HZV palet moeizame overwinning Mees Knijnenberg geplaatst voor halve finale NK turnen Witwedstrijd NH kanaal te Akersloot Zilver voor judoka Jasmijn Lesterhuis Sport 21 \hobank SPORTNIEUWS UIT DE REGIO BMX Opstapmiddag bij FCC de Boscrossers ZAALVOETBAL HEILOO - Het spelen tegen een rode lantarendrager levert op voorhand gefronste wenkbrau wen op. Dit bleek inderdaad het geval gisterenavond tegen de Zaanse club The Counters. Na een aantal minuten van aftas ten en in een veel te laag tempo, kwam langzaam de kansjes voor HZV door. Dit resulteerde uitein delijk in een vlotte combinatie van Mitchell Zwart (voor intimi Viktor Elm) en Mats de Zeeuw en werd een opening gevonden. Het leek wel op gratis entree bij de Zaanse Schans 1-0. Onze gasten gingen in de counterattack, waarbij onze 'Held' Indy Klamer alles tegen hield wat op zijn weg kwam. Hij werd dan ook de Man of the Match. Dit kwam de wedstrijd ten goede en kansen bleven over en weer gaan. Toch werd er maar een doelpunt gescoord voor de rust en coach Vincent Klamer gaf aan dat er in een hoger tempo gevoetbald diende te worden. Na de rust werd bij de eerstvol gende aanval het advies gevolgd en kopte Mitchel Zwart snoeihard in de kruising. The Counters verlie ten massaal nu hun stellingen om Indy Klamer wederom te testen, uiteindelijk werd het dan 2-1 door slap in te grijpen bij een tegenaan val en waarbij hun spits de bijnaam (McDiver) verkreeg. Uiteindelijk werd het zelfs 2-2 en waar HZV het compleet aan zich zelf te wijten had. Iets wat het hele seizoen al deels het geval is en maar niet door dringt dat het geen zomeravond voetbal is. Voor HZV ging het dus maar moeizaam en liepen vaak dood in het spel van The Counters. Nick Kramer had zijn avond niet echt. Hij had nog zelf een dutje gedaan voor de wedstrijd, maar of dat geholpen had? Niet echt! Voor de Gebroeders De Zeeuw, was dit dan een mooie avond, en de fitste van het stel speelde gisteren zelfs twee wedstrijden achter elkaar vanwege personele problemen. Maar na de 2-2 en het gevoel dat deze wed strijd echt gewonnen moest worden werden mannen feller en met een strakke eindpass op Steef Kaandorp werd 10 min voor tijd de 3-2 magi straal ingetikt. Uiteindelijk werd het nog 4-2 door een keurige lob over de keeper door wederom Mitchel Zwart. Complimenten gingen van The Counters uit naar Indy Klamer die voor hun een behoorlijke sta in de weg was. TURNEN LIMMEN - In het weekend van 23 en 24 maart werden de 1/4 finales turnen heren gehouden in Waddinxveen. Voor Satuma uit Alkmaar kwa men negen turners naar deze wed strijd, waaivan er acht de 1/4 fmale hebben gehaald. Mees Knijnenberg uit Limmen turnt dit jaar in de eer ste divisie, pupil 7 samen met Sem Teeken (Alkmaar). Mees turnde een constante wedstrijd met hier en daar wat kleine missers en schoonheidsfoutjes. Na de zes toe stellen geturnd te hebben belandde Mees op een keurige vierde plaats met 101.95 pimten. Sem, eerste jaars pupil, behaalde een prima negende plaats met een score van 97.75. Dit betekent dat deze tur ners zich mogen voorbereiden op de 1/2 fmale die op 12 en 13 april in Hoensbroek gehouden gaan wor den. Tijdens deze wedstrijd kimnen er naast plaatsing voor de Nederlandse kampioenschappen ook fmale plaatsen per toestel bemachtigd worden. De komende weken wordt er gewerkt aan de moeilijkheids graad van de oefeningen en een nog nettere uitvoering hieivan. HEILOO - Zondag werd de eerste wedstrijd in de BMX West Competitie verreden bij FCC de Boscrossers in Heiloo. Met een deelnemersaantal van 473 rijders uit Noord Holland, Zuid Holland en Utrecht kunnen we spreken van een drukke start van het nieuwe seizoen. Wil jij ook ontdekken hoe gaaf BMX is? En ben je zes jaar of ouder? Meld je dan nu aan voor de BMX opstapmiddag bij FCC de Boscrossers op zaterdag 29 maart aan staande. Hiermee steun je ook meteen de stichting Spieren voor Spieren, waar de gehele opbrengst van deze dag naartoe gaat. Zie voor meer informatie www.boscrossers.nl. Aangeleverde foto Mees en Sam na de spannende turnwedstrijd voor plaatsing NK turnen in Waddinxveen. Aangeleverde foto REGIO - Na het verzamelen en stekloting, volgde voor HSV Limmen een zinderende rit naar het wedstrijdwater waar alle verkeersregels onderweg aan de zogenaamde regenlaars wer den gelapt. Maar toch zonder al teveel blik schade te zijn aangekomen, kon begonnen worden met het opbou wen en optuigen van het visgerei. Een van de nieuwelingen was bang om de eerste keer met plateau en al te water te belanden maar dat ging goed en hij bleef nog droog. Het was voor sommigen veel kouder dan ver wacht dus werd er thuis nog gauw even een warmtepak opgehaald. Na het fluitsignaal kon het voeren beginnen. Er waren er een paar bij die gooiden zoveel voer in dat bij Neeltje Jans een schuif open gezet moest worden. Het vissen ging moeizaam en er werd niet echt veel gevangen. Tweenieuwelingen visten vandaag him primeur, een sloopte zijn leefnetsteun en smeet zijn kof fie over zijn handen! Deze pechvo gel ging twee weken geleden ook nog even naar Nipro hengelsport om te kijken voor een plateau en een viskanus maar te weinig keus dus snel weer naar huis. En daar ging het nou net fout. Snel ging te snel en dat kostte hem 149 euro! Dat werd natuurlijk nieuwe woor den leren. Al met al toch nog lekker zitten vissen ondanks de tegenval lende resultaten. Einduitslag A groep: 1. Dick Pekel - 3250 gram, 2. Ron Droog - 2250 gram, 3. Nico Schouws - 1550 gram, 4. Mandy Schouws - 925 gram, 5. George van de Linden - 725 gram, 6. Jan Walta - 25 gram, 7. Sjaak Schoorl - 0 gram. B groep: 1. Simon Schouws - 1900 gr, 2. Marcel Aqua - 1750 gram, 3. Bart Lieferink - 350 gram, 4. Co Bakker - 225 gram, 5. Wil Snel - 200 gram, 6. Meinderd Bakkum - 0 gram. Saillant Detail Simon wist zijn zus Mandy en zijn vader waar hij naast zat te ver slaan Grote klasse Simon. Volgende wedstrijd wordt gehouden op het Uitgeestenneer in plaats van het Spaame op 13 april, vertek om 07.00 uur. Al met al toch nog lekker zitten vissen ondanks de tegenvallende resultaten. Aangeleverde foto Mitchel Zwart brengt HZV weer op voorsprong. Hij had een groot aandeel in de 4-2 winst van HZV Het Vennewater. Foto: Wout Jager

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 19