eek Lentespecial in deze Uitkijkpost Zonovergoten PCC Maalwater Run en Walk Win je eigen boodschappen karretje! www. (iitóöf.nl HEILOO Krant eind.zoEktachf A P E L L, A Heiloo 5 Ciao Bella, salon voor huidverbetering in Bedrijf Belicht jwww.heiloo-online.nl Nieuws uit Heiloo 3-11 Regionieuws 13 Sportnieuws Heiloo 11 De Schrijverij Kijk snel op www.ikwinkelinheiloo.nl Gezellig Open Huis Uitkijkpost Lentespecial 15 Lekker lezen in de Lentespecial! rdé Coalitie nog niet rond HEILOO - Heiloo2000 heeft aan D66 Heiloo en de WD Heiloo gemeld de coalitie-onderhande lingen met D66 Heiloo te stop pen. De reden is dat Heiloo2000 de door D66 Heiloo voorge dragen kandidaat-wethouder afwijst omdat deze niet afkom stig is uit Heiloo. D66-fraetievoorzitter Hans van Halem: „D66 Heiloo is zeer ver baasd over de gang van zaken. Elke partij gaat immers zelf over de keuze van haar wethouder. Daarbij komt dat de onderhandelingen over inhoudelijke onderwerpen juist positief leken te verlopen. Wij heb ben van tevoren aangegeven dat wij via een sollicitatieprocedure onze kandidaat-wethouder selecteren en daarbij ook kandidaten van buiten Heiloo betrekken. In de coalitie onderhandelingen hebben wij de onderhandelingspartners steeds op de hoogte gehouden van de voort gang van de werving. Hoewel een wethouder van buiten Heiloo niet de voorkeur van Heiloo2000 had, heeft Heiloo2000 op geen enkel moment uitgesproken dat een kandidaat van buiten Heiloo onbe spreekbaar zou zijn. De enige con crete eis was dat de kandidaat naar Heiloo zou verhuizen. Dat was ook voor D66 Heiloo een zwaarwegende eis." Een poging van D66 Heiloo om met een informateur uit de impasse te komen is door Heiloo2000 reso luut van de hand gewezen. „Sterker nog: Heiloo2000 stelt nu de eis dat voor de functie van wethouder alleen economisch en sociaal aan Heiloo gebonden inwoners in aan merking komen. D66-Heiloo heeft zeer bewust gekozen voor een kan didaat met daadkracht en veel erva ring. De bezuinigingen in het alge meen en de toekomstige zorgtaken in het bijzonder vergen immers een sterk bestuur om te voorkomen dat kwetsbare burgers tussen de wal en het schip vallen. D66 Heiloo staat voor een zuiver, transparant en daadkrachtig bestuur in Heiloo en betreurt ten zeerste dat Heiloo2000 daar niet voor lijkt te kiezen en andere aspecten zwaarder laat wegen." René van Splunteren, fractievoor zitter en Rob Opdam, wethouders kandidaat, beide WD in een reac tie: „We kimnen bevestigen dat de onderhandelingen over inhoudelijke onderwerpen positief verliepen. Maar we wisten ook dat Heiloo2000 zwaar zou tillen aan het feit dat een wethouder uit Heiloo zou moeten komen. Daarover is in het verkie zingsprogramma van Heiloo2000 een tekst opgenomen. Het is dan ook jammer dat de wethouderskan didaat van D66 op zo'n laat moment in de coalitieonderhandelingen is gepresenteerd. Deze discussie had beter eerder plaats kimnen hebben dan was er geen energie en tijd ver loren gegaan." Lees verder op pagina 3 In het hart van deze krant treft u onze Lentespecial aan. Op deze extra pagina's vindt u een aantal boeiende verhalen, waaronder een dubbelinter- view met de twee vertrekken de wethouders Ouderkerken en Veger, een artikel over de cultuur koepel, en het verhaal van de zeer muzikale Celine Admiraal, die meespeelt met het prestigieuze Sweelinck orkest. Tevens leest u boeien de informatie van onze adver teerders en natuurlijk hebben wij ook weer een puzzel voor u, waarmee u cadeaubonnen voor winkelhof 't Loo kunt winnen! Wij hopen dat u veel plezier beleeft aan het lezen van deze special en wensen u alvast fijne paasdagen! Henny Stoop j uitvaartverzorging Heiloo e.o. E.J. Potgieterweg 27 Heiloo telefoon: 072 532 0345 www.capella-uitvaartverzorging.nl een dorp in oorlogstijd Verkrijgbaar bij: Heerenweg 199 Het Hoekstuk 4 HEILOO - Meer dan 625 wande laars en hardlopers genoten op zondag 13 april van het prachti ge weer en mooi Heiloo. De eer ste wandelaars stonden al heel vroeg bij de start. Zij ontvingen het routeboekje waarin een beschrijving stond van alle objecten onderweg. Het was erg gezellig op de pleisterplaat sen waar koffie en limonade werd geschonken en appels werden meegegeven. Om 12.00 uur werd het echt druk op het Stationsplein. Kinderen voor de 2 kilometermn kwamen him startnummer halen en de grote groep leerlingen van het PCC die de 4 kilometer liepen verdrongen zich in de tent van het PCC. Burgemeester Hans Romeyn gaf het startschot voor de 2 kilome termn om 14.00 uur en een kwartier later voor de Bambini mn voor de allerkleinsten. De 4 kilometer werd afgeschoten door Dick Ramler van het PCC Heiloo en de 10 km door Job Beintema, Nederlands Kampioen zestig meter hordenloop. Voor de eerste keer ging het par cours door het centrum van Heiloo. Dat maakte dit benefiet evenement tot een gezellige toevoeging in het sociale leven van Heiloo. Rotary Club Heiloo is blij met de grote steim van sponsors en deelne mers en de belangstelling van het publiek. De netto opbrengst van deze run en walk gaat naar Sport® School. Eerste prijzen gingen naar Martijn Bakker en Lisa Genet voor de 2 kilometer, naar Kjeld Melchers en Esmee Bakker op de 4 kilometer, naar Hans Koppes en Ellen Metselaar voor de 4 kilome ter boven de 18 jaar. Op de 10 kilo meter kwamen als eerste in him categorie aan: Eileen Groenland en Eline Lutte en Jeroen Lutte en Ron Krnijer. De uitslag staat te lezen op http://www.uitslagen.nl/ Meer dan 625 wandelaars en hardlopers genoten op zondag 13 april van het prachtige weer en mooi Heiloo in de PCC Maalwaterrun. Aangeleverde foto .ONTVANGEN? BEL DONDERDAG TOT I5.OO UUR: 0226 33 10 20 (rODI VERSPREIDING Bv) KIJK 00K OP WW WU IT K IJ K PO STN L JAARGANG 78 NUMMER l6

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 1