Gezinstocht én IVN-Natuurwandeling op eerste paasdag 1 1 /i w C)^>(yyaa/^j(!a^e Z01tf Teer Makelaars 11 Kom eens langs voor een vrijblijvende kennismaking! Jazeker. De Hypotheker. Op zondag 20 april, eerste paasdag vinden er tegelijk twee IVN-activi- teiten plaats in het Heilooër Bos. Naast de gebruikelijke maandelijkse natuur wandeling is er ook een extra natuur wandeling voor gezinnen met kinderen tussen 5 tot 12 jaar. Teer Makelaars en De Hypotheker delen de ambitie om u te helpen met de grootste en leukste aankoop van uw leven: Uw huis. Maar in Uitgeest delen we nog meer. De voordeur. Vanaf één adres helpen we u graag met het kopen en verkopen van uw woning, het regelen van uw hypotheek of een taxatierapport. Ons adres: Middelweg 71 1911 EB Uitgeest - Tel. 0251 320 207 Het is volop lente dus zowel voor volwassenen als kinderen is het fijn om in het bos te zijn en te zien wat er allemaal weer verschijnt. Nu, na een aantal zonnige weken staan er heel wat stinzenplanten te bloeien op en rond Nijenburg. Dit zijn lage voorjaarsplanten, die groeien en bloeien als de bomen nog bijna al het licht doorlaten. Bij de natuurwandeling gaan we op zoek naar deze bol- of knolgewassen. Voor de gezinstocht gaan de kinderen, samen met hun ouders, het bos in om allerlei natuuropdrachten uit te voeren. Welke bo demdiertjes leven er in het bos, welke planten groeien er, hoe kun je meten hoe hoog een boom is? Het wordt een leuke en actieve ochtend, waarbij alle zintuigen aan bod komen. Beide activiteiten beginnen om 10.00 uur bij de Kattenberg aan de Kennemerstraatweg in Heiloo en duren ongeveer twee uur. Voor de gezinstocht dient men zich aan te melden vóór zaterdag 19 maart bij Floor van Splunder, tel: 072-5899713, e-mail: f.vansplunder@ gmail.com. Voor de gewone wandeling is opgeven is niet nodig. Een donatie (richtlijn 2,50 voor volwas senen; kinderen gratis) wordt op prijs gesteld. Voor nadere inlichtingen kunt u mailen naar IVN-Heiloo@hccnet.nl of bellen: 072-5325110. Het is volop lente dus zowel voor volwassenen als kinderen is het fijn om in het bos te zijn. Foto: Paul ten Have wij gaan samenwonen! Alkmaar - Beverwijk - Heemskerk - Uitgeest Beverwijk - Heemskerk - Uitgeest

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 30