar kunt u zich nu ook al inschrijven. HEILOO - Alle basisscholen hebben hun voetbalteams alweer aangemeld voor het jaarlijkse schoolvoetbalfestijn. Net als de afgelopen jaren is de organisatie van dit evenement in handen van beiden voetbalverenigingen; Foresters en HSV. Met veel enthousiasme zijn de voorbereidingen voor dit jaar weer gestart. Dit jaar wordt het schoolvoetbal gehouden op de velden van De Foresters. Op vrijdag 4 april vinden de voorrondes voor groepen 7 en 8 plaats. De finale dag is op vrijdag 11 april. De groepen 5 en 6 komen woensdag 16 april in actie. Houd de site van beide voet balverenigingen in de gaten voor meer nieuws. Aangeleverde foto HEILOO - Tijdens het Effect schoolvolleybaltoernooi van woensdag 12 maart hebben de drie teams uit de groepen 5 en 6 van CBS de Duif samen de beker in de wacht gesleept voor de beste school prestatie. De Volley-girls (Dieke, Louise, Lotte, Fleur, Zilver en Sheila) werden vijfde in een sterke poule. De Magic players met Aron, Jona, Luuk, Siem, Lucas en Sergio behaalden de tweede plaats. De Duifies, bestaande uit Mila, Iris, Anna, Esmée, Bente en Laura bereikten de vierde plaats. Zij moch ten namens alle teams van De Duif de Effect-schoolbeker in ontvangst nemen. Aangeleverde ffoto HEILOO - Zondag 23 maart houdt TV Het Vennewater de Open Tennisdag 2014: iedereen die eens geheel vrijblijvend wil kennisma ken met tennis en met de vereni ging, is welkom. Speciaal voor kinderen van alle leeftijden is er vanaf 11.30 uur een speciale clinic waarin zij lekker kunnen ravot ten terwijl ze de basis van tennis leren. Daarna komen de senio ren volop aan bod, opgewarmd door een demonstratiepartij van Annick Melgere, Nederlands Jeugdkampioene, en ooit begon nen bij Het Vennewater. Voor senioren vanaf 18 jaar volgt dan een tennisles van een uur, voor onervaren of minder onervaren tennisere. Alle informatie over tennis bij TV Het Vennewater is aanwezig en er is een speciale aanbieding voor mensen die zich zondag of de weken ema als lid aanmelden. Zie voor alle informa tie www.tvhetvennewater.nl. De winnaars van de zeeviswedstrijd van DVW. Aangeleverde foto SKIËN HEILOO - Het is de 8-jarige Jasper Oudshoom afgelopen zaterdag voor de derde keer op rij gelukt om tij dens de laatste SkiTalent Cup van dit seizoen op de eerste plaats te eindigen. De deelnemers moesten dit keer een moeilijk slalompareoure met verschillende tempowisselin gen afleggen bij Snowplanet. Jasper skiede twee snelle runs en met een voorsprong van ruim twee secon den mocht hij wederom de eerste plaats op het erepodium beklim men en een beker in ontvangst nemen. Inmiddels is Jasper, tijdens een talentendag op 8 maart, gese lecteerd om na de zomer de over stap te maken naar het Ski Racing Team van Heemskerk. Hiermee zal hij meerdere weken in het bui tenland gaan trainen om uiteinde lijk in de voorjaarevakantie deel te nemen aan de Nederlandse Jeugd Kampioenschappen in Oostenrijk. Het is de 8-jarige Jasper Oudshoorn zaterdag gelukt om tijdens de SkiTalent Cup op de eerste plaats te eindigen. Aangeleverde foto LIMMEN - Na contact te heb ben gehad met de waker van de Noordpier in Wijk aan Zee is zaterdag toch besloten de wed strijd daar te vissen. nummer twee, Jan Sengers, had zijn plaats te danken aan een zeldzame vangst: een zeeforel van 45 cm. die met 880 gram een nieuw gewichts record bleek. De andere nummer twee, Harry Klaver was drie vette botten te slim af die samen bijna 1200 gram op de weegschaal lieten aflezen. Klassementaanvoerder Paul Steenhoek liet vandaag zijn eerste misstapje zien en kwam niet ver der dan de achtste plaats. Nog net genoeg om de leiding te behouden. Ook opmerkelijk was de vangst van Gerrit IJnsen. Gerrit, regelmatig goed voor een vreemde eend in de bijt, wist een zwarte grondel te van gen. Met 16,5 centimeter goed voor een nieuw lengterecord. Over de hele linie liet de schar het afweten. Rond de oude kop werden de vis sers regelmatig op een bezoek van koppels bruinvissen getrakteerd. De Noordpier wordt pas vanaf windkracht 7 gesloten. Met 5 a 6 Beaufort bleef het hek van de pier dan ook uitdagend open staan. Echter uit veiligheidsoverwegingen is besloten om alleen aan de bin nenkant tot de oude kop te vissen. Dat dit niet geheel onverdienstelijk ging bleek wel uit het feit dat er toch nog 51 vissen de kant op kwa men door toedoen van 17 vissers. Met kop en schouders stak Mark Tervoort boven iedereen uit met 13 voornamelijk kleine wijtingen. Zelfs tweemaal zo veel als de nummer drie Frank van Dijk. De gedeelde

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 13